blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Leooo cipka Lewandowski lepszy
4
Mbappe wart każdych pieniędzy.
0
@CatalanDream Ja lubię Ronaldo za silna osobiście i to, ze nie chodzi jak ta cipka Lewandowski :pp
2
@sergio5 Dać 7 Viniciusowi to tak jak dać10 Dembele
0
Jak wyglądał Benzema w meczu Francji? W ogóle nie wiedziałem, że dzisiaj są jakieś mecze. Widziałem tylko, że karnego nie trafił.
3
@AmigoBlancos Hazard TOP za kadencji Pintusa :D
0
@Pogba Tylko, że jeden coś osiągnął, a drugi nie
1
@RosjaninBut Po co zmieniac klub na gorszy? :D
0
Powrót Guardioli do Barcelony może okazać się podobny do powrotu Zidana do Realu po 3x Lm. Wtedy jego legenda lekko by ucierpiała. Czy mu się to w ogóle opłaca?
0
@EdinsonCavani Jakby Zidanowi Real to gowno osiagnal w europie
2
Komentarz usunięty
2
@kodi77 Ale ze wszystkich których
wymieniłeś to Alaba jest najlepszym zawodnikiem XD To czy będzie dobrze grał w Realu to inna sprawa, ale ruchem jest najlepszym
16
@messiandiniesta Ja na przykład uważam, ze lepiej wygrać Ligę Europy niż ośmieszyć się w lidze mistrzów
0
@pele1282 Raczej nie są do siebie podobni. Nawet nie lekka różnica, na przykład ten po lewej na krótsze włosy i inny nos
1
@studnia Barca w Conte
5
@wyjasniecie Idealny by wygrać Ligę Europy. Jak Messi odejdzie to można go sprowadzać
0
@daniel32778 Myślę, że zależy od wieku i czego tam szukasz, ale aplikacja sama w sobie jest spoko
1
@DonMatteo901 Ręka była, gwizdka nie było
0
Dlaczego dzisiaj kurs na Barcelone to 1.7? Rozumiem, że nie gramy za dobrze, ale taki kurs to brać w ciemno można, bo ile można grać słabo? Wreszcie będzie przełamanie ;pp
0
@marcin000019 co ty w ogóle piszesz XD Przecież on napisał taka głupotę, ze tylko pólglowek mógł wpaść na coś takiego. Kontuzja rzecz niezależna ode mnie to może zrezygnuje z zarobków, bo przecież nic nie mogłem z tym zrobić :ppp
3
@Betsonq do tych myślących to ty nie należysz :pp
3
Ciekawe kto będzie miał ciekawszego trenera w przyszłym sezonie, Barcelona czy Real
0
@kamilop Dlatego właśnie kolejny się odbił od tego klubu
1
Wygrane z Grandą, Realem, Atletico i Levante dałyby mistrza! FRAJERZY NIE PILKARZE! Przeciez wystarczylo tylko wygrac ;pp
2
@Djzordon Ręka przy ciele która zablokowała piłkę całkowicie, a chłop przewrócił się o nogi Benzemy i jeszcze wziął go do ziemi ze soba :D
0
Jeszcze wpadnie coś :D
0
@DaPidejpi Cafe Bernabeu, bo darmowy kabaret
0
@Janas11224 Moim zdaniem oki jest tam MVP. Otsochodzi drugie zycie tym projektemm dostał
1
@kamilos1214 Olx jest najlepszy chyba, ja w tym sezonie sprzedałem i kupiłem rower
2
Sędziowanie w tym meczu to dramat