blodziakk
Dołączył/a: luty 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Dzięki. Mam nadzieję, że wcisną i nie zepsują znowu kuponu :D
0
Ktos oglada United? Wygrają ten mecz czy idą po kolejny remis w lidze?
0
@MateuszJrk Z Lipskiem poradzili sobie bez większych problemów, a myślę, że Lipsk by z nami wygrał.
1
Jak to jest, że taka Granada potrafi zdominować Napoli, a potem przegrywać z ostatnią w tabeli Huesca?
1
Tak z ciekawości ile najwięcej wygraliście u bukmachera? Chciałbym zobaczyć jak częste są duże wygrane. Ja mogę się pochwalić, że kiedyś 27k jednym zakładem wygrałem i teraz pytanie czy to jest częste zdarzenie czy raczej rzadkość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@mrboom Trzymam mocno kciuki za to, żeby nie zagrali. Kibice Liverpoolu powinni na kolejne 20 lat schować się do szafy.
0
Myślicie, że Lille może sięgnąć po mistrza? Czy zesrają się na koniec i PSG jak zwykle go zgarnie?
0
@KacperVEB Ale jednak, jeżeli wiąże przyszłość z Realem to lepiej jakby grał na zmianę z Modricem, który jednak potrzebuje co jakiś czas przerwy. Odegaard podobał mi się w Realu Sociedad i myślałem, że to już jest ten moment w którym wskoczy na najwyższy poziom.
0
Jestem ciekaw jaki problem z Odegaardem miał Real, że po chwili w Arsenalu jest już w pierwszym składzie.
1
My po tym sezonie przejściowym będziemy jeszcze lepsi niż City!
1
@RomanHoffer Teraz będzie wiekszy
1
@KacperVEB Ja zrobiłem tak dzisiaj i zamiast 950 mam 50 zł do przodu
1
@Xxxbarca4ever też prawda
0
@jeonek Może masz oczy zamknięte czy coś
1
Najgorsze uczucie to zrobić early cash-out na wygranym kuponie...
0
Może jakby na wrzutki się przerzucili to by coś z tego było
0
@GadulkiGembulki Myślę, że Haaland jak i Nagelsman to przyszłość realu
0
Real wygrał to i my wygramy, zawsze solidarnie idziemy :D
1
@maatiixx Nikt nie mógł się spodziewać, że Hazard będzie takim niewypałem. Ja dalej liczę, że zagra przynajmniej 1 sezon jak za czasów Chelsea.
1
@Coutinho007 Nie zapominajmy o ISCO.
0
@Oskar00 Szczerze to nigdy nie powinni pozbywać się Jovica. W sytuacjach gdy wypada Benzema powinien właśnie on grać, a tak to maja 2 jezdzcow bez głowy Mariano i Vini.
3
Real zagral wiecej prostopadlych pilek przez 30 minut niż w poprzednich 10 meczach.
Mariano poszedł w ślady Moraty z tymi spalonymi
0
Zapomnieli strzelac
4
@GadulkiGembulki Anfield to trudny teren dla Liverpoolu
9
Po cichu liczę na to, że WIELKI liverpool nie zagra w przyszłym roku w pucharach
2
Anfield twierdza nie do zdobycia
0
@Quavosk W Realu warunkiem pozyskania Haalanda/Mbappe jest sprzedaż Isco/Bale/Marcelo, a u nas pozbycie się Coutinho/Griezmanna. Kto sprzeda więcej/prędzej będzie mógł ruszyć latem do
ofensywy na rynku
0
Ogląda ktoś tu Chelsea? Dadzą radę jeszcze jedną bramkę wcisnąć?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika