blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Live.
@Frimpong @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore
8
@Messibestplayerintheworld Legenda Radomiaka.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @MirusAmisz @Kapitan hawk @escarabajo @FcPortoFan1999
0
@th@les W Realu chyba nie ma właśnie tego przepisu, że można pełnić funkcję prezydenta przez max. 2 kadencje.
2
@Rifek Pewnie dlatego, że to strefa dla ultrasów. Laporta się z nimi wcześniej posprzeczał, to zasłonili plandeką.
@Who_you_mam Planowo do końca roku chyba.
@Gary Doceniam grę słów.
15
Plandeka.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@BORO_12 No dlatego brałbym go jako opcję ultra budżetową, która miałaby pełnić rolę Luuka v2.
3
@Eklerek Opinia @Frimpong?
@Kessie
0
@BORO_12 No ja też bym wolał zostawienie Lewego, ale gdyby odszedł, a coraz więcej na to wskazuje, to taki Muriqi na przeczekanie nie byłby złym pomysłem. Do tego wykup Rasha (widziałbym go w roli takiego all roundera) i jakiś LS (Rapha nie ma tytanowego zdrowia już).
1
@Kessie Opinia @Frimpong?
0
@BORO_12 Meh. Może gość ma potencjał, ale ma 7 goli w Bundeslidze (może dobije do 10-12), ale szczerze, wolałbym te 30 mln € przeznaczyć na Rasha, dokupić LS i jakiegoś budżetowego napastnika, który pełniłaby rolę Luuka v2 (np. Budimir/Muriqi) i grać fałszywą 9tką.
1
@JimMorrisonFCB Niżej masz jeszcze Grecję, ale fakt, kolekcja Adidasa wydaje się być super.
5
@blakkudium
Grecja.
Turcja.
@FcPortoFan1999 @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @PatrychoO @Comentateiro
2
@blakkudium
Chorwacja.
Kanada.
Szwecja.
7
RPA.
Polska.
5
@ViscaelBarca2007
Coś dla jebaczy Alvareza.
@BORO_12 @Adran360 @Bolton @Eklerek @Kessie @mekston
3
@Aequlibre Inacio przedłużył kontrakt ze Sportingiem. Jego klauzula wynosi ok. 60 mln €. Lipsk za Lukebę też będzie chciał bardzo dużo pieniędzy.
1
@ViscaelBarca2007 Teraz to must have. Btw, widziałeś info od The Athletic?
7
Senesi.
Cele transferowe.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @CurryTheGoat30 @BorzyKrzys
6
Tak.
6
Belgia.
Algieria.
@PatrychoO @FcPortoFan1999 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @Comentateiro
5
@blakkudium
Japonia.
Chile.
Kolumbia.
@PatrychoO @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @FcPortoFan1999 @Comentateiro
5
Fyr Dojczland.
Hiszpania.
Węgry.
3
@blakkudium Również: @DonCarletto @VegetaPolska @escarabajo @Kapitan hawk @Kessie @mekston @Lanosss @Giwera
23
Schlotterbeck.
Griez.
Kang-in Lee.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Conradxc @lajcior @AmigoBlancos
1
@Ryse
1. X/-2,5, 1-1.
2. X/-2,5, 0-0.
3. 2/+2,5, 1-3.
4. 1/-2,5, 2-0.
5. 2/+2,5, 0-4.
6. 1/-2,5, 2-0.
7. 2/+2,5, 1-3.
8. 2/-2,5, 0-1.
9. 1/-2,5, 2-0.
10. 1/+2,5. 2-1.
23
#AthleticWIN.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @FcPortoFan1999 @Kapitan hawk
1
xG AV i Chelsea.
@Ku84fcb
2
xG Brighton i Arsenalu.
xG Man City i Nottingham.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
7
The Szwagers.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
6
https://x.com/Trend591521/status/2029302798848803204
https://x.com/PL9Media/status/2029302979765928029
Nottingham na 2-2.