0

Fati, Dembele i zdrowi. Myślę, że taki atak wystąpi najmniej razy z każdego możliwego tercetu z przodu.

1

@sevs Bramki drużyn spoza top 5 liczą się jako 1/2 prawdziwej bramki.

1

Po 4 kolejkach Real wraz z Bayernem ma najwięcej bramek w TOP 5 ligach.
Nagrodę pocieszenia może dostać PSG, lecz oni nie zaliczają się do tego elitarnego grona, bo grają w lidze spoza top 5.

0

Militao ma bardzo zabawne reakcje, jak zrobi coś źle. Teraz głowka i 1 bramka dla Celty, gdy piłka przeszła mu między nogami. Tak śmiesznie wymachuje rękoma.

1

Vini TOP!@@!@!!!

3

@messi564 Tak ludzie powtarzają, że Barcelona to więcej niż klub, a nie potrafią zrozumieć, że to samo tyczy się Realu. Real jest marzeniem Mbappe, a PSG to tylko przystanek. City nie jest marzeniem dla żadnego wielkiego piłkarza.

0

Ale to ciekawa sprawa, że na Bernabeu tydzień temu murawy nie było, a tu tak szybko urosła ta trawa. Ciekawe czym pryskali.

0

Dlaczego 10 minut doliczone w meczu Atletico? Co tam się stało?

0

Espanyol z golem ale jaja

0

@mercurial2000 Ja dalej mam chęci oglądać, niczego mi się nie odechciało

1

Inter z golem! Teraz to samo powtórzyć z Realem

1

@tadzik447 Bo tylko oni sa w LE?

1

@VegetaPolska Tego nie byłbym pewien. Początek tego sezonu to wyjątek. W poprzednim nie miał takich liczb. Jak wiadomo Pogba w reprezentacji, a w klubie to 2 różne osoby.

3

Myśle, ze w tym roku Pogba może pobić rekord liczby asyst w jednym sezonie Premier League. 7 asyst w 4 meczach. Taki rekord w ostatnim jego roku w Man U.

7

@chavez Ja natomiast chciałbym zobaczyć PSG w lidze Europy przeciwko Legii.

0

@maroon XD

1

@amanter Ale on dalej gra całe mecze. Jeżeli będzie to tak duży problem to będzie sobie grał po 60 minut

2

@Encore 16 meczy z rzędu z bramką w lidze

2

@MesQueUnClub96 Lewy to jedyna szansa na Polaka ze Złotą Piłką. Za ten rok nie wygra, więc liczmy, że da radę jeszcze przed końcem. Niech wygra po finale w Monachium i wtedy zakonczy :D

19

Dzień w którym Lewandowski zakończy karierę będzie smutnym dniem. Jedyny Polak na najwyższym poziomie, którym można się cieszyć

0

@agaFCB Ważne, że kolejny mecz z rzędu strzelił

0

Juventus z kursem 3 wychodzi na prowadzenie! :D

6

@Jakchcesz Z Barca to był łączony tylko tutaj.

0

@QuaReL Co Ty w ogóle piszesz XD Panie profesorku, chyba ktoś nadepnął Ci na odcisk

0

@jacobFCB Nie no belmondziak zyje raczej i ma sie dobrze

0

@kamar24 a ja myślałem, ze to skorupski. Kurde chyba inny mecz oglądamy

0

@barcelonaLM Tak nawet Belgii

1

@Cvzx Ale nikt nie powiedział, że nie jest potęzny. Nike x Supreme> Adidas x Palace. Tak samo jak Jordan> Yeezy. Adidas jest klase niżej.

0

@koksik2700 A Barcelona jest za słaba dla Messiego. Ot cała różnica między najlepszym piłkarzem w historii, a dobrymi piłkarzami.

0

@Songo91 Ale on nie zagra nigdy, gdy będziemy mieli zdrowych zawodników. Ten transfer nie jest tragiczny, bo dodaje więcej możliwości trenerowi. Jeżeli będziemy walić w mur przez większość meczu, możemy wpuścić wysokiego napastnika i próbować wcisnąć coś głową. Jeden z tych transferów na których się nie traci, a można tylko zyskać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?