1

@Hosh Dzięki. Mam nadzieję, że wcisną i nie zepsują znowu kuponu :D

0

Ktos oglada United? Wygrają ten mecz czy idą po kolejny remis w lidze?

0

@MateuszJrk Z Lipskiem poradzili sobie bez większych problemów, a myślę, że Lipsk by z nami wygrał.

1

Jak to jest, że taka Granada potrafi zdominować Napoli, a potem przegrywać z ostatnią w tabeli Huesca?

1

Tak z ciekawości ile najwięcej wygraliście u bukmachera? Chciałbym zobaczyć jak częste są duże wygrane. Ja mogę się pochwalić, że kiedyś 27k jednym zakładem wygrałem i teraz pytanie czy to jest częste zdarzenie czy raczej rzadkość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@mrboom Trzymam mocno kciuki za to, żeby nie zagrali. Kibice Liverpoolu powinni na kolejne 20 lat schować się do szafy.

0

Myślicie, że Lille może sięgnąć po mistrza? Czy zesrają się na koniec i PSG jak zwykle go zgarnie?

0

@KacperVEB Ale jednak, jeżeli wiąże przyszłość z Realem to lepiej jakby grał na zmianę z Modricem, który jednak potrzebuje co jakiś czas przerwy. Odegaard podobał mi się w Realu Sociedad i myślałem, że to już jest ten moment w którym wskoczy na najwyższy poziom.

0

Jestem ciekaw jaki problem z Odegaardem miał Real, że po chwili w Arsenalu jest już w pierwszym składzie.

1

My po tym sezonie przejściowym będziemy jeszcze lepsi niż City!

1

@RomanHoffer Teraz będzie wiekszy

1

@KacperVEB Ja zrobiłem tak dzisiaj i zamiast 950 mam 50 zł do przodu

1

@Xxxbarca4ever też prawda

0

@jeonek Może masz oczy zamknięte czy coś

1

Najgorsze uczucie to zrobić early cash-out na wygranym kuponie...

0

Może jakby na wrzutki się przerzucili to by coś z tego było

0

@GadulkiGembulki Myślę, że Haaland jak i Nagelsman to przyszłość realu

0

Real wygrał to i my wygramy, zawsze solidarnie idziemy :D

1

@maatiixx Nikt nie mógł się spodziewać, że Hazard będzie takim niewypałem. Ja dalej liczę, że zagra przynajmniej 1 sezon jak za czasów Chelsea.

1

@Coutinho007 Nie zapominajmy o ISCO.

0

@Oskar00 Szczerze to nigdy nie powinni pozbywać się Jovica. W sytuacjach gdy wypada Benzema powinien właśnie on grać, a tak to maja 2 jezdzcow bez głowy Mariano i Vini.

3

Real zagral wiecej prostopadlych pilek przez 30 minut niż w poprzednich 10 meczach.

Mariano poszedł w ślady Moraty z tymi spalonymi

0

Zapomnieli strzelac

4

@GadulkiGembulki Anfield to trudny teren dla Liverpoolu

9

Po cichu liczę na to, że WIELKI liverpool nie zagra w przyszłym roku w pucharach

2

Anfield twierdza nie do zdobycia

0

@Quavosk W Realu warunkiem pozyskania Haalanda/Mbappe jest sprzedaż Isco/Bale/Marcelo, a u nas pozbycie się Coutinho/Griezmanna. Kto sprzeda więcej/prędzej będzie mógł ruszyć latem do
ofensywy na rynku

0

Ogląda ktoś tu Chelsea? Dadzą radę jeszcze jedną bramkę wcisnąć?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?