3

5

Plus tego meczu jest taki, ze niektórych półgłówków na tej stronie ustawił do pionu :D
Jeszcze jest trochę kolejek do końca wiec mam nadzieje ze chłopaki jeszcze powalczą!!

0

Dlaczego Real ma kurs 3? Przecież to jest mecz 50/50.

1

@Dankhog Tak

2

Oby City zagrało w środę tak dobrze jak dzisiaj i odpadło :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pep wstawiaj rudego na boisko, bo bez niego to nie idzie

0

@wroclawianin89 Wszystko fajnie, tyko wynik jest niefajny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Leeds czerwona kartka, City na podbicie kuponu wraca do gry!

2

@FanKFC Lenglet, bo mu się szkoda białych zrobiło

13

Przez sen widzialem wynik 7:1 dla nas. Dembele 4 gole, Griezmann 3 i Lenglet 1.
Nie warto już oglądać skoro wynik znany

2

Klasyk klasykiem, ale City musi wygrać na podbicie kursu :D

1

@PatrykBarca Brami beda padaly tylko w jednym kierunku :D

1

@Dembouz1899 No to liczę, żeby sie sprawdziło

1

@Messibestplayerintheworld To był ciężki wybór, jednak myślę, że pierwszy strzal odda Dembele

0

Który zawodnik według was będzie jutro pierwszy do sprzedania przez La Ramble.
Ja stawiam na Dembele

21

Huesca powoli wychodzi ze strefy spadkowej. Teraz tylko jeszcze, żeby getafe spadło i Barcelona zgarnęła mistrzostwo. Zbyt piękne żeby było prawdziwe

0

@FCB24 @messi564 poza messim i Ronaldo nie widzę nikogo kto by mógł byc na tyle efektywny i efektowny. Może brak sympatii do neymara wypaczył moje zdanie, ale nawet wtedy top 4.

3

Bardzo bym chciał, żeby Hazard wrócił na swój poziom. W prime top 3 na świecie. Niekoniecznie widzi mi się jego dobra gra w Realu, ale jakby go sprzedali i wtedy by odpalił to bym się nawet uśmiechnął :P

0

@Jon_Snow nie ma zawodnika w Barcelonie który wygrałby wejście bark w bark z Mendym. Akurat biorąc pod uwagę tylko gre w obronie to jeden z lepszych na świecie. Wydaje się być trochę drewniany i panikuje w ataku, ale obrońcę rozlicza się z gry defensywnej.

1

@MarioVeB! On się nie skończy tylko będzie strzelał dla Barcelony od przyszłego sezonu

1

@MarioVeB! według niektórych już niedużo

0

@Katalonbar Byli pierwsi więc nie ledwo :pp

3

Brawoo Ajax!! :D

1

@AmigoBlancos nie radzi

5

@barpol11 A teraz wyobraź sobie bramke Casemiro po nieodgwizdanym faulu w 94 minucie, gdy doliczył tylko 2 minuty :P

0

@Oskar00 Wydaje mi się, że City wyeliminowałoby PSG, jeżeli Bayern byłby po 2 stronie

0

@culesjasiules Pierdu pierdu.. Atalanta miala pokazać ofensywny futbol, a Liverpool mial ich wyjaśnić. Wiec juz może warto przestać pisać takie farmazony :D

0

@Jakchcesz City jest niepotrzebny, reszta za słaba, żeby tam w ogóle zagrał. Myślę, że już latem zawita do Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?