4

@PawkoFCB Oni nie musieli grać, co to za gadanie, że byli obsrani. Nie musieli nic robić więc nie robili

2

@Djzordon Juz któryś raz z rzędu przypominam ci, żebyś poprawił folie na glowie, a Ty dalej swoje

12

Niech Barcelona zrobi Patronite na transfery, dorzucę im dyszkę i się uzbiera na Neymara

5

@saczers438 Przecież Liverpool ma wyciągnac Mbappe :DDD

0

Trzymam kciuki, że plotki o Neymarze i Mbappe się sprawdzą, bo te klasyki to ostatnimi czasy wieją nudą, a nasze wyniki w nich jeszcze gorsze.

0

@Pilka_jest_okragla Samolocik odleciał

4

Ale ten mecz był słaby, ale do jednego musze się przyznać. Myliłem się co do Chelsea, jednak nie miało pełnych gaci przed meczem. Jednak dalej awans to 50/50, a Real przed rewanżem będzie mocniejszy z Valverde, Mendym i Ramosem

0

@lukaszmatusiewicz Dlaczego minimalna? Mbappe strzelił 5 goli w ćwierćfinale i 1/8 LM, strzelając 3 bramki Barcelonie. Do tego dochodzi król strzelców Ligue 1. Raczej przewaga jest znacząca

0

Fajnie jakby Hazard zagrał z 30 minut dzisiaj. Ciekawe są takie starcia z byłymi drużynami.

2

@Pilka_jest_okragla Teraz to juz pewne, że wróci do nas. Skoro do teraz nie przedłużył to musi o czymś świadczyc :DDD

3

Ale teraz to już na pewno zostaną zniszczeni. Z Atalanta i Liverpoolem się nie udało, bo Perez przekupił sędziów, ale teraz już się uda!!!

0

@daniel32778 Chelsea to już pełne gacie ma

0

Ciekawe czy tutaj jest więcej fanów Barcelony czy anty fanów Realu. Głosy są podzielone

0

@mati10333 Oby wygrał Real i znowu udowodnił ze sponsoring miliarderów nic nie daje

2

@don'T.R.I.P.e Był już po 30 wiec woleli kogoś młodszego. Koniec końców lepszy bramkarz jest w Madrycie.

1

@amanter Najwidoczniej maja respekt i drużyny się boja z nimi grać

0

Myśle, ze Chelsea jutro będzie miała pełne gacie i skończy się tak jak z Loserpoolem

0

@Kgorecki2500 Akurat Neymar jeżeli chodzi o widowisko to jest na poziomie Messiego, wiec chętnie bym go zobaczył znowu gdzieś w Hiszpanii, a jedyna opcja to Barca.

Co do Kane to też bym wolał go zamiast Haalanda, ale jeden i drugi byłby ciekawą opcją.

0

@PawkoFCB przeszło chciałeś chyba napisać

1

@blodziakk Dlatego w skrócie TAK dla Neymara!!!!

0

Fajnie jakby Haaland/Kane i Mbappe trafili odpowiednio do nas i do Realu. W La Lidze brakuje tych największych nazwisk. Gwiazdy które przyciągają ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Dla przykładu wczorajszy mecz Realu zacząłem oglądać od momentu w którym pojawił się na boisku Hazard. Fajnie jakby te 3 drużyny z Hiszpanii sięgnęły po jakieś gwiazdy. Atletico tez da się tylko oglądać ze względu na Suareza.

0

@Ogorinho1974 Szczególnie ze nie dostali karnego przez 26 kolejek

0

@MysticCat I komu byś kibicował, gdyby Barcelona spadła z rowerka, bo na ten moment jesteśmy na samym szczycie 'tych klubów'

0

Tylko nie Viniciusa... Hazarda prosiłem

0

@czesctuam Nie po to się męczę oglądając mecz Realu, żeby zobaczyć go tylko 5 minut. Liczyłem ze machnie z 30 minut po tej mini przygotowaniu

3

Panie Zidane dawaj na boisko tego Hazarda, bo tylko na to czekam.

4

@Damian11 Militao przecież gra genialnie w ostatnich tygodniach, więc nie wiem o czym mówisz, a Benzema i u nas byłby najlepszym zawodnikiem, gdyby nie Messi. Z ich doświadczeniem w LM według mnie są faworytem

20

@Mns21 50/50 Albo straci albo nie

2

@kaamil1910 Podobno ktoś tutaj spojrzy na to obiektywnie. Ja na przykład uważam, że Courtois > Ter Stegen

4

@Djzordon Wyglądasz mi na takiego co mu się folia lekko przesunęła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?