Z punktu widzenia reprezentacji, lepiej żeby Maciek odszedł gdzieś, gdzie grałby w pierwszym składzie. Jednak fajnie byłoby mieć dwóch (pierwszy raz!) Polaków w barwach blaugrana :)
Skoro już odchodzi, to fajnie że do Nuggets, którym kibicuję. Po sezonie raczej zajdą duuuże zmiany w drużynie więc pewnie z najdzie się miejsce i dla Mario.
ja prawdę mówiąc widziałbym pakiet z PSG: Veratti- Matuidi. Ile razy oglądam francuza w grze, coraz bardziej jestem nim zachwycony. Jak dla mnie to taka trochę młodsza wersja Keity. Świetny piłkarz
0
Morientes, wypożyczony z realu do Monaco, wyrzucił madryt z LM. Nie chcę kłamać, ale bodajże dwa gole im strzelił w dwumeczu.
3
Myślę, że z wielką przyjemnością Barca wpłaci te 3 mln :p
1
już chciałem negować Twoją wypowiedź... gdyby nie nawias na końcu komenta :)
0
W takim pięknym dniu , nie wypada nie uwierzyć :)
0
pięknie to ująłeś... :)
12
hola hola... a mistrz Holandii? :)
0
Maxi chyba 32 lata. On na pewno grał słabo :)
5
Gago na emeryturze? w wieku 29 lat? Co na to Tusk?
0
http://img.pandawhale.com/post-23384-please-stop-gif-Person-of-Inte-Ol2B.gif
6
ależ ponuro wygląda Alianz Arena "na pusto" :)
66
Jakby nie było, wygrać na Calderon i dziękujemy :)
0
Nie sport, tylko coraz bardziej brudne interesy Szejkow i innych chlopcow z gazpromu, niestety...
0
Tak. Nie jest wart. Kwoty transferów są chore! Messi jest bezcenny. Nie jest i nie będzie na sprzedaż.
2
Z punktu widzenia reprezentacji, lepiej żeby Maciek odszedł gdzieś, gdzie grałby w pierwszym składzie. Jednak fajnie byłoby mieć dwóch (pierwszy raz!) Polaków w barwach blaugrana :)
0
jak żaden piłkarz na świecie :)
0
U made my day! :)
5
ludzie jak można tak pisać? że Mueller i Neuer to typowe szwaby?
a Schweinsteiger? :P
4
Komentarz usunięty
0
Orientuje się ktoś, czy razie potwierdzenia zakazów transferowych realu i Atletico, transfer Danilo dojdzie do skutku?
0
Może Song wróci z wypożyczenia... Ten to dopiero "dziwak" modowy :P
0
Skoro już odchodzi, to fajnie że do Nuggets, którym kibicuję. Po sezonie raczej zajdą duuuże zmiany w drużynie więc pewnie z najdzie się miejsce i dla Mario.
0
aaa, no fakt :P
1
Wygrać LM, pokonując po drodze: Man City, PSG, Bayern i Real. Coś pięknego :)
0
Trafiliśmy, kurczę... Tylko gospodarz w drugim półfinale nie trafiony...
0
Wyniki mojego prywatnego losowania:
Juve- Real
Barca- Bayern
0
ja prawdę mówiąc widziałbym pakiet z PSG: Veratti- Matuidi. Ile razy oglądam francuza w grze, coraz bardziej jestem nim zachwycony. Jak dla mnie to taka trochę młodsza wersja Keity. Świetny piłkarz
1
E tam. Statystyki nie oddają wkladu Leo w gre Barcy :)
0
Hames :P nie Dżejms, tylko Hames ;)
0
będzie ciężko...
0
Dante miał tylko pierwszy sezon w marę udany. On nie prezentuje europejskiego poziomu. Na co go stać, pokazał na MŚ "zastępując" Thiago Silvę