blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zmarnowana sytuacja Mkhitaryana.
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2030742360884179290
Milan na 1-0.
2
Pietuszewski.
5
W klubie panuje optymizm.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
31
Do kadry go @FcPortoFan1999?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @kubix05
5
Abdelkarim z golem.
2
Skład Interu i Milanu.
@Giwera @michaleu @takisobiektos
4
@kubix05 No byłby to fajny akcent.
@Popitek12 A kurak z patelsona, Poppers?
@mekston @Kessie @Lanosss
18
FC Thun.
@FcPortoFan1999 @mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Giwera @Lanosss @Kessie @Comentateiro
4
@Luciano99 To możesz oddać @macio_944 pieniądze, skoro je masz.
@Kessie
2
@Kessie A Ty nie ufasz procesowi Artety.
7
@LAMC_10 Oraz: @agaFCB @Luciano99 @Kessie @Frimpong @Bolton @Kozinho. @macio_944 @tomek8756 i @gumaz
2
@Eklerek Opinia @BulaKG, @Kessie?
1
@Giwera Krzysiek może powalczyć z Rockiem.
4
Pewnie Hansi chce zbudować Rekina.
25
Rekord.
10
@July_6_BcN chciałabyś, żeby Pedri był Twoim kapitanem czy wolisz naszego @Kessiego?
@gumaz @tomek8756 @Luciano99 @Bocheno1 @macio_944 @Kozinho. @Lanosss @mekston
5
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2030395775826436305
Barca na 1-0.
0
https://x.com/fcb_media34/status/2030392726039003469
Interwencja Joana.
0
https://x.com/fcb_media34/status/2030391748359225358
Olmo świetnie wygląda na małych przestrzeniach.
3
https://x.com/fcb_media34/status/2030384865334481249
https://x.com/fcb_media34/status/2030385614017741084
Ładna próba Rekina.
@Bolton
10
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2030353459665359133
Zalewski z asystą. Jego też do kadry @FcPortoFan1999?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @kubix05
12
Kamyk z golem. Do kadry go @FcPortoFan1999?
@mekston @escarabajo @Kapitan hawk @Adran360
3
@Popitek12 Przecież Fermin gra w 1 składzie, Lil Popye.
@mekston @Kessie @Lanosss
1
@Kozinho. Pójdę bezpiecznym typem i obstawię, że średnia europejska.
@FcPortoFan1999 Legendzie Radomiaka*
@BORO_12 Albo jedno i drugie. Na pewno, to ciekawa opcja, bo kilka klubów EU się nim interesuje. Samo Spurs też ponoć na niego liczy.
6
Skład.
14
Soso o Vuskoviciu.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
9
@clyde @Kessie jest z południowej Afryki. Liczy się?
@Bolton @Kozinho. @macio_944 @Luciano99 @tomek8756 @mekston @Lanosss
7
@ShawnC Opinia, @ViscaelBarca2007, jako główny prezes stowarzyszenia jebaczy Alvareza?
@Bolton @Kessie @BORO_12 @Adran360 @Eklerek @mekston
3
@Bolton Pozdrawiasz też @Kessiego?
6
@Frimpong https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16443352875pqEKWaw1s8Cr5pXS1ciLv.jpg ?
Potężny Bayern osłabiony na mecz w LM.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore