blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Tak, albo będzie w finale albo w nim nie będzie, wiec 50/50
0
@BoreekxD 1 mecz 1/8 ligi mistrzów stawia Mbappe ponad Messiego
0
@BoreekxD Jakich bzdur XD Przecież na dzień dzisiejszy sezon Messiego nie umywa się do sezonu Mbappe
0
@Alistar74 Mbappe strzela 2 bramki w LM, zostając królem strzelców LM i Ligue 1. PSG jest już w półfinale, a Francja dojdzie minimum do półfinału. Nie ma szans
0
Messi nie powinien wygrać złotej piłki nawet jeżeli wygramy lige i PK. Nie wyróżnia się statystykami, bo w LM bramek jak na lekarstwo, ani Złotego Buta nie wygra. Wisienką na torcie jest to, że Barcelona znowu odpadła super wcześnie.
0
@Kondziubarca Ja to liczę, że jutro zakończy się jego przygoda
0
@itmustbejoke Messi i Ronaldo to za puchar prezeza chyba mają szanse tylko dostać
5
DAWAJ BAYERN! Jeszcze jednego i rozpad PSG! :D
0
Trochę brakuje emocji tej Lidze Mistrzów, gdy Barcelona nie gra
34
Robert Lewandowski strzelił w 9 minut więcej bramek niż Eden Hazard przez całą karierę w Realu Madryt!
0
@Chwytak Jest jeden taki co strzelił więcej w 9 minut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@skakun95 Jeżeli zabroniliby mu żałosnych komentarzy o Varze to jestem za, bo na razie to tylko smród zostawia po konferencjach
16
@mikiiki Klauzula to zabezpieczenie i nie musi mieć nic wspólnego z wartością zawodnika
15
@LuisSalvano Chyba ten człowiek nigdy nie powiedział, że uważa się za eksperta. Raczej te filmy to relacje kibic dla kibiców.
Też często odklejony jak Ty :D
1
Sędziowie nas oszukali, agenci nas oszukali!! Wszyscy przeciwko biednej Barcelonie! Czy jest ktoś w tym klubie kto nie płacze w mediach? XD
2
Dopiero przeczytałem, ze Pique i Koeman atakowali sędziego w tunelu po meczu XD
Za takie zachowanie powinni jakieś kary nałożyć na obu Panów.
0
@dafik85 Akurat o kontuzjach to najwiecej wie Real
0
Daje nam 50% szans na wygranie ligi. Albo wygramy albo przegramy
0
Końcówka ligi będzie bardzo ciekawa
0
Podobno PSG kontaktowało się w sprawie Salaha. Odejscie Mbappe/NEYMARA tuż tuż ;pp
0
@Coutinho007 Myślę, że większy problem to dobór złej taktyki do zawodników. Dembele i Griezmann potrafią grać w piłkę, ale u nas wyglądają jakby zapomnieli jak to się robi
0
Mbappe będzie pięknie chodził w Realu. Może i na głęboko broniące się drużyny nie jest najlepszy, ale kontry będą mieli jak za czasów Mourinho.
1
@cat_r37 jeszcze Kane do rotacji z Haalandem
9
Bawią mnie komentarze, że drużyna X zagra z nami mecz życia, a Realowi to nogi rozkłada. Gdyby Barcelona nie pozwoliła komuś grać tego co chce to by nie grali meczu życia. Fakt nie opinia :P
1
@TSWKRK Są na jak najlepszej drodze, żeby to osiągnąc. Benzema zjada 99% zawodników w La Lidze, a on akurat w fazie pucharowej LM nie znika
0
@APRA Jezeli Real zgarnie dublet to jedyna szansa na trofeum dla mbappe to euro, bo ligi mam nadzieję, że PSG nie wygra
0
Co w sytuacji, gdy Real zgarnie dublet? Kto otrzyma Złotą Piłkę? Patrząc na ich grę to nikt specjalnie się nie wyróżnia. Raczej grają jako zespół i każdy dokłada coś od siebie.
3
Zabawny jest fakt, ze po czerwonej Casemiro Ramos zaczął klaskać :D
Pewnie był dumny z kolegi
0
@LuisSalvano Jak wygrają z atletico będzie można powiedzieć ze wręczyli Realowi majstra