0

@MarcelNJ11 Fulham możemy już odhaczyć, bo to mój błąd. Parma jednak dość stabilnie grała w Serie A, myślę, że są ekipy gorzej grające.

0

@Ghazul3293 Ciekawe czy jak podpisze kontrakt na 4-5 lat z Arsenalem to wróci jeszcze do najlepszych drużyn.

0

@tobiasson92 Można uznać to za nowy rekord skoczni? Czy w historii było kiedyś więcej?

1

@Ghazul3293 @AmigoBlancos Czyli Odegaardowi głowa nie dojechała. Przecież Arsenal to spadek o 2 klasy przynajmniej w stosunku do Realu. Mógł się uczyć od genialnego Modricia, a wybrał bicie się o środek tabeli w WIELKIEJ premier League. Miałem nadzieje ze będę miał z kim sympatyzować w Realu jak Luka skończy grać. Teraz zostaje trzymać kciuki za Valverde.
Dzięki za pare ciekawych informacji :pp

0

@pawelfcb2010 Właśnie to sprawdziłem, my bad. Wydawało mi się, ze źle nie grają. Wygrali z evertonem i liverpoolem. Wiec jednak cofam moje słowa o Fulham :pp

0

@tobiasson92 Już poprawiłem, bo aż oczy bolały. Ilu już trenerów było w tym sezonie? 4?

0

W tym roku wiele „mocnych” ekip może spaść. Między innymi Schalke, Parma i Fulham, jeżeli taka sytuacja utrzyma się do końca. Myślicie, ze w przypadku Schalke i Fulham to jednorazowa wpadka czy zaliczyli, aż taki zjazd, ze nie nadają się już do najwyższej klasy?

0

@AmigoBlancos @Ghazul3293
Odegaard, Ceballos, Kubo i Brahim osiągną coś w Realu czy raczej zostaną poświęcenia w zamian za jakaś gwiazdę? Odegaard w Sociedad ładnie grał, potem wrócił do Realu i nic nie grał, a reszta z tych których wymieniłem tez raczej nie była w planach Zidana

1

Tak z ciekawości, czy Valverde jest najciekawszym młodym zawodnikiem w Realu? Osobiście podobał mi się też Rodrygo rok temu, ale chyba wyhamował lekko. Oznaczam, bo chciałbym usłyszeć opinie kibica Realu
@AmigoBlancos

4

Shalke 66 bramek ma już straconych. Jeszcze w sezonie 17/18 zajmowali 2 miejsce. Czy da się upaść niżej, czy jednak wejście na Cafe Bernabeu przebija wszystko?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest mi ciężko uwierzyć, że ludzi interesuje co dzieje się na Cafe. Od dawna wiadomo, że między kibicami Barcelony i Realu są półgłówki, nic nowego nie odkryliście. Piszecie takie same posty co 5 innych osób przed wami tylko po to, żeby napisać komentarz, którego puenta to HAHAHAHAH REAL GOWNO GOWNO, KIBIC DEBIL! :D

2

@Xavyol Wystarczy spojrzeć jakie bagno wylewa sie podczas meczy Realu na tej stronie. Jedni i drudzy siebie warci.

0

@Lordzi W tym roku byśmy ich zniszczyli!!!!

1

@MesQueUnClub96 S P I S E K

0

@AmigoBlancos Super news! Dzięki za przeklejenie :D

3

Sądząc po komentarzach najlepszym rozwiązaniem będzie jak Real złoży skargę na zbyt łatwe losowanie. W przyszłym tygodniu złożą oficjalną prośbę, aby zagrać z Bayernem, a później z Man City.

0

@Bobo25 Tak, jego paskudne macki niszczą piłkę nożną!!!!! Obrzydliwe zachowanie starego dziada

0

@Trexas Nie wiem czy jest taki zapisa, ale ciakawa rzecz z tym tranferem jest taka, że Real nie otrzymał jeszcze nawet grosza, a Inter podobno będzie zmuszony go sprzedać :D

0

@igorski Atletico zagrało tak jak potrafi, czyli wcale. Moze bronili wyniku od startu i chcieli w 99 minucie strzelic gola ;pp

0

@xL4sTx ??????????????????????
Zapomniałem, że są ludzie którzy Real widzą tylko jako najgorsze zło, które przekupiło wszystkich i posiadające obrzydliwe macki strasznego Pereza, które sięgają w każdy kąt piłki nożnej XD

0

@Bobo25 Myślę, że transfer Ronaldo spowadzi obu. Każdy by chciał zagrać ze swoim idolem
Edit: Oczywiście jak sprzedadzą paru piłkarzy, żeby starczyło na pensje

0

@Elosek @Rourke @macio_944 Uważam, że Barcelona nie ma najmniejszych szans z Realem przez sam fakt, że raczej jest bardziej kibicem Realu niż Barcelony i jego idolem jest Ronaldo, a nie Messi. Mam nadzieję, że się mylę ;p

3

Czy są tu ludzie którzy uważają, że Haaland wybierze Barcelone zamiast Realu, mając dwie podobne oferty na stole?

3

@Rourke Nigdzie nie widziałem takich komentarzy, regularnie śledząc największe źródło. Kolejny gówno komentarz dla paru plusikow ;pp

2

@KORTIS Tym bardziej Atletico. Przecież to jest klub parodia. Real ma przynajmniej zawodników których da się lubić, a Atletico ma tylko Suareza, który nigdy nie powinien się tam znaleźć.

1

@Rewolucja123 Jeżeli hiszpańska drużyna ma wygrać LM to niech to bedzie Real. Sama myśl, że Atletico wygra LM mnie brzydzi

1

@budel17 Obecne Utd nie ma nic wspólnego z klubem w którym grał Ronaldo. Przecież ten człowiek chce coś jeszcze osiągnąć, a nie zagrać w klubie który w Europie się nie liczy

0

@arasz1819 Ronaldo nie gra juz na skrzydle więc naturalnym by było żeby doradzał młodemu. Można zauważyć trochę podobieństwa między nimi, bo Ronaldo na początku w MU też liczb nie dostarczał. Oczywiście Vinicius nigdy nie osiądznie poziomu Ronaldo.

0

@Pilka_jest_okragla Jezeli zszedł by z pensji i wziął pod swoje skrzydła Viniciusa to ruch bardzo dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?