2

@Ronaldinho10VB Jaki sens ma wyciągnięcie 10 spotkań, kiedy pierwszy raz ma taka przerwę w strzelaniu

0

@Paradoks Moze i byc 10, byle wygrali

0

Jeżeli z Leeds zadziałało, to PSG proszę o bramkę(najlepiej dwie)

1

@obiektywny12 Może źle napisałem, chodziło mi o to, że świetny jak na standardy Asensio ostatnimi czasy

2

@AmigoBlancos Mecz teraz rozgrywa świetny, a "wózek" już go nigdy nie opuści i według mnie zasłużenie.

3

Leeds bardzo proszę o bramkę :D
Edit: XDD Dziękuję

0

@konraden Latwo sie mozna domyslic, ze nie o to chodzilo w tym zdaniu.

0

@Tomek54321 gowno> united

1

@Pogba Transfer Dembele i teraz kontakty za plecami wystarczająco pokazują jak niski poziom prezentujemy jeżeli chodzi o transfery :D

0

Uważam, że Perez rozegrał to dużo lepiej niz Laporta. Na spotkaniu nie padały żadne kwoty, a ojciec Haalanda chciał tylko obejrzeć obiekt treningowy. Sam fakt, że najpierw rozmawiają z klubem, a dopiero później z otoczeniem może ułatwić im sprawę z Borussia :D

0

Real podobno otrzymał kredyt na 300 milionów. Ciekawe lato się zapowiada :D
Taka kwota pozwoli im sprowadzić nie tylko Haalanda, ale i całkiem dobrego Francuza :D

0

@blaugrana16 Przecież jedno nie ma nic do drugiego. Obie rzeczy są finansowane na różne sposoby. Kredyt długoterminowy na stadion ma się nijak do ich planów transferowych

0

@LucasW123 Konkurencja to + dla człowieka tak ambitnego jak Ronaldo :PPP

8

Na pocieszenie Niemcy też przegrywają :D

2

@XaviHeart XD :D

1

Czy ktoś potrafi wytłumaczyć? Korona Kielce szykuję wielkie wzmocnienie :PP
https://prnt.sc/10xxv50

0

Reca i Szymanski do lodówki. Józwiak powinien zaczynam w podstawie

1

@Arczi57 Piękna interpunkcja XD

2

1

Czy "El Chiringuito de Jugones" to w miarę wiarygodne źródło?

3

Busi po czerwona i odpalamy sie jak Bayern! :D

0

@AmigoBlancos Jeżeli zamykają kupon to niech nie strzelają :D

0

GO GO DEPORTIVO. Strzelcie farfocla jakiegoś, tak jak lubicie ;pp

1

@SteuerFreiMoney Zawsze mnie bawiły takie kompilacje. W ogóle nie posiadają klimatu, a te wstawki miedzy klipy to juz w ogóle XD
Takie rzeczy są milion razy lepsze do oglądania

0

@lukaszbarca15 Problem z Benzema jest taki, że nie ma konkurencji od wielu lat. Nawet jak gra piach przez parę meczy to i tak będzie grał 90 minut niezmiennie. Dlatego jego genialna gra przykrywana jest meczami, gdzie w ogóle go nie widać, a jeżeli Benzema nie strzeli tam to juz nikt nie strzeli ;p

4

@kubix05 Może jeszcze ze 3 zmiany trenera w tym sezonie i jakoś się utrzymają :pp

2

@Kurkmen Mimo olbrzymiej sympatii do Leo to Ramos zjada go pod każdym względem jako kapitan. Myślę, że gdyby jakiś silny charakter był kapitanem to wiele rzeczy by było inaczej.

2

@Kurkmen Wydaje mi się, że wystarczy trafić do bramki więcej razy niż przeciwnik, ale mogę się mylić :pp

9

@MesQueUnClub96 City :D

1

@Dankhog A to nie tak, ze Real dostał 2 karne na krzyż we wszystkich rozgrywkach? :pp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?