blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Courtois najlepszy bramkarz na świecie w tym momencie. Opinia nie fakt :D
1
Teraz pomyślcie o tym, że Odriozola może wygrać kolejną LM ledwo wąchając murawe.
GOAT
23
Ale w następnej rundzie już zostaną zniszczeni. Już w następnej rundzie..
A jak Neymar do nas przyjdzie w tym okienku to już na pewno zostaną!!!!!
0
@pt9 Jeżeli ktoś z dwójki Ramos/Varane odejdzie to tak
2
@FafitFCB My chcemy tylko NEYMARA!!!!!
2
@ObiektywnyKibic121 DNA jest ważniejsze od trofeów
1
@ptrx Faul Milnera> faul Casemiro
0
@kuczyniak 51/49 posiadanie piłki. Ogólnie to real wymienil 2 podania tylko :D
8
@Homeopata8989 NIE! Casemiro bandyta! Real na farcie znowu! :D Juz 14:0 powinno bbyc :D
2
@LuisSalvano Gdzie był ten karny? Ja widziałem tylko, że Mane chciał pokazać jak się robi szpagat
1
Valverde na PO to wielka strata dla środka Realu
0
@ricardo0705 Nikt go nie zwolni za to z jakiego gówna wyciągnął Liverpool
0
*klask* *klask*
0
Ale głupi faul XD
1
@natanvip Ma również bramkarza który wyciąga więcej niż tylko to co musi
0
Pięknie się w Dortmundzie dzieje!
0
@ElTomas Zapomniales o Realu, PSG, Juventusie, City i United
0
@Dankhog Najgłupsze co mogłem przeczytać. Każdy faul to złamanie zasady, więc każdy piłkarz na świecie to śmieć. W każdym sporcie, każdy sportowiec nagina zasady, żeby wygrać. Jedynie ludzie, którzy nigdy nie rywalizowali nawet na najniższym poziomie mogą pisać takie wyidealizowane głupoty.
0
@BartqRKO 5 tygodni temu wykonywał już samemu ćwiczenia na boisku
0
@Dankhog Co się wydarzyło na boisku zostaję na boisku. Prosta zasada, której nie złamał nawet taki BRUTAL jak Ramos.
0
@juliacicha Prawda, mogłem napisać bydło. Mój błąd.
3
@Commando Nie przesadzajmy? XD Przecież to trzeba mieć dodatkowy chromosom, żeby w ogóle pomyśleć o takim zachowaniu
24
Kibice Liverpoolu którzy obrzucili autobus Realu kamieniami to zwierzęta.
Fakt nie opinia. Po takim zachowaniu liczę, że Real przejedzie się po nich, żebym usłyszał trzask, aż w Polsce
3
@Yoshi94 some heroes don't wear capes
0
@LuisSalvano Jezeli tak pi razy oko patrzysz to moze i 100, ja patrzylem pi razy drzwi i naliczylem nawet 200
2
@cules100pro Jest dużo więcej zawodników, którzy podniosą poziom naszego ataku. Samych 9 jest wiecej niz 3 czy 4
0
Neymar rozwiąże wszytkie problemy! TAK dla NEYRMARA!!!!!!!
0
Jeżeli Real strzeli pierwszą bramkę to można spodziewać się dużo bramek. Liverpool będzie musiał rzucić wszystko do ataku, a Real będzie ich karał kontrami.
25
@blodziakk NIE dla Neymara!
17
TAK dla Neymara!