blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Anonymus0608 na luzie XD na tak zwanym luziku hehe
3
@leonek160 Niektórzy chcieli Haalanda w tym okienku
1
@panczo Podobno rączki zaciera i się denerwuje, że panczo go rozgryzł.
1
@Mathew16 tak jak w Realu :D bramki przecież pięknie się rozłożyły
0
Jeżeli jest to ruch, aby wywrzeć presję na Tebasie to jest to cios poniżej pasa. Powiedzenie, że to obrzydliwe zachowanie to jakby nie powiedzieć nic.
0
Real jest przeciwny temu porozumieniu z CVC. Podobno 5 klubów podziela zdanie Realu. Ciekawe jakie to kluby.
Hehe nas to nie dotyczy, bo dla nas to ratunek :pp
0
@FanBarcy123 Żeby wpływały na ciebie takie dyskusje to musisz mieć 5 albo 50 lat. Innej opcji nie ma
3
@Deviler Real dobrze wyszedł na nich. Wypożyczył niepotrzebnego Jamesa, dostał Kroosa za pół darmo i teraz zobaczymy jak wyszedł na darmowym transferze Alaby
0
@monsterrize Spoko dla nas, ale trzeba być kretynem, żeby zastanowić się nawet nad zaakceptowaniem takiej oferty. Lenglet to parodysta, a De Ligt jest 21 letnim utalentowanym obrońcą, którego wartość z pewnością jeszcze wzrośnie. Po co się zastanawiać nad takimi niemożliwymi transferami. Nikt go nie wyciągnie z juve za mniej niż 80 milionów
0
@monsterrize Adekwatna do tego co napisałeś XD podobno jak się da dużo to może się zgodzą. Może damy im pjanica, umtitiego, lengleta, Martina, moribe i pewnie jakiś szrot by się jeszcze znalazł to się zgodzą :D
0
@monsterrize Jeszcze koszyk gruszek, dwie naklejki i kapsel od piwa kraftowego
0
@monsterrize Aguero tez się zalicza do tego szpitala
7
@marcin000019 myśle ze poza palce jednej ręki nie wyjdziesz, jeżeli o ta pozycje chodzi XD
1
@Sulimo to i ja jestem ciekawy
1
@Wiktoria13 Najlepiej to weź rozpęd i z całej siły uderz głowa w ten autobus :)
0
@whoocash19841hahahahhahahahahahahahaha :ppp
0
@Borneo Chłopie, jeżeli chcesz, żeby w przyszłości ktoś przeczytał twoje wypociny to zacznij używać kropek i przecinków, nie zapominaj po kropce spacji dać. Wtedy to będzie miało ręce i nogi, a teraz to nawet nie zamierzam tego przeczytać, bo wygląda to paskudnie i nieczytelnie ;)
1
Demir debil @donleo12
2
@koksik2700 biorę cały zapas, gdzie adres podać. Tylko czy to export, bo jak chmielowa to jednak zrezygnuje:p
6
@Borneo @Djzordon wy jesteście braćmi? Czy tak z przypadku obaj odklejeni w ten sam sposób? XD
0
@SaulGoodman To mb, niestety jak zobaczylem jakies polityczne posty to przestałem scrollować
8
Czy Figo w klasyku legend zagra po 45 minut dla obu zespołów?
0
@Xxxbarca4ever XD
0
@fart No to wiem, ale czy graja 1 dodatkowy inning czy graja np po 2
0
Jak działają dogrywki w baseballu? Do jakiego momentu trwają?
1
Czy kogokolwiek w Hiszpanii interesują te taśmy Pereza? Czy tylko szmatławiec który je wykupił o nich pisze?
0
Polska mistrzem polski
0
@panczo Niepowołanie Drągowskiego to kryminał, ale w Polsce nie ma bramkarza bohatera, który będzie ratował mecz, gdy nic nie idzie. Szczesny ma większe umiejętności, dlatego broni. Pisanie, ze Szczęsny to ręcznik nijak ma się do rzeczywistości.
0
@VenoM kurczę cwaniaku to ci się udało. Wiadomo Sweansea, West Ham> Roma, Juve. No ale wiadomo warto trzymać w tych lepszych ekipach słabego bramkarza, żeby przypadkiem za łatwo nie było.
0
@Roobo Chyba nikt nigdy nie napisał, ze Fabiański jest lepszym bramkarzem XD
Może sprostuje, ze nikt o zdrowych zmysłach, bo chyba widać jak ich kariery się potoczyły