0

@DonMatteo901 Tak tak finał nasz by był :D

0

Lewy by to trafił :D

0

@Jakchcesz Mbappe to ich nr 1 cel, wiec stawiam dom, że w ciągu 2 lat będzie tam grać

0

@Kidd Tu masz rację, może tylko dla mnie jest to trudna decyzja XD Lubię takie gesty, więc to pewnie dlatego

0

@Homeopata8989
0. Insiesta - Busquets - Xavi
1.Casemiro - Kross - Modric
2. Kimich - Goretzka - Muller
3. Pedri - Busquets - De Jong
4. De Bruyne - Gundogan - Fernandinho

1

@fcbarcafan19 BVB i tak ma bardzo dobry wynik. Wystarczy 1:0, żeby awansowali.

0

Kogoś w Madrycie czeka trudna decyzja w sprawie Viniciusa. Chłopak widać, że chce osiągnąć sukces w Realu, a może zostać wymieniony za Mbappe. Oczywiście różnią się poziomem, ale jednak jeden będzie tylko najemnikiem, a drugi całuje herb po strzelonej bramce. Ciekawe jak to się zakończy, bo raczej nie będą mieli Hazarda, Viniego i Mbappe na jednej pozycji.

0

@LUPR Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie myśli, ze Perez kogokolwiek przekupił kiedyś XD

0

@Ronaldinho10VB To, że wygrał ważny mecz, a napisałeś, że tego nie zrobił. Nie rozumiem po co umniejszać swoim?

2

@Ronaldinho10VBSevilla to nie był ważny mecz... głupi ja i ta krótka pamięć

3

0

@Granto Macki Pereza, niestety nic dodawać więcej nie trzeba ;pp

5

Ja bym nie przesadzał ze stawianiem na Real w meczu z nami. Mysle, że ten mecz nic nie zmienia i szanse dalej wynoszą 50/50, a nawet ośmielę się powiedzieć 45/55 dla nas bo mamy Messiego :D

1

Bramka Viniuciusa to majstersztyk Kroosa, ale jednym przyjęciem na klatke Vinicius zrobił sobie bardzo dużo miejsca. Ktoś wcześniej pisał, że strzeli Vinicius i Jota, więc teraz czakamy na tego drugiego :D

1

@vangoor TAA zostanie wkręcony w ziemie :P

0

@koziar Dembele strzelil to i Vinicius moze :p

0

@AmigoBlancos Carvajal nie powinien wrócić na początku kwietnia?

5

@busquets5 Jutro to raczej mu się nie uda, ale za sobotę trzymam kciuki :D

1

@Joe_Barbaro Nie jestem nastawiony krytycznie do Realu. Moje upodobania wyglądaja tak Barcelona>>Real>reszta. Lubię hiszpańskie drużyny i tylko je oglądam

1

Niby mówią głupoty na tym Kanale Sportowym, ale jeżeli chodzi o mental Realu to chciałbym, żeby Barcelona miała chociaż 50% ich mentalu. Samym mentalem nie wygrywa się trofeów więc liczę, że my zdobędziemy dublet, a Real LM, żeby obronić honor ligi hiszpańskiej w Europie :pp

0

@kryhaa LM>cała reszta szrotu

3

@Gwyn Ja myślę to samo, gdy czytam 1230312x że uczciwe sędziowanie nie dałoby Realowi Ligi Mistrzów :D

2

@macio_944 Podobno gdyby było sprawiedliwie to Barcelona byłaby niepokonana od 1120230 dni :D

3

20 minut to kupa czasu :D Damy radę jeszcze!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Obrzydliwe pchanie Realu po majstra, a nam jak zawsze tak zwany ch*j w dupe :D
Macki dziadka Pereza znowu wygraja mistrza tak samo jak przez ostatnie 10 lat :/

0

Tak to właśnie wygląda gra na dwóch frontach ;pp Ciężko połączyć reprezentacje i lige ;/

0

Messi oddaje piłke i spacerek :D

1

Nie wiem czy dzisiaj gorsza jest nasza gra czy komentarze o sędziowaniu pod Real, który tak samo został okradziony przez GENIALNYCH sędziów hiszpańskich :D

2

Jestem ciekaw jakby wyglądała kariera Jamesa Rodrigueza, gdyby nie ciągłe kontuzje. Po mundialu 2014 jestem wielkim fanem jego gry.


Tamten mundial miał super klimat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?