1

@Kielakowy Podawanie Ronaldo jako przykładu tylko przez pryzmat ostatnich sezonów XD

2

Ymbappe po złota piłkę!

0

@Adamski69 Premier League najlepsza liga, a La Liga to liga farmerów :D

1

@TheHeisenberg Dom najlepszy kawałek z Muzyki Współczesnej

1

Kibice Realu czekają, aż Hazard odpali, a my czekamy na oficjalke Neymara. W obu sytuacjach jednak możemy powiedzieć to samo, czyli "Za rok już na pewno" :D

3

@AmigoBlancos Jeżeli Real ma przejść Chelsea to liczę, że Hazard strzeli przynajmniej 2 bramki :D

0

@4drian0 Nie mam pojęcia, tak jakoś mi się przypomniał

2

@Stasiuburza Gibek

5

@TylkoBarca7273 Nic nie zarabiają, bo zazwyczaj są to dzieci ze szkółki

0

@GeneralXavi Sezon sezonowi nie jest równy. Takie gdybanie nigdy nie miało sensu.

6

@GeneralXavi jeśli, gdyby, a gdyby jeśli to jeśli będzie gdyby.

9

Ajax przestań mi kupony prześladować!!!!!!!

1

@Colon Ode mnie Elvis Presley - Cant help falling in love, ostatnio bardzo często wracam do Elvisa


Niech będzie dodam jeszcze jedno dzieło, które bardzo lubię
Ella Fitzgerald, Louis Armstrong -



0

@Wiktoria13 Jezeli Betis się otworzy i spróbuje grać swoje to dostanie bęcki w 2 kontrach.

0

Ale lecą z tymi bramkami

1

Dobrze, Casemiro sobie głupi łeb rozwalił :D

0

1

2 czerwone w meczu Aston Villa - Man City. Proszę trzymać kciuki, żeby City dojechało z wynikiem do końca!
W ogóle zawodnik Aston Villi to profesorek w 3 minuty 2 zółte dostać

9

0

Brawo kibice! Wygrał romantyzm piłki nożnej! Wszystko dzięki wielkim kibicom! Precz z Super Ligą!

3

@norbi77 Z 4 klubów zostały 3 sponsorowane szczury i Real.

0

@LeoMessi1994 neymar

3

Straszny syf wyszedł z tą Superligą, ale jedno jest pewne nic od dawien dawna nie poruszyło tak światem piłki. Można to uznać za duży plus, że kibice różnych klubów się jednoczyli w jakimś większym celu. To, że mieli mało do powiedzenia to zupełnie inna sprawa. Jedyny minus, że poluzowanie finansowego fairplay stawia szejków na czołowych miejscach.

1

Gdyby opcja korupcji była wyłączona w ustawieniach symulacji to wszystko by lepiej działało...

0

@LuisSalvano Przecież napisałem, że już w tym roku na 100 procent dołączy. Jesteś ślepy czy udajesz

21

W tym roku już na 100 procent wraca!

2

@senso Ty na szczęście będziesz mógł oglądać espanyol w LM, idealnie będzie do Ciebie pasować

9

ElJarek pięknie się wczuł, ale czasami aż bawi

4

@norbi77 Ale nie naprawi im to finansów. Lepiej posłuchać niż pisać komentarze

1

@senso odklejony od rzeczywistości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?