1

@Kamiloza91 Tak, albo będzie w finale albo w nim nie będzie, wiec 50/50

0

@BoreekxD 1 mecz 1/8 ligi mistrzów stawia Mbappe ponad Messiego

0

@BoreekxD Jakich bzdur XD Przecież na dzień dzisiejszy sezon Messiego nie umywa się do sezonu Mbappe

0

@Alistar74 Mbappe strzela 2 bramki w LM, zostając królem strzelców LM i Ligue 1. PSG jest już w półfinale, a Francja dojdzie minimum do półfinału. Nie ma szans

0

Messi nie powinien wygrać złotej piłki nawet jeżeli wygramy lige i PK. Nie wyróżnia się statystykami, bo w LM bramek jak na lekarstwo, ani Złotego Buta nie wygra. Wisienką na torcie jest to, że Barcelona znowu odpadła super wcześnie.

0

@Kondziubarca Ja to liczę, że jutro zakończy się jego przygoda

0

@itmustbejoke Messi i Ronaldo to za puchar prezeza chyba mają szanse tylko dostać

5

DAWAJ BAYERN! Jeszcze jednego i rozpad PSG! :D

0

Trochę brakuje emocji tej Lidze Mistrzów, gdy Barcelona nie gra

34

Robert Lewandowski strzelił w 9 minut więcej bramek niż Eden Hazard przez całą karierę w Realu Madryt!

0

@Chwytak Jest jeden taki co strzelił więcej w 9 minut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@skakun95 Jeżeli zabroniliby mu żałosnych komentarzy o Varze to jestem za, bo na razie to tylko smród zostawia po konferencjach

16

@mikiiki Klauzula to zabezpieczenie i nie musi mieć nic wspólnego z wartością zawodnika

15

@LuisSalvano Chyba ten człowiek nigdy nie powiedział, że uważa się za eksperta. Raczej te filmy to relacje kibic dla kibiców.
Też często odklejony jak Ty :D

1

Sędziowie nas oszukali, agenci nas oszukali!! Wszyscy przeciwko biednej Barcelonie! Czy jest ktoś w tym klubie kto nie płacze w mediach? XD

2

Dopiero przeczytałem, ze Pique i Koeman atakowali sędziego w tunelu po meczu XD
Za takie zachowanie powinni jakieś kary nałożyć na obu Panów.

0

@dafik85 Akurat o kontuzjach to najwiecej wie Real

0

Daje nam 50% szans na wygranie ligi. Albo wygramy albo przegramy

0

Końcówka ligi będzie bardzo ciekawa

0

Podobno PSG kontaktowało się w sprawie Salaha. Odejscie Mbappe/NEYMARA tuż tuż ;pp

0

@Coutinho007 Myślę, że większy problem to dobór złej taktyki do zawodników. Dembele i Griezmann potrafią grać w piłkę, ale u nas wyglądają jakby zapomnieli jak to się robi

0

Mbappe będzie pięknie chodził w Realu. Może i na głęboko broniące się drużyny nie jest najlepszy, ale kontry będą mieli jak za czasów Mourinho.

1

@cat_r37 jeszcze Kane do rotacji z Haalandem

9

Bawią mnie komentarze, że drużyna X zagra z nami mecz życia, a Realowi to nogi rozkłada. Gdyby Barcelona nie pozwoliła komuś grać tego co chce to by nie grali meczu życia. Fakt nie opinia :P

1

@TSWKRK Są na jak najlepszej drodze, żeby to osiągnąc. Benzema zjada 99% zawodników w La Lidze, a on akurat w fazie pucharowej LM nie znika

0

@APRA Jezeli Real zgarnie dublet to jedyna szansa na trofeum dla mbappe to euro, bo ligi mam nadzieję, że PSG nie wygra

0

Co w sytuacji, gdy Real zgarnie dublet? Kto otrzyma Złotą Piłkę? Patrząc na ich grę to nikt specjalnie się nie wyróżnia. Raczej grają jako zespół i każdy dokłada coś od siebie.

3

Zabawny jest fakt, ze po czerwonej Casemiro Ramos zaczął klaskać :D
Pewnie był dumny z kolegi

0

@LuisSalvano Jak wygrają z atletico będzie można powiedzieć ze wręczyli Realowi majstra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?