blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PawkoFCB Oni nie musieli grać, co to za gadanie, że byli obsrani. Nie musieli nic robić więc nie robili
2
@Djzordon Juz któryś raz z rzędu przypominam ci, żebyś poprawił folie na glowie, a Ty dalej swoje
12
Niech Barcelona zrobi Patronite na transfery, dorzucę im dyszkę i się uzbiera na Neymara
5
@saczers438 Przecież Liverpool ma wyciągnac Mbappe :DDD
0
Trzymam kciuki, że plotki o Neymarze i Mbappe się sprawdzą, bo te klasyki to ostatnimi czasy wieją nudą, a nasze wyniki w nich jeszcze gorsze.
0
@Pilka_jest_okragla Samolocik odleciał
4
Ale ten mecz był słaby, ale do jednego musze się przyznać. Myliłem się co do Chelsea, jednak nie miało pełnych gaci przed meczem. Jednak dalej awans to 50/50, a Real przed rewanżem będzie mocniejszy z Valverde, Mendym i Ramosem
0
@lukaszmatusiewicz Dlaczego minimalna? Mbappe strzelił 5 goli w ćwierćfinale i 1/8 LM, strzelając 3 bramki Barcelonie. Do tego dochodzi król strzelców Ligue 1. Raczej przewaga jest znacząca
0
Fajnie jakby Hazard zagrał z 30 minut dzisiaj. Ciekawe są takie starcia z byłymi drużynami.
2
@Pilka_jest_okragla Teraz to juz pewne, że wróci do nas. Skoro do teraz nie przedłużył to musi o czymś świadczyc :DDD
3
Ale teraz to już na pewno zostaną zniszczeni. Z Atalanta i Liverpoolem się nie udało, bo Perez przekupił sędziów, ale teraz już się uda!!!
0
@daniel32778 Chelsea to już pełne gacie ma
0
Ciekawe czy tutaj jest więcej fanów Barcelony czy anty fanów Realu. Głosy są podzielone
0
@mati10333 Oby wygrał Real i znowu udowodnił ze sponsoring miliarderów nic nie daje
2
@don'T.R.I.P.e Był już po 30 wiec woleli kogoś młodszego. Koniec końców lepszy bramkarz jest w Madrycie.
1
@amanter Najwidoczniej maja respekt i drużyny się boja z nimi grać
0
Myśle, ze Chelsea jutro będzie miała pełne gacie i skończy się tak jak z Loserpoolem
0
@Kgorecki2500 Akurat Neymar jeżeli chodzi o widowisko to jest na poziomie Messiego, wiec chętnie bym go zobaczył znowu gdzieś w Hiszpanii, a jedyna opcja to Barca.
Co do Kane to też bym wolał go zamiast Haalanda, ale jeden i drugi byłby ciekawą opcją.
0
@PawkoFCB przeszło chciałeś chyba napisać
1
@blodziakk Dlatego w skrócie TAK dla Neymara!!!!
0
Fajnie jakby Haaland/Kane i Mbappe trafili odpowiednio do nas i do Realu. W La Lidze brakuje tych największych nazwisk. Gwiazdy które przyciągają ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Dla przykładu wczorajszy mecz Realu zacząłem oglądać od momentu w którym pojawił się na boisku Hazard. Fajnie jakby te 3 drużyny z Hiszpanii sięgnęły po jakieś gwiazdy. Atletico tez da się tylko oglądać ze względu na Suareza.
0
@Ogorinho1974 Szczególnie ze nie dostali karnego przez 26 kolejek
0
@MysticCat I komu byś kibicował, gdyby Barcelona spadła z rowerka, bo na ten moment jesteśmy na samym szczycie 'tych klubów'
0
Tylko nie Viniciusa... Hazarda prosiłem
0
@czesctuam Nie po to się męczę oglądając mecz Realu, żeby zobaczyć go tylko 5 minut. Liczyłem ze machnie z 30 minut po tej mini przygotowaniu
3
Panie Zidane dawaj na boisko tego Hazarda, bo tylko na to czekam.
4
@Damian11 Militao przecież gra genialnie w ostatnich tygodniach, więc nie wiem o czym mówisz, a Benzema i u nas byłby najlepszym zawodnikiem, gdyby nie Messi. Z ich doświadczeniem w LM według mnie są faworytem
20
@Mns21 50/50 Albo straci albo nie
2
@kaamil1910 Podobno ktoś tutaj spojrzy na to obiektywnie. Ja na przykład uważam, że Courtois > Ter Stegen
4
@Djzordon Wyglądasz mi na takiego co mu się folia lekko przesunęła