2





Live.

@Frimpong @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore

0

@th@les W Realu chyba nie ma właśnie tego przepisu, że można pełnić funkcję prezydenta przez max. 2 kadencje.

2

@Rifek Pewnie dlatego, że to strefa dla ultrasów. Laporta się z nimi wcześniej posprzeczał, to zasłonili plandeką.

@Who_you_mam Planowo do końca roku chyba.

@Gary Doceniam grę słów.

15



Plandeka.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@BORO_12 No dlatego brałbym go jako opcję ultra budżetową, która miałaby pełnić rolę Luuka v2.

3

0

@BORO_12 No ja też bym wolał zostawienie Lewego, ale gdyby odszedł, a coraz więcej na to wskazuje, to taki Muriqi na przeczekanie nie byłby złym pomysłem. Do tego wykup Rasha (widziałbym go w roli takiego all roundera) i jakiś LS (Rapha nie ma tytanowego zdrowia już).

1

@Kessie Opinia @Frimpong?

0

@BORO_12 Meh. Może gość ma potencjał, ale ma 7 goli w Bundeslidze (może dobije do 10-12), ale szczerze, wolałbym te 30 mln € przeznaczyć na Rasha, dokupić LS i jakiegoś budżetowego napastnika, który pełniłaby rolę Luuka v2 (np. Budimir/Muriqi) i grać fałszywą 9tką.

1

@JimMorrisonFCB Niżej masz jeszcze Grecję, ale fakt, kolekcja Adidasa wydaje się być super.

5

@blakkudium



Grecja.



Turcja.

@FcPortoFan1999 @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @PatrychoO @Comentateiro

2

@blakkudium



Chorwacja.



Kanada.



Szwecja.

7





RPA.



Polska.

5

@ViscaelBarca2007



Coś dla jebaczy Alvareza.

@BORO_12 @Adran360 @Bolton @Eklerek @Kessie @mekston

3

@Aequlibre Inacio przedłużył kontrakt ze Sportingiem. Jego klauzula wynosi ok. 60 mln €. Lipsk za Lukebę też będzie chciał bardzo dużo pieniędzy.

1

@ViscaelBarca2007 Teraz to must have. Btw, widziałeś info od The Athletic?

7



Senesi.



Cele transferowe.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @CurryTheGoat30 @BorzyKrzys

6



Tak.

6



Belgia.



Algieria.

@PatrychoO @FcPortoFan1999 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @Comentateiro

5

@blakkudium



Japonia.



Chile.



Kolumbia.

@PatrychoO @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @FcPortoFan1999 @Comentateiro

5



Fyr Dojczland.



Hiszpania.



Węgry.

23



Schlotterbeck.



Griez.



Kang-in Lee.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Conradxc @lajcior @AmigoBlancos

1

@Ryse

1. X/-2,5, 1-1.
2. X/-2,5, 0-0.
3. 2/+2,5, 1-3.
4. 1/-2,5, 2-0.
5. 2/+2,5, 0-4.
6. 1/-2,5, 2-0.
7. 2/+2,5, 1-3.
8. 2/-2,5, 0-1.
9. 1/-2,5, 2-0.
10. 1/+2,5. 2-1.

23

1



xG AV i Chelsea.

@Ku84fcb

2



xG Brighton i Arsenalu.



xG Man City i Nottingham.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie

7



The Szwagers.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?