6

@Leooo cipka Lewandowski lepszy

4

Mbappe wart każdych pieniędzy.

0

@CatalanDream Ja lubię Ronaldo za silna osobiście i to, ze nie chodzi jak ta cipka Lewandowski :pp

2

@sergio5 Dać 7 Viniciusowi to tak jak dać10 Dembele

0

Jak wyglądał Benzema w meczu Francji? W ogóle nie wiedziałem, że dzisiaj są jakieś mecze. Widziałem tylko, że karnego nie trafił.

3

@AmigoBlancos Hazard TOP za kadencji Pintusa :D

0

@Pogba Tylko, że jeden coś osiągnął, a drugi nie

1

@RosjaninBut Po co zmieniac klub na gorszy? :D

0

Powrót Guardioli do Barcelony może okazać się podobny do powrotu Zidana do Realu po 3x Lm. Wtedy jego legenda lekko by ucierpiała. Czy mu się to w ogóle opłaca?

0

@EdinsonCavani Jakby Zidanowi Real to gowno osiagnal w europie

2

Komentarz usunięty

2

@kodi77 Ale ze wszystkich których
wymieniłeś to Alaba jest najlepszym zawodnikiem XD To czy będzie dobrze grał w Realu to inna sprawa, ale ruchem jest najlepszym

16

@messiandiniesta Ja na przykład uważam, ze lepiej wygrać Ligę Europy niż ośmieszyć się w lidze mistrzów

0

@pele1282 Raczej nie są do siebie podobni. Nawet nie lekka różnica, na przykład ten po lewej na krótsze włosy i inny nos

1

@studnia Barca w Conte

5

@wyjasniecie Idealny by wygrać Ligę Europy. Jak Messi odejdzie to można go sprowadzać

0

@daniel32778 Myślę, że zależy od wieku i czego tam szukasz, ale aplikacja sama w sobie jest spoko

1

@DonMatteo901 Ręka była, gwizdka nie było

0

Dlaczego dzisiaj kurs na Barcelone to 1.7? Rozumiem, że nie gramy za dobrze, ale taki kurs to brać w ciemno można, bo ile można grać słabo? Wreszcie będzie przełamanie ;pp

0

@marcin000019 co ty w ogóle piszesz XD Przecież on napisał taka głupotę, ze tylko pólglowek mógł wpaść na coś takiego. Kontuzja rzecz niezależna ode mnie to może zrezygnuje z zarobków, bo przecież nic nie mogłem z tym zrobić :ppp

3

@Betsonq do tych myślących to ty nie należysz :pp

3

Ciekawe kto będzie miał ciekawszego trenera w przyszłym sezonie, Barcelona czy Real

0

@kamilop Dlatego właśnie kolejny się odbił od tego klubu

1

Wygrane z Grandą, Realem, Atletico i Levante dałyby mistrza! FRAJERZY NIE PILKARZE! Przeciez wystarczylo tylko wygrac ;pp

2

@Djzordon Ręka przy ciele która zablokowała piłkę całkowicie, a chłop przewrócił się o nogi Benzemy i jeszcze wziął go do ziemi ze soba :D

0

Jeszcze wpadnie coś :D

0

@DaPidejpi Cafe Bernabeu, bo darmowy kabaret

0

@Janas11224 Moim zdaniem oki jest tam MVP. Otsochodzi drugie zycie tym projektemm dostał

1

@kamilos1214 Olx jest najlepszy chyba, ja w tym sezonie sprzedałem i kupiłem rower

2

Sędziowanie w tym meczu to dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?