blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ ślepnąc od świateł TOP
2
@barcelonaLM Zawsze możesz przestać myśleć, jeżeli Ci to nie wychodzi
8
Komentarz usunięty
4
Florentino Pérez pojawi się w nocnym wydaniu programu Chiringuito. Między innymi opowie o projekcie superligi
2
@MesQueUnClub96 Znalazł jeden prosty trik, żeby zawsze mu przyznawali rację w dyskusji! ZOBACZ JAK!
9
@Hosh Czasami miło z kimś mądrym porozmawiać :D
3
@blodziakk Oby Super Liga powstala
32
Oby Super Liga nigdy nie powstała
3
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMTA3Nzc0NDcwMDrAtKAfbk666T1z9Pw%3D
Uwaga! Trzymamy kciuki!
0
@MarioVeB! Na swoją obronę mogę powiedzieć, że porażka Atletico i remis Realuu to byłaby zmiana lidera, ale coś źle policzyłem więc mb
0
@Kgorecki2500 Dla większości ludzi którzy zarządzają takimi organizacjami to raczej wszystko, dlatego tyle klubów się zadeklarowało
1
@amanter Co dziwi? Świetny biznesmen i prezes, więc chce jak najwięcej zarobić dla klubu. Z finansowego punktu widzenia Super Liga nie ma minusów
0
@kamiVeB chce żeby obie druzy traciły jak najwiecej punktów
0
Dzisiaj dalej bez zmiany lidera w La Liga. Przykra sprawa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tragedia w Paryżu
0
PSG proszę o bramkę, bo to miał być tylko mecz na podbicie!
2
Pamiętajcie, że kiedyś Getafe musi się przełamać z tym niepokonanym w ich meczach Realem! :ppp Jak nie dzisiaj to za rok już na pewno ich pokonają :D
6
@Wilczeq Atak i pomoc mają na poziomie, więc z Getafe strzelą więcej niż stracą
0
@arasz1819 Real 2 miejsce w lidze, połfinał LM nie top, bilbao TOP!
0
@arasz1819 Co mnie interesuje ile wygrał Real? Stwierdzam fakt, że z topowymi drużynami nikogo nie "zjadł taktycznie". Wygrał ważne mecze, bo wygrał z Sevilla i wczoraj puchar. Ale ani jedna ani druga drużyna nigdy nie była topem w Europie.
Z dobrymi druzynami nie osiągnał jeszcze nic i przegrał klasyk, gdzie pierwszej polowie nie istnielismy.
0
@arasz1819 "zjedzenie taktyczne" 3 klasy słabszego zespołu
24
@MaTt_BarcaFan Przestań pisać, jeżeli coś Ciebie nie interesuje. To nie jest takie trudne. Chciałeś zabłysnąć, ale niestety się nie udało
2
Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby o 4 bramki
3
Dziękuję ci piękna Barcelono, że nie strzeliłaś bramki w pierwsze 15 minut! Teraz proszę o 4 bramki! Vamos!
3
West Ham tylko 1 bramke proszę nic wiecej XD
2
Kobiety wygrały dzisiaj 9:0 więc i w finale dzisiaj będzie 9:0. Tak to przecież działa
2
Oby West Ham dzisiaj wygrał i przeskoczył na chwilę Leicester :D
4
Harry ‚od następnego sezonu w Barcelonie’ Kane
4
Scheiße! Przeklęci Polacy za dużo zarabiają!