0

Morientes, wypożyczony z realu do Monaco, wyrzucił madryt z LM. Nie chcę kłamać, ale bodajże dwa gole im strzelił w dwumeczu.

3

Myślę, że z wielką przyjemnością Barca wpłaci te 3 mln :p

1

już chciałem negować Twoją wypowiedź... gdyby nie nawias na końcu komenta :)

0

W takim pięknym dniu , nie wypada nie uwierzyć :)

0

pięknie to ująłeś... :)

12

hola hola... a mistrz Holandii? :)

0

Maxi chyba 32 lata. On na pewno grał słabo :)

5

Gago na emeryturze? w wieku 29 lat? Co na to Tusk?

6

ależ ponuro wygląda Alianz Arena "na pusto" :)

66

Jakby nie było, wygrać na Calderon i dziękujemy :)

0

Nie sport, tylko coraz bardziej brudne interesy Szejkow i innych chlopcow z gazpromu, niestety...

0

Tak. Nie jest wart. Kwoty transferów są chore! Messi jest bezcenny. Nie jest i nie będzie na sprzedaż.

2

Z punktu widzenia reprezentacji, lepiej żeby Maciek odszedł gdzieś, gdzie grałby w pierwszym składzie. Jednak fajnie byłoby mieć dwóch (pierwszy raz!) Polaków w barwach blaugrana :)

0

jak żaden piłkarz na świecie :)

0

U made my day! :)

5

ludzie jak można tak pisać? że Mueller i Neuer to typowe szwaby?

a Schweinsteiger? :P

4

Komentarz usunięty

0

Orientuje się ktoś, czy razie potwierdzenia zakazów transferowych realu i Atletico, transfer Danilo dojdzie do skutku?

0

Może Song wróci z wypożyczenia... Ten to dopiero "dziwak" modowy :P

0

Skoro już odchodzi, to fajnie że do Nuggets, którym kibicuję. Po sezonie raczej zajdą duuuże zmiany w drużynie więc pewnie z najdzie się miejsce i dla Mario.

0

aaa, no fakt :P

1

Wygrać LM, pokonując po drodze: Man City, PSG, Bayern i Real. Coś pięknego :)

0

Trafiliśmy, kurczę... Tylko gospodarz w drugim półfinale nie trafiony...

0

Wyniki mojego prywatnego losowania:
Juve- Real
Barca- Bayern

0

ja prawdę mówiąc widziałbym pakiet z PSG: Veratti- Matuidi. Ile razy oglądam francuza w grze, coraz bardziej jestem nim zachwycony. Jak dla mnie to taka trochę młodsza wersja Keity. Świetny piłkarz

1

E tam. Statystyki nie oddają wkladu Leo w gre Barcy :)

0

Hames :P nie Dżejms, tylko Hames ;)

0

będzie ciężko...

0

Dante miał tylko pierwszy sezon w marę udany. On nie prezentuje europejskiego poziomu. Na co go stać, pokazał na MŚ "zastępując" Thiago Silvę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?