blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielka Valencia
0
Myślałem, że odda, żeby Messi miał 1 gola
0
@Encore Ramos zagrał od 1,5 roku z 10 meczy może. Niewiadomo w jakiej formie będzie po takim czasie
0
@ElKamil Conte jest właśnie przykładem potwierdzającym moja tezę XD
0
@mekston Z tym trenerem nic nie wygrają
2
@Kurkmen Ale trener z topu też ma swoje wymagania, których Barcelona nie może spełnić. Dobrzy trenerzy wymagają konkurencyjnego zespołu, którym Barcelona nie jest. Po co niektórym trenerom ładować się w to bagno, jeżeli wiadomo, że nie dostaną wzmocnień, których będą chcieli
4
@SkilledHydra16 A ja mówię, że jest lepszy na każdej możliwej płaszczyźnie
8
@SkilledHydra16 KDB na siedząco jest lepszy od Pedriego :D
32
Super wiadomość. Araujo będzie szefem obrony na lata.
3
@Fantastyczny Chłopiec Ale on nie jest tu rok. Suareza sam nie chciał, a z Leo nie potrafił korzystać.
1
@PatrychoO Na moje to i o 10 może być lepszy. Fati na teraz nie wiadomo jakim piłkarzem będzie i rozegrał niewiele spotkań w dorosłej piłce. Vinicius przy nim to weteran.
11
@PatrychoO W sumie jak ciągnał Barce w tych meczach to niech dają mu 92, bo grał dobrze w 10 meczach na krzyż. Skoro wiesz o tej grze tyle, że jest o piłce nożnej to po co komentujesz. To, że ratingi w tej grze są o kant dupy rozbić to fakt, ale to, że Fati ma mniej niż Vinicius jest w 100% poprawne
25
@PatrychoO Vinicius rozegral ponad 100 meczy w Realu. Fati blizej ma do 10 niż 100
11
@dasouzar11 Ja na chwilę, ale wczoraj mi kupon zepsuli, więc znowu jestem tutaj :D
0
Conference League oddaje! Nie to co obrzydliwa Liga Mistrzów.
0
@FCMichalo Pogba zostanie w United
0
@Woland10 To trener, który odstrasza trofea. Widać to po jego początku w PSG i karierze w Tottenhamie :P
0
@Ronmes Camavinga nie zagra w podstawię, więc nikogo nie zabiega.
1
Moimi faworytami do wygrania LM w tym roku są City i Bayern, potem półkę niżej Chelsea i PSG. Mimo braku szans na wygraną to największe szanse z hiszpańskich drużyn na dobry wynik w LM dawałbym Realowi. Atletico z takim stylem to mam nadzieję, że jak najszybciej odpadnie, bo zabierają od razu jeden mecz do oglądania, bo ich meczy nie da się oglądać.
Wiadomo, że po 1 meczu nie ma co oceniać, ale jednak zabawię się i zobaczymy czy takie przemyślenia po 1 kolejce miały sens.
0
Po obejrzeniu meczu Realu, śmiało mogę stwierdzić, ze genialny bramkarz daje bardzo, bardzo dużo. Tak naprawdę Courtois uratował im punkty i uchronił ich przed kompromitacja. Tyle strzałów z kilku metrów obronił. Jak dla mnie najlepszy dzisiaj na boisku był. Jednak ta wygrana nie zmienia faktu, ze drużyny z Hiszpanii prezentują się narazie najgorzej.
2
@Momals11 XDDD Takie tlumaczenia to mogą mieć kluby które nie szastają tak pieniędzmi, a nie katarski klub
10
Camavinga wejscie do zespołu ma super
0
@Peszko07 City
1
Hiszpanskie kluby grają taką padake, że szkoda w ogóle oglądać ich mecze. Barca, Real i Atletico walczą miano o najgorszy styl gry w LM.
0
@Nieznajomy Bo te mecze mniej osób ogląda, a więc jak nie będzie wyboru to może ktoś się skusi. Wystarczy użyć tego ustrojstwa w głowie i sam byś na to wpadł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ktoś mi wytłumaczy czemu Liverpool gra bez Van Dijka, Mane i Thiago?
4
@gumaz kupuje wszystkich i sprzedaje wszystkich
1
@MesQueUnClub96 Lewusa to o kant dupy można rozbić, a grzmota nawet nie można o kant dupy rozbić
0
@BARCA1899Messi To musisz podarować im wszystkie swoje zaskórniaki