0

Ktos tu oglada Legie? Zakladajac, ze na mecz przypada tylko jeden wylew duetu Jedrzejczyk/Wieteska to czy Legia wygra z Górnikiem?

0

@Zip ze skrajnosci w skrajnosc

0

@KapiFCB Jeżeli ma wygrać Real to bramki niech strzeli Hazard.

5

Wielki LIPSK! Wielki Nagelsmann! I kupon dalej w grze! :D

4

@Homeopata8989 Znam 2 więc straszy bardziej niz ławka Realu ;pp

5

Albo Nagelsmann to geniusz albo na 2 połowę meczu wyszli inni zawodnicy. Dwie całkowicie różne połowy.

0

Trzymamy kciuki za wielki West Ham!

0

@tadzik447 Myśle, ze dużo na plus. Od 1 stycznia koło 30k

16

Dzisiaj piękny dzień, 700 zł Liga Europy mi podarowała.

1

Oglądał ktoś Arsenal? Jak grał Odegaard?

0

2

@santiamo "czysta pozycja strzelecka" to subiektywna opinia, a to że faulujący obrońca był ostatnią osobą przed bramkarzem to fakt.

6

Nie wiem co gorsze, komentarze na tej stronie podczas meczu Realu czy komentarz ich meczy na tvp

3

Jakby nam pomagali tak jak pomagaja Realowi to byśmy mieli juz wiecej niz 13 pucharow!!!!!

0

@cules100pro wydrukowana czerwona, typowo :PPPPPP

2

@snake99 Ale to co piszesz jest smutne XD Przeciez to oczywiste ze Perez posmarował, żeby zakryć marny poziom gry... To ze Barcelona gra piach to tez wina wszystkich tylko nie nasza XD

2

@snake99 Uważam ze nacho powinien trafic to kryminału za taki faul

1

@maniak33333 Co to zmienia dla nas ze stracą punkty?

3

@tomek8756 Nie warto tutaj pytac o takie rzeczy.

1

@Misugi14 Byl ostatnim obroncą? Był, więc nie wiem gdzie problem

0

@Dankhog ale glupota XDD

1

Piekny mecz leeds z southampton :D

3

@Survier Prawda jest taka, że jest to jeden z najlepszych transferów w historii Realu. Taki stosunek cena/jakość praktycznie już się nie zdarza

0

@Yosemite I tak powiedzą ze tylko do boku gra

0

Leeds - Southampton ponizej 2.5, co o tym myslicie?

0

@Bernard777 Mnie to ciekawi jak z takimi statystykami brighton przegrywa.

0

@Hosh Ronaldo masakruje Crotone!

0

@KacperVEB Zalezy jak na to patrzec, na kuponie mam ze wygraja. Jednak po cichu liczylem, ze moze pilka nie bedzie chciala wpadac

0

I cyk Sevilla przed Barcelona.

0

@Striker Jeżeli olbrzym w bramce będzie miał swój dzień to myślę, że wygrają. Ostatnio jest wręcz genialny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?