blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Tak tak finał nasz by był :D
0
Lewy by to trafił :D
0
@Jakchcesz Mbappe to ich nr 1 cel, wiec stawiam dom, że w ciągu 2 lat będzie tam grać
0
@Kidd Tu masz rację, może tylko dla mnie jest to trudna decyzja XD Lubię takie gesty, więc to pewnie dlatego
0
@Homeopata8989
0. Insiesta - Busquets - Xavi
1.Casemiro - Kross - Modric
2. Kimich - Goretzka - Muller
3. Pedri - Busquets - De Jong
4. De Bruyne - Gundogan - Fernandinho
1
@fcbarcafan19 BVB i tak ma bardzo dobry wynik. Wystarczy 1:0, żeby awansowali.
0
Kogoś w Madrycie czeka trudna decyzja w sprawie Viniciusa. Chłopak widać, że chce osiągnąć sukces w Realu, a może zostać wymieniony za Mbappe. Oczywiście różnią się poziomem, ale jednak jeden będzie tylko najemnikiem, a drugi całuje herb po strzelonej bramce. Ciekawe jak to się zakończy, bo raczej nie będą mieli Hazarda, Viniego i Mbappe na jednej pozycji.
0
@LUPR Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie myśli, ze Perez kogokolwiek przekupił kiedyś XD
0
@Ronaldinho10VB To, że wygrał ważny mecz, a napisałeś, że tego nie zrobił. Nie rozumiem po co umniejszać swoim?
2
@Ronaldinho10VBSevilla to nie był ważny mecz... głupi ja i ta krótka pamięć
3
@Gibbon_FCB XD
0
@Granto Macki Pereza, niestety nic dodawać więcej nie trzeba ;pp
5
Ja bym nie przesadzał ze stawianiem na Real w meczu z nami. Mysle, że ten mecz nic nie zmienia i szanse dalej wynoszą 50/50, a nawet ośmielę się powiedzieć 45/55 dla nas bo mamy Messiego :D
1
Bramka Viniuciusa to majstersztyk Kroosa, ale jednym przyjęciem na klatke Vinicius zrobił sobie bardzo dużo miejsca. Ktoś wcześniej pisał, że strzeli Vinicius i Jota, więc teraz czakamy na tego drugiego :D
1
@vangoor TAA zostanie wkręcony w ziemie :P
0
@koziar Dembele strzelil to i Vinicius moze :p
0
@AmigoBlancos Carvajal nie powinien wrócić na początku kwietnia?
5
@busquets5 Jutro to raczej mu się nie uda, ale za sobotę trzymam kciuki :D
1
@Joe_Barbaro Nie jestem nastawiony krytycznie do Realu. Moje upodobania wyglądaja tak Barcelona>>Real>reszta. Lubię hiszpańskie drużyny i tylko je oglądam
1
Niby mówią głupoty na tym Kanale Sportowym, ale jeżeli chodzi o mental Realu to chciałbym, żeby Barcelona miała chociaż 50% ich mentalu. Samym mentalem nie wygrywa się trofeów więc liczę, że my zdobędziemy dublet, a Real LM, żeby obronić honor ligi hiszpańskiej w Europie :pp
0
@kryhaa LM>cała reszta szrotu
3
@Gwyn Ja myślę to samo, gdy czytam 1230312x że uczciwe sędziowanie nie dałoby Realowi Ligi Mistrzów :D
2
@macio_944 Podobno gdyby było sprawiedliwie to Barcelona byłaby niepokonana od 1120230 dni :D
3
20 minut to kupa czasu :D Damy radę jeszcze!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Obrzydliwe pchanie Realu po majstra, a nam jak zawsze tak zwany ch*j w dupe :D
Macki dziadka Pereza znowu wygraja mistrza tak samo jak przez ostatnie 10 lat :/
0
Tak to właśnie wygląda gra na dwóch frontach ;pp Ciężko połączyć reprezentacje i lige ;/
0
Messi oddaje piłke i spacerek :D
1
Nie wiem czy dzisiaj gorsza jest nasza gra czy komentarze o sędziowaniu pod Real, który tak samo został okradziony przez GENIALNYCH sędziów hiszpańskich :D
2
Jestem ciekaw jakby wyglądała kariera Jamesa Rodrigueza, gdyby nie ciągłe kontuzje. Po mundialu 2014 jestem wielkim fanem jego gry.
Tamten mundial miał super klimat