blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ronaldinho10VB Jaki sens ma wyciągnięcie 10 spotkań, kiedy pierwszy raz ma taka przerwę w strzelaniu
0
@Paradoks Moze i byc 10, byle wygrali
0
Jeżeli z Leeds zadziałało, to PSG proszę o bramkę(najlepiej dwie)
1
@obiektywny12 Może źle napisałem, chodziło mi o to, że świetny jak na standardy Asensio ostatnimi czasy
2
@AmigoBlancos Mecz teraz rozgrywa świetny, a "wózek" już go nigdy nie opuści i według mnie zasłużenie.
3
Leeds bardzo proszę o bramkę :D
Edit: XDD Dziękuję
0
@konraden Latwo sie mozna domyslic, ze nie o to chodzilo w tym zdaniu.
0
@Tomek54321 gowno> united
1
@Pogba Transfer Dembele i teraz kontakty za plecami wystarczająco pokazują jak niski poziom prezentujemy jeżeli chodzi o transfery :D
0
Uważam, że Perez rozegrał to dużo lepiej niz Laporta. Na spotkaniu nie padały żadne kwoty, a ojciec Haalanda chciał tylko obejrzeć obiekt treningowy. Sam fakt, że najpierw rozmawiają z klubem, a dopiero później z otoczeniem może ułatwić im sprawę z Borussia :D
0
Real podobno otrzymał kredyt na 300 milionów. Ciekawe lato się zapowiada :D
Taka kwota pozwoli im sprowadzić nie tylko Haalanda, ale i całkiem dobrego Francuza :D
0
@blaugrana16 Przecież jedno nie ma nic do drugiego. Obie rzeczy są finansowane na różne sposoby. Kredyt długoterminowy na stadion ma się nijak do ich planów transferowych
0
@LucasW123 Konkurencja to + dla człowieka tak ambitnego jak Ronaldo :PPP
8
Na pocieszenie Niemcy też przegrywają :D
2
@XaviHeart XD :D
1
Czy ktoś potrafi wytłumaczyć? Korona Kielce szykuję wielkie wzmocnienie :PP
https://prnt.sc/10xxv50
0
Reca i Szymanski do lodówki. Józwiak powinien zaczynam w podstawie
1
@Arczi57 Piękna interpunkcja XD
2
@Rourke @BarcaInfo Dzięki
1
Czy "El Chiringuito de Jugones" to w miarę wiarygodne źródło?
3
Busi po czerwona i odpalamy sie jak Bayern! :D
0
@AmigoBlancos Jeżeli zamykają kupon to niech nie strzelają :D
0
GO GO DEPORTIVO. Strzelcie farfocla jakiegoś, tak jak lubicie ;pp
1
@SteuerFreiMoney Zawsze mnie bawiły takie kompilacje. W ogóle nie posiadają klimatu, a te wstawki miedzy klipy to juz w ogóle XD
Takie rzeczy są milion razy lepsze do oglądania
0
@lukaszbarca15 Problem z Benzema jest taki, że nie ma konkurencji od wielu lat. Nawet jak gra piach przez parę meczy to i tak będzie grał 90 minut niezmiennie. Dlatego jego genialna gra przykrywana jest meczami, gdzie w ogóle go nie widać, a jeżeli Benzema nie strzeli tam to juz nikt nie strzeli ;p
4
@kubix05 Może jeszcze ze 3 zmiany trenera w tym sezonie i jakoś się utrzymają :pp
2
@Kurkmen Mimo olbrzymiej sympatii do Leo to Ramos zjada go pod każdym względem jako kapitan. Myślę, że gdyby jakiś silny charakter był kapitanem to wiele rzeczy by było inaczej.
2
@Kurkmen Wydaje mi się, że wystarczy trafić do bramki więcej razy niż przeciwnik, ale mogę się mylić :pp
9
@MesQueUnClub96 City :D
1
@Dankhog A to nie tak, ze Real dostał 2 karne na krzyż we wszystkich rozgrywkach? :pp