blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślę, że jedynym ratunkiem dla niektórych będzie przegrana Realu dzisiaj. Inaczej stracą sens życia, a jak rywalowi nie wyjdzie to powiedzą, że przynajmniej jedziemy na jednym wózku z Realem :D
0
Jude Bellingham super zawodnik, dawac go do Barcy za kilo gruszek
1
Bramke dla Sheriffa tiraspol strzela Adama Traore. Tak, to nie ten Adama Traore
0
@Bocheno1 Zawsze myślałem, że już byłem, ale najwyraźniej te leki źle na mnie działają... ;)
1
@Bocheno1 Niestety tylko palcem po mapie, ale kiedyś opuszczę warszawskie blokowiska i zobaczę cały świat! ;)
8
@PatrychoO Aguero 87 :DDD
Casemiro 89 i Alaba słabszy od Carvajala, który rok nie grał prawie
0
@KapiFCB Czyli w tym kierunku nawet nie splunie
5
Czy ktoś mi wytłumaczy skąd bierze się w głowach ludzi myśl, że Haland przyjdzie do tego bałaganu? Jeżeli chodzi o to, że jego ojciec wylądował w Barcelonie to ja mogę dodać od siebie, że byłem w wakacje w Barcelonie i nad głową widziałem chmurę przypominającą twarz Guardioli, a więc nie bójcie się, niedługo pojawi się w Barcelonie zbawiciel tego klubu!
3
@Ojciec5tkidzieci Po meczu z Benfica będzie wiadomo czy z kimś mamy szanse :D
17
Ciekawi mnie czy kiedyś Koeman powie, że coś jest jego winą. Raczej od 2 lat jest ta sama śpiewka. To sztab medyczny, to sędziowie, to piłkarze za młodzi, a najgorsze, że szyny były zle i podwozie też było złe.
1
@anxted Brak sensownych zastępców po 4 kolejkach ligowych. Ale to chyba nie jest jego plus
0
@AmigoBlancos Hazard strzeli. To będzie jego mecz
0
@Xxxbarca4ever To nie żart, bo w tym momencie nie wyciągniesz nikogo sensownego. Mineły 4 kolejki dopiero, więc tylko nadpobudliwe dzieciaki chcą zwolnienia Koemana
0
@Kondziubarca Dlatego właśnie podałem takie nazwiska.
3
@Xxxbarca4ever Michniewicz albo Probierz
0
Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego Real ma kurs prawie 3? Przecież rok temu wygrał oba mecze, a w tym roku Inter stracił Lukaku i Conte. Zastanawiam się czy postawić wygraną Realu i obie strzelą.
0
@Pawlusek gavi to taki nieokrzesany, że powinien wylecieć z 2 żółtymi
1
Ronaldo strzelił gola, a Messi jak zwykle niewidoczny HEHE!
0
@FCMichalo to chyba radio
0
@Robert1603 A jak powino być?
2
@Lionel_Messi10 Po co takie gówno w ogóle wrzucać. Mina jak mina. Wybranie przypadkowego i w dodatku rozmazanego kadru.
1
@LS @Sapos93 Ale to tylko opinia. Fakt jest taki, że im się to opłaca i tyle.
@Djzordon potworom z Blaugrana Zona niestety nie odpowiadam.
0
@BorzyKrzys Zawsze mnie bawi, gdy ludzie nie rozumieją tak prostej rzeczy. Jeżeli z udawania mają korzyść to czemu mają tego nie robić.
6
Trener United to warsztatem może się równać z Koemanem. Tacy zawodnicy w składzie, a on chciał murować 45 minut przeciwko Young Boys. Oby United zmieniło trenera, bo to jest jakaś tragednia.
0
@Vebrol XD
0
@Gaz Ale my nie mamy wielu zawodników o talencie Trenta. Jest Pedri i był Fati. Jeden zagra, a pisanie o Gavim i Balde to kpina z Bayernu i proszenie się o kolejną kompromitacje. Najlepiej niech wyjdzie La Masia z Depayem i jakoś to będzie zbiorą doświadczenie. Młodych graczy wprowadza się stopniowo, a nie rzuca ich się na głęboką wodę. Spalą się na starcie i potem przed każdym meczem z mocnym rywalem będą mieli pełne gacie.
2
@inFLAMES Niech wyjdą dzieciaki i dostaną dwucyfrówke. Idealne rozwiązanie, żeby stworzyć kolejne pokolenie przegrywów w Lidze Mistrzów.
0
@bartas97 HD
@FafitFCB juz więcej wykrzykników nie mogłem postawić, żeby łatwiej było zrozumieć
5
@Wiktoria13 @Djzordon szybko się przelogowałeś na 2 konto
4
Komentarz usunięty