0

Wielka Valencia

0

Myślałem, że odda, żeby Messi miał 1 gola

0

@Encore Ramos zagrał od 1,5 roku z 10 meczy może. Niewiadomo w jakiej formie będzie po takim czasie

0

@ElKamil Conte jest właśnie przykładem potwierdzającym moja tezę XD

0

@mekston Z tym trenerem nic nie wygrają

2

@Kurkmen Ale trener z topu też ma swoje wymagania, których Barcelona nie może spełnić. Dobrzy trenerzy wymagają konkurencyjnego zespołu, którym Barcelona nie jest. Po co niektórym trenerom ładować się w to bagno, jeżeli wiadomo, że nie dostaną wzmocnień, których będą chcieli

4

@SkilledHydra16 A ja mówię, że jest lepszy na każdej możliwej płaszczyźnie

8

@SkilledHydra16 KDB na siedząco jest lepszy od Pedriego :D

32

Super wiadomość. Araujo będzie szefem obrony na lata.

3

@Fantastyczny Chłopiec Ale on nie jest tu rok. Suareza sam nie chciał, a z Leo nie potrafił korzystać.

1

@PatrychoO Na moje to i o 10 może być lepszy. Fati na teraz nie wiadomo jakim piłkarzem będzie i rozegrał niewiele spotkań w dorosłej piłce. Vinicius przy nim to weteran.

11

@PatrychoO W sumie jak ciągnał Barce w tych meczach to niech dają mu 92, bo grał dobrze w 10 meczach na krzyż. Skoro wiesz o tej grze tyle, że jest o piłce nożnej to po co komentujesz. To, że ratingi w tej grze są o kant dupy rozbić to fakt, ale to, że Fati ma mniej niż Vinicius jest w 100% poprawne

25

@PatrychoO Vinicius rozegral ponad 100 meczy w Realu. Fati blizej ma do 10 niż 100

11

@dasouzar11 Ja na chwilę, ale wczoraj mi kupon zepsuli, więc znowu jestem tutaj :D

0

Conference League oddaje! Nie to co obrzydliwa Liga Mistrzów.

0

@FCMichalo Pogba zostanie w United

0

@Woland10 To trener, który odstrasza trofea. Widać to po jego początku w PSG i karierze w Tottenhamie :P

0

@Ronmes Camavinga nie zagra w podstawię, więc nikogo nie zabiega.

1

Moimi faworytami do wygrania LM w tym roku są City i Bayern, potem półkę niżej Chelsea i PSG. Mimo braku szans na wygraną to największe szanse z hiszpańskich drużyn na dobry wynik w LM dawałbym Realowi. Atletico z takim stylem to mam nadzieję, że jak najszybciej odpadnie, bo zabierają od razu jeden mecz do oglądania, bo ich meczy nie da się oglądać.

Wiadomo, że po 1 meczu nie ma co oceniać, ale jednak zabawię się i zobaczymy czy takie przemyślenia po 1 kolejce miały sens.

0

Po obejrzeniu meczu Realu, śmiało mogę stwierdzić, ze genialny bramkarz daje bardzo, bardzo dużo. Tak naprawdę Courtois uratował im punkty i uchronił ich przed kompromitacja. Tyle strzałów z kilku metrów obronił. Jak dla mnie najlepszy dzisiaj na boisku był. Jednak ta wygrana nie zmienia faktu, ze drużyny z Hiszpanii prezentują się narazie najgorzej.

2

@Momals11 XDDD Takie tlumaczenia to mogą mieć kluby które nie szastają tak pieniędzmi, a nie katarski klub

10

Camavinga wejscie do zespołu ma super

0

@Peszko07 City

1

Hiszpanskie kluby grają taką padake, że szkoda w ogóle oglądać ich mecze. Barca, Real i Atletico walczą miano o najgorszy styl gry w LM.

0

@Nieznajomy Bo te mecze mniej osób ogląda, a więc jak nie będzie wyboru to może ktoś się skusi. Wystarczy użyć tego ustrojstwa w głowie i sam byś na to wpadł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ktoś mi wytłumaczy czemu Liverpool gra bez Van Dijka, Mane i Thiago?

4

@gumaz kupuje wszystkich i sprzedaje wszystkich

1

@MesQueUnClub96 Lewusa to o kant dupy można rozbić, a grzmota nawet nie można o kant dupy rozbić

0

@BARCA1899Messi To musisz podarować im wszystkie swoje zaskórniaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?