1

@MichalZZZ ślepnąc od świateł TOP

2

@barcelonaLM Zawsze możesz przestać myśleć, jeżeli Ci to nie wychodzi

8

Komentarz usunięty

4

Florentino Pérez pojawi się w nocnym wydaniu programu Chiringuito. Między innymi opowie o projekcie superligi

2

@MesQueUnClub96 Znalazł jeden prosty trik, żeby zawsze mu przyznawali rację w dyskusji! ZOBACZ JAK!

9

@Hosh Czasami miło z kimś mądrym porozmawiać :D

3

@blodziakk Oby Super Liga powstala

32

Oby Super Liga nigdy nie powstała

0

@MarioVeB! Na swoją obronę mogę powiedzieć, że porażka Atletico i remis Realuu to byłaby zmiana lidera, ale coś źle policzyłem więc mb

0

@Kgorecki2500 Dla większości ludzi którzy zarządzają takimi organizacjami to raczej wszystko, dlatego tyle klubów się zadeklarowało

1

@amanter Co dziwi? Świetny biznesmen i prezes, więc chce jak najwięcej zarobić dla klubu. Z finansowego punktu widzenia Super Liga nie ma minusów

0

@kamiVeB chce żeby obie druzy traciły jak najwiecej punktów

0

Dzisiaj dalej bez zmiany lidera w La Liga. Przykra sprawa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tragedia w Paryżu

0

PSG proszę o bramkę, bo to miał być tylko mecz na podbicie!

2

Pamiętajcie, że kiedyś Getafe musi się przełamać z tym niepokonanym w ich meczach Realem! :ppp Jak nie dzisiaj to za rok już na pewno ich pokonają :D

6

@Wilczeq Atak i pomoc mają na poziomie, więc z Getafe strzelą więcej niż stracą

0

@arasz1819 Real 2 miejsce w lidze, połfinał LM nie top, bilbao TOP!

0

@arasz1819 Co mnie interesuje ile wygrał Real? Stwierdzam fakt, że z topowymi drużynami nikogo nie "zjadł taktycznie". Wygrał ważne mecze, bo wygrał z Sevilla i wczoraj puchar. Ale ani jedna ani druga drużyna nigdy nie była topem w Europie.
Z dobrymi druzynami nie osiągnał jeszcze nic i przegrał klasyk, gdzie pierwszej polowie nie istnielismy.

0

@arasz1819 "zjedzenie taktyczne" 3 klasy słabszego zespołu

24

@MaTt_BarcaFan Przestań pisać, jeżeli coś Ciebie nie interesuje. To nie jest takie trudne. Chciałeś zabłysnąć, ale niestety się nie udało

2

Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby o 4 bramki

3

Dziękuję ci piękna Barcelono, że nie strzeliłaś bramki w pierwsze 15 minut! Teraz proszę o 4 bramki! Vamos!

3

West Ham tylko 1 bramke proszę nic wiecej XD

2

Kobiety wygrały dzisiaj 9:0 więc i w finale dzisiaj będzie 9:0. Tak to przecież działa

2

Oby West Ham dzisiaj wygrał i przeskoczył na chwilę Leicester :D

4

Harry ‚od następnego sezonu w Barcelonie’ Kane

4

Scheiße! Przeklęci Polacy za dużo zarabiają!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?