blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kielakowy Podawanie Ronaldo jako przykładu tylko przez pryzmat ostatnich sezonów XD
2
Ymbappe po złota piłkę!
0
@Adamski69 Premier League najlepsza liga, a La Liga to liga farmerów :D
1
@TheHeisenberg Dom najlepszy kawałek z Muzyki Współczesnej
1
Kibice Realu czekają, aż Hazard odpali, a my czekamy na oficjalke Neymara. W obu sytuacjach jednak możemy powiedzieć to samo, czyli "Za rok już na pewno" :D
3
@AmigoBlancos Jeżeli Real ma przejść Chelsea to liczę, że Hazard strzeli przynajmniej 2 bramki :D
0
@4drian0 Nie mam pojęcia, tak jakoś mi się przypomniał
2
@Stasiuburza Gibek
5
@TylkoBarca7273 Nic nie zarabiają, bo zazwyczaj są to dzieci ze szkółki
0
@GeneralXavi Sezon sezonowi nie jest równy. Takie gdybanie nigdy nie miało sensu.
6
@GeneralXavi jeśli, gdyby, a gdyby jeśli to jeśli będzie gdyby.
9
Ajax przestań mi kupony prześladować!!!!!!!
1
@Colon Ode mnie Elvis Presley - Cant help falling in love, ostatnio bardzo często wracam do Elvisa
Niech będzie dodam jeszcze jedno dzieło, które bardzo lubię
Ella Fitzgerald, Louis Armstrong -
0
@Wiktoria13 Jezeli Betis się otworzy i spróbuje grać swoje to dostanie bęcki w 2 kontrach.
0
Ale lecą z tymi bramkami
1
Dobrze, Casemiro sobie głupi łeb rozwalił :D
0
@LuisSalvano 2*
1
2 czerwone w meczu Aston Villa - Man City. Proszę trzymać kciuki, żeby City dojechało z wynikiem do końca!
W ogóle zawodnik Aston Villi to profesorek w 3 minuty 2 zółte dostać
9
@blodziakk XD
0
Brawo kibice! Wygrał romantyzm piłki nożnej! Wszystko dzięki wielkim kibicom! Precz z Super Ligą!
3
@norbi77 Z 4 klubów zostały 3 sponsorowane szczury i Real.
0
@LeoMessi1994 neymar
3
Straszny syf wyszedł z tą Superligą, ale jedno jest pewne nic od dawien dawna nie poruszyło tak światem piłki. Można to uznać za duży plus, że kibice różnych klubów się jednoczyli w jakimś większym celu. To, że mieli mało do powiedzenia to zupełnie inna sprawa. Jedyny minus, że poluzowanie finansowego fairplay stawia szejków na czołowych miejscach.
1
Gdyby opcja korupcji była wyłączona w ustawieniach symulacji to wszystko by lepiej działało...
0
@LuisSalvano Przecież napisałem, że już w tym roku na 100 procent dołączy. Jesteś ślepy czy udajesz
21
W tym roku już na 100 procent wraca!
2
@senso Ty na szczęście będziesz mógł oglądać espanyol w LM, idealnie będzie do Ciebie pasować
9
ElJarek pięknie się wczuł, ale czasami aż bawi
4
@norbi77 Ale nie naprawi im to finansów. Lepiej posłuchać niż pisać komentarze
1
@senso odklejony od rzeczywistości