blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comfortable_ Messi siatkówki to inna sprawa, przecież on by mógł zagrać w swojej reprezentacji. Prawdziwy patriota, żona Polka :D
5
Fati nie musi dużo strzelać, byle mial więcej niż fawelarz z Madrytu :D
0
@Roobo Matty Cash!!!! Goooooool!!!!!
Bohater Polski na mundialu!!!!!
0
Komentarz usunięty
9
@Barca1922 No tak, człowiek który jest na szczycie od ponad 10 lat nie ma silnej psychiki. Nowe, nie znałem
8
Nie uważam, ze Fati wykręci jakieś super liczby w tym sezonie, ale tyle radości dawno żaden gol mi nie przyniósł. Oby nie prześladowały go kontuzje, a będzie dawał szczęście przez wiele, wiele lat.
0
@AlwaysBlaugrana Skoro możesz porównać do innych trenerów to w ten sam sposób możesz znaleźć jego statystyki :D
0
@amanter Do nas Haaland :pp ????
1
@amanter wstyd, jeżeli w ogóle się tam pojawia
2
Ale nudny mecz, tragedia co się stało z tą ligą...
0
@BART97 Na Blaugrana Zona przeczytałem
0
3 minuty to max do doliczenia :D
3
@Oskar00 Myślę, że lepszy od Barcelony jest, ale nie jest mocny.
0
@mekston Słaby sędzia, nie daje kartek w jedną i drugą stronę. Normalka w Hiszpanii
0
Dawaj tego Camavinge. Przynajmniej jakiegoś nowego zawodnika będzie można zobaczyć :D
0
@hayek tutaj nie ma zwycięstw, jakbyś nie zauważył
0
@Robert1603 Brzęczka albo Michniewicza.
To samo pytanie zadane 1000 razy nagle nie zmieni odpowiedzi
0
@amanter Już lepiej tego Depaya wszędzie wciskać. Przecież ten dzieciak ma teraz tyle na głowie, że to nie może wyjść mu na dobre
6
To jest przezabawne, jak bardzo pompują balonik z powrotem dzieciaka. Brakuję, żeby w pierwszych meczach znowu zawinął się do szpitala.
ZBAWCA FC BARCELONY!
2
Ale ile wpadło do siatki? Zero.
Ile naszych wpadło do siatki? Zero.
Wniosek jest prosty, trafiły na siebie dwa równe zespoły.
1
@DaPidejpi nierealne
1
@Djzordon A No to ja powiem, ze Barca wygrałaby mistrza, gdyby nie 11 kalek na boisku. Chyba Nie powiesz, ze Barca nie zasługuje na mistrza?
Co do Mbappe to wiadomo, ze przejdzie. PSG gra taka padake, ze sam piłkarz wie, ze marnuje tam czas
4
@Djzordon Tak samo jak napisałeś, ze Inter wygra spokojnie 2:0 czy tam 3:0 z Realem. Znasz się na piłce jak nikt inny. Dobrze, ze pewniaczkow nie wstawiasz, bo byś paru bankrutów miał na sumieniu
0
@Gaz Ale Hiszpania ma trenera, który wyciągnie z tych średniaków więcej.
1
@Toretto Maja Benzeme, który wyciąga za uszy Viniciusa, na taki poziom, ze sam zjada nasz atak. Maja bramkarza top 3 na świecie. I dalej lepsza pomoc od nas. My nie mamy zawodnika, który wyciągnie z reszty najlepsze cechy, oni maja :D
1
@Gaz Ale czy ja powiedziałem, ze są słabi? Powiedziałem, ze nie są gwiazdami. Żaden nasz napastnik nie może się równać z Mbappe, Lewym, Haalandem, Benzema czy nawet starym już Ronaldo. Pomocnicy nie mogą się równać z Kimmichem, Modriciem, Kevinem czy Bruno Fernandesem. Brakuje jakości w tym klubie.
7
W Barcelonie nie ma nawet 1 piłkarza ze ścisłego topu. Bramkarz nie jest top 5 na świecie na ten moment, Araujo to tylko melodia przyszłości, De Jong jest super, ale w topie jest za wieloma, a Depay jest dobry, ale do ścisłego topu nie ma nawet co go porównywać. W tym klubie nie ma nawet 1 wielkiej gwiazdy.
0
@Momals11 Wystarczy nakłamać dla paru sekund uwagi XD Przecież pare postów niżej była wstawiana Blaugrana Żona. Jeden i drugi dostał żółta, wiec gdzie problem?
0
@Kettger Tylko De jong mógłby się załapać do 1 składu takich drużyn jak City, Bayern, Real czy nawet United
1
@scoobyP Co w tym najgorszego? Wiadomo, ze nie pociągnie tego sam. Ale jakikolwiek impuls z przodu jest potrzebny.