blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PIWOSZ89 XD
5
Plus tego meczu jest taki, ze niektórych półgłówków na tej stronie ustawił do pionu :D
Jeszcze jest trochę kolejek do końca wiec mam nadzieje ze chłopaki jeszcze powalczą!!
0
Dlaczego Real ma kurs 3? Przecież to jest mecz 50/50.
1
@Dankhog Tak
2
Oby City zagrało w środę tak dobrze jak dzisiaj i odpadło :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pep wstawiaj rudego na boisko, bo bez niego to nie idzie
0
@wroclawianin89 Wszystko fajnie, tyko wynik jest niefajny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Leeds czerwona kartka, City na podbicie kuponu wraca do gry!
2
@FanKFC Lenglet, bo mu się szkoda białych zrobiło
13
Przez sen widzialem wynik 7:1 dla nas. Dembele 4 gole, Griezmann 3 i Lenglet 1.
Nie warto już oglądać skoro wynik znany
2
Klasyk klasykiem, ale City musi wygrać na podbicie kursu :D
1
@PatrykBarca Brami beda padaly tylko w jednym kierunku :D
1
@Dembouz1899 No to liczę, żeby sie sprawdziło
1
@Messibestplayerintheworld To był ciężki wybór, jednak myślę, że pierwszy strzal odda Dembele
0
Który zawodnik według was będzie jutro pierwszy do sprzedania przez La Ramble.
Ja stawiam na Dembele
21
Huesca powoli wychodzi ze strefy spadkowej. Teraz tylko jeszcze, żeby getafe spadło i Barcelona zgarnęła mistrzostwo. Zbyt piękne żeby było prawdziwe
0
@FCB24 @messi564 poza messim i Ronaldo nie widzę nikogo kto by mógł byc na tyle efektywny i efektowny. Może brak sympatii do neymara wypaczył moje zdanie, ale nawet wtedy top 4.
3
Bardzo bym chciał, żeby Hazard wrócił na swój poziom. W prime top 3 na świecie. Niekoniecznie widzi mi się jego dobra gra w Realu, ale jakby go sprzedali i wtedy by odpalił to bym się nawet uśmiechnął :P
0
@Jon_Snow nie ma zawodnika w Barcelonie który wygrałby wejście bark w bark z Mendym. Akurat biorąc pod uwagę tylko gre w obronie to jeden z lepszych na świecie. Wydaje się być trochę drewniany i panikuje w ataku, ale obrońcę rozlicza się z gry defensywnej.
1
@MarioVeB! On się nie skończy tylko będzie strzelał dla Barcelony od przyszłego sezonu
1
@MarioVeB! według niektórych już niedużo
0
@Katalonbar Byli pierwsi więc nie ledwo :pp
3
Brawoo Ajax!! :D
1
@AmigoBlancos nie radzi
5
@barpol11 A teraz wyobraź sobie bramke Casemiro po nieodgwizdanym faulu w 94 minucie, gdy doliczył tylko 2 minuty :P
0
@Oskar00 Wydaje mi się, że City wyeliminowałoby PSG, jeżeli Bayern byłby po 2 stronie
0
@culesjasiules Pierdu pierdu.. Atalanta miala pokazać ofensywny futbol, a Liverpool mial ich wyjaśnić. Wiec juz może warto przestać pisać takie farmazony :D
0
@Jakchcesz City jest niepotrzebny, reszta za słaba, żeby tam w ogóle zagrał. Myślę, że już latem zawita do Realu