1

@arraco Rezerwami? Przecież to najlepszy skład możliwy na ten moment XD Takie tam detale

2

@AmigoBlancos kogo to obchodzi hehe :D

2

@ArterkHD Nie! Takich statystyk nie mozna podawac

1

Jeżeli dzisiaj będzie remis to Real jutro może być liderem?

1

@fart I z Realami i Atleticami

0

@masq Nie przecież kibice Barcelony tak nie mówią. To przybłędy z notatnika tylko w ten sposób się wyrażają :PP

3

Pamietam jeszcze z miesiąc lub 2 temu pisałem ze Courtois jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie to pisali ludzie, ze Ter Stegena jest przynajmniej klasę lepszy, bo nie tylko broni to co trzeba. Obecnie to broni nawet mniej niż trzeba XD

0

Lider parzy :PP

0

Betis gol, proszę

7

@Roobo Nikt przecież nie zabrania Tobie mieć swojego zdania, tak samo jak mi nikt nie zabrania zaśmiać się z niego, bo jest odklejone od rzeczywistości

29

@Roobo XD

0

Jestem ciekaw jaki cel jest sądzenia się z UEFA. Co w tym wszystkim widzą te 3 kluby? Czy to zwykłe przepychanki, a może jednak coś na tym ugramy. Fajnie, że dalej stoją przy swoim zdaniu, a nie w 24h zmieniają zdanie jak niektóre kluby. Liczę tylko na to, że nie są głupi i nie brną w to tylko dlatego, że wycofanie się teraz byłoby wstydem. Jednego jestem pewien, że ludzie na tak wysokich stanowiskach wiedzą więcej niż ja. :D

0

Komentarz usunięty

3

@Rust_Cohle Sama wybitne jednostki w dyskusji :D

1

Czy kiedykolwiek widzieliście lepszy film na YouTube? Odpowiedz brzmi nie, fakt nie opinia.


0

@AmigoBlancos Nie lepiej byłoby, żeby Valverde wyszedł w pierwszym, żeby biegać za Kante, bo chyba to był największy problem w pierwszym meczu

2

@Dasty 22.02.2020 16:00 W meczu z Eibarem strzelił 4 bramki, nie jest cieżko to sprawdzić. Zajęło mi to 15 sekund

3

@trolownik tak działają chorągiewki, zależy od ktorej strony zawieje

2

Barcelona - Granada 1:2
Real - Barcelona 2:1
Ciekawe który klub jest lepszy?
Myślę, ze Granada>Real

0

Jaki wynik dzisiaj obstawiacie? Ja stawiam dom na 7:1 dla nas i samochód na 5:2 dla nas. Ciężko mi wybrać który się sprawdzi

0

Hazard od początku wiec można włączyć mecz :D

3

@saczers438 Brakuje mi Modrica gdzieś

7

@sebasek99 Nie da się tego przeczytać. W połowie tekstu dostałem wstrząsu

13

@lukaszmatusiewicz w kalendarzyku zapisz, że wreszcie coś osiągnąłeś :)

0

Messi w 92 róbcie screeny

2

Ludzie którzy kochają płakać i wylewać swoje żale nareszcie mogą wypełznąć z nory. Jak wygrywaliśmy Puchar to nikt nie pisał nic

0

@Gaucho Ale smród z tego komentarz czuć

1

@AmigoBlancos Jak zwykle sędziowie pomogli! HEHE! :D

0

@saczers438 not all heroes wear capes

0

@kamil9040 Nie wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?