blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MontelQ Podobno to coś zmienia na koniec sezonu. I tak tam nikt się nie liczy w walce o mistrzostwo
1
@MesQueUnClub96 Nie, to tamci zremisują dzięki Sommerowi. Lewandowski chciał go dzisiaj wepchnąć do bramki, lecz siły zabrakło
0
Bayern jeżeli ten mecz zremisuje lub przegra to przez Lewandowskiego, a jeżeli strzeli jeszcze jedną to wygrają go dzięki Lewandowskiemu.
0
Czy Arsenal nie ma pieniędzy, że taki szrot tam gra? Przecież wystarczy kupować dobrych zawodników, a nie kleksów z Anglii za kupe kasy.
1
@mekston 11 jeżeli nie liczymy meczy w których był kontuzjowany i w ogóle nie grał
0
@against_modern_football Ale ciężko się to czytało
0
@Coutinho007 Na papierze mamy dobrych zawodników. Real na papierze tez ma Hazard, Bale i Benzema. To ze Real kupi Mbappe wcale nie znaczy, ze on się tam odnajdzie. Zobaczenie Messiego i Ronaldo w jednej drużynie jest tak niemożliwe, ze nawet warto liczyć na najmniejsza szanse. Przynajmniej ja na to liczę.
1
Liczę na to, ze Real kupi Mbappe w tym okienku. Mimo, ze zyskają zawodnika na lata to będą musieli wydać kupę kasy. Jeżeli plotki są prawdziwe i w miejsce Mbappe Psg sprowadzi Cristiano to będę oglądał wszystkie mecze gdzie z przodu będzie Messi, Ronaldo i Neymar.
1
@rado_Barca Kaske dają? Dają. Poprzedni dawali? Nie dawali. Chyba wiadomo kto lepszy hehe :pp
4
Moze jakoś można cofnąć ten transfer Leo. Powiedzieć, że się datę źle gdzieś wpisało na poprzednim kontrakcie. Zapłacić Tebasowi, żeby przymknął oko i zarejestrował nam zawodników. Jakoś to będzie, warto próbować :D
0
@Maciej061 ekoskórą i skóra to jedno i to samo. Pocisz się tak samo latem, a z czasem pęka skóra. Krzesła gamingowe są nic nie warte. Płaci się jedynie za jaskrawe kolorki i fakt ze są gamingowe
1
@marcin000019 Dlaczego? Jedyny powód jaki widzę to, ze wielki marcin000019 tego sobie życzy
1
@Maciej061 super krzesła, szczególnie to ze skóry. Można je o kant dupy rozbić.
0
Czy ten szejku jest legitny czy raczej wie tyle co nic?
https://mobile.twitter.com/Qatari
0
@LS ale ty musisz udawać, bo przecież nie możesz wierzyć w to co piszesz. Na poziomie piłkarskim są już od dawna na równi z czołówką i nikt nie może powiedzieć, ze tak nie jest. Wygranie ligi mistrzów to już tylko kwestia czasu. We Francji już się zapisali w historii, a w Europie, tak jak już mówiłem to tylko kwestia czasu. Im wcześniej to do głów niektórych dotrze, tym mniej będzie bolała dupa.
Jeżeli zapisali się do historii na krajowym podwórku, to posiadają historie, nie ma znaczenia, ze stało si to w sezonie 12/13 czy 18/19. Chyba, ze historie uznajemy dopiero za czas przed 2012 rokiem, żeby można było ich nazwać śmiesznym klubikiem bez historii.
0
@fart Wystarczy nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Rozumiem, ze to jedna z umiejętności wymierających. Czy ja gdzieś napisałem ze teraz należą do grona klubów historycznych?
@LS Na poziomie już są od dawna. Przykładem jest ze zlali nas rom temu jak tylko chcieli. Wystarczy, że wygrają to i owo.
2
Śmieszy mnie jak ludzie piszą, ze Psg nie ma historii i nazywają ich „śmiesznym
klubikiem”. Historie wreszcie stworzą, jeżeli zaczną wygrywać. Sam fakt wygrania Ligue 1, 7 razy na przestrzeni ostatnich 10 lat jest historią. Jeżeli tempo rozwoju tego klubu się utrzyma to za 50 lat mogą być jednym z najbardziej utytułowanych klubów w historii. Tylko tych z którymi wygrali będzie bolało, że napisali historię, dzięki petrodolarom.
0
@betonito Bardzo mnie cieszy, ze nie chcą obniżyć pensji.Szczury gwiżdżące niech dalej się tak zachowują
2
Ten Odegaard to już na walizkach siedzi i po meczu transfer oficjalny, czy jaki jest powód, że nawet w sparingu nie gra.
0
@Uukasz_93 Real gra bez 5 podstawowych zawodników XD
Nawet 6 jak się viniego albo Hazarda uzna za podstawę
0
@Wittgenstein Nie bardzo rozumiem co w tym śmiesznego. Tu byli przeciwnikami, a tam nie. To nie jest tak skomplikowane. W momencie zejścia z boiska zapominają o tym co się na nim działo.
2
@Joe_Pesci nie lepiej
0
3 sponsorzy bez Messiego = 1 z Messim
1
@Rewolucja123 Ja się nie zdziwię jak zaczną go kontuzje prześladować po takiej eksploatacji
3
@Djzordon godzina 13, a ty już nieźle na bani masz.
0
@TheNekro94 jakby wygrali 3 w tych czasach to sukces
0
@czosnekfcb właśnie szukam, ale nigdzie nie chcą za darmo mnie przyjąć.
0
@barcelonaLM jakby był legenda to by coś wymyślił, a tak to zwykły NAJEMNIK
4
Messi graj za darmo, inaczej jesteś tak zwany ch*j, a nie legenda.
0
@MrShakira Ale kto by go chciał na stałe? Jak się nie sprawdzi to za rok tu wróci