Wielce zakochany w Barcelonie, a tak naprawdę zakochany w pieniądzach. Gość ma 32 lata i myśli, że w tym wieku podpisze kontrakt życia. Niestety nie w tym klubie. Droga wolna. Szkoda, ale droga wolna.
Jeśli pójdzie do P$G, proponuję postarać się i podebrać im Auriera :)
Oby do Denver. Piątka Lawson, Hezonja, Gallinari, Faried, Nurkić mogłaby wyglądać ciekawie. Nie uważam, że Chandler byłby na uprzywilejowanej pozycji przed Mario
Zakładam, że Marc sam będzie chciał odejść. Same zapewnienia, że liczą na niego nie wystarczą. O ile na początku sezonu Lucho na niego stawiał, tak druga część... sami wiecie. Wg mnie jeśli Verma nie złapie kolejnej kontuzji, będzie przed Bartrą w kolejce do składu. Marc może nie wytrzymać. I wcale mu się nie będę dziwił... Nie łudźmy się, że przyjdzie na niego czas. On ma już 24 lata i chłopak chce grać. Regularnie.
Ani troche mnie nie zmartwiłes. Zastanow sie nad sensem swojego komentarza. Skoro za rok kalendarzowy to chyba jeszcze wieksze szanse na zdobycie Zlotej Pilki? Mamy dopiero maj...
Masz rację. Jednak biorę pod uwagę 2 fakty. Pierwszy to zawieszenie Luisa, a drugi etap adaptacji w nowym otoczeniu. W tym momencie widzimy Luisa takim jaki jest. Najlepsza "9" świata :)
Legendą nie zostaje się po 5 latach gry. Z czego 2 sezony były "dobre" i nic więcej. Nie umniejszam jego wkładu w budowę nowego oblicza Barcy, ale według mnie legendą na pewno nie jest.
Żenadą jest Twój komentarz.
Nie moja wina, że nie widzę lepszego piłkarza na ten moment. Wahałem się jeszcze między Jamesem a Hazardem. Poza tym to jest moja subiektywna opinia tylko i wyłącznie.
Według mnie największy z całej drużyny realu. Przegląd pola, asysty, gole. Może nie jest to ogromna ilość ale jego wkład- poświęcenie dla drużyny jest na prawdę imponujące.
a jest? Jest jednym z najlepszych piłkarzy spośród tych, którzy grali dla Barcy. Ale czy jest legendą? Legendą jest Xavi, Puyol. Na pewno nie Ronaldinho. Przynajmniej wg mnie...
Ronaldo indywidualnie jest niezły, ale jeśli chodzi o wkład dla drużyny wygląda słabo. Totalny indywidualista. Mój Top3 w tym momencie:
1. Leo
2. Luis Suarez
3. James Rodriguez
0
To jest komentarz do artykułu i moja opinia. Czekam na wiarygodniejsze info od Ciebie :)
0
po czym wnioskujesz mądralo?
0
Bardziej liczyłbym na Bartrę na prawej obronie. Grywał tam w drużynie rezerw :)
2
Wielce zakochany w Barcelonie, a tak naprawdę zakochany w pieniądzach. Gość ma 32 lata i myśli, że w tym wieku podpisze kontrakt życia. Niestety nie w tym klubie. Droga wolna. Szkoda, ale droga wolna.
Jeśli pójdzie do P$G, proponuję postarać się i podebrać im Auriera :)
0
Jeśli w tum roku Lakers nie powalczą o wolnych zawodników, obawiam się że nie zobaczymy juz Kobe'go w play offach. Niestety
0
Rzucającym. Bliżej mu do niskiego skrzydłowego niż do rozgrywającego
0
Przy odpowiednim wzmocnieniu mogą. no i przy braku kontuzji. W tym roku była tragedia...
0
Oby do Denver. Piątka Lawson, Hezonja, Gallinari, Faried, Nurkić mogłaby wyglądać ciekawie. Nie uważam, że Chandler byłby na uprzywilejowanej pozycji przed Mario
0
Hezonja to PG? Nie mam pytań...
0
Dobrze znasz moje zdanie :) bedzie gładko i przyjemnie :)
1
Nie porownujmy formy realu z Barcą :)
1
ja po cichutku liczę, że jednak jakieś 3/4-0 wygramy :D
0
Ciekawe ile wytrzyma. Oby nie miał parcia na NBA... :)
2
Zakładam, że Marc sam będzie chciał odejść. Same zapewnienia, że liczą na niego nie wystarczą. O ile na początku sezonu Lucho na niego stawiał, tak druga część... sami wiecie. Wg mnie jeśli Verma nie złapie kolejnej kontuzji, będzie przed Bartrą w kolejce do składu. Marc może nie wytrzymać. I wcale mu się nie będę dziwił... Nie łudźmy się, że przyjdzie na niego czas. On ma już 24 lata i chłopak chce grać. Regularnie.
Ale to moje skromne zdanie :)
0
dokładnie o tym samym dziś pomyślałem... :)
0
Gdyby nie krótki epizod w NBA byłby wyżej...
2
http://img.joemonster.org/images/vad/img_28145/066bf77fabfe3062f97a7896d49bc672.gif
25
Cichy bohater. Mimo przeciętnych początkowych miesięcy, rozgrywał się z meczu na mecz. W przyszłym sezonie ostoja środka pola :)
0
Akcja i strzał Pedro. Widzieliście flage Ruchu Chorzów za bramką Atleti? :P
0
Daj Boże żeby byli tylko tacy. Nie wiem co rozumiesz przez "typowy"
0
Zwłaszcza De Bruyne :)
0
Ani troche mnie nie zmartwiłes. Zastanow sie nad sensem swojego komentarza. Skoro za rok kalendarzowy to chyba jeszcze wieksze szanse na zdobycie Zlotej Pilki? Mamy dopiero maj...
0
Masz rację. Jednak biorę pod uwagę 2 fakty. Pierwszy to zawieszenie Luisa, a drugi etap adaptacji w nowym otoczeniu. W tym momencie widzimy Luisa takim jaki jest. Najlepsza "9" świata :)
8
cały świat wie :P
0
Legendą nie zostaje się po 5 latach gry. Z czego 2 sezony były "dobre" i nic więcej. Nie umniejszam jego wkładu w budowę nowego oblicza Barcy, ale według mnie legendą na pewno nie jest.
0
Możliwe, że nic nie ugra. Jednak zobaczymy co pokaże na Copa America, a wydaje mi się że pokaże sporo. Tam jest gwiazdą no 1. Tu gra pod penaldo.
0
Żenadą jest Twój komentarz.
Nie moja wina, że nie widzę lepszego piłkarza na ten moment. Wahałem się jeszcze między Jamesem a Hazardem. Poza tym to jest moja subiektywna opinia tylko i wyłącznie.
0
Według mnie największy z całej drużyny realu. Przegląd pola, asysty, gole. Może nie jest to ogromna ilość ale jego wkład- poświęcenie dla drużyny jest na prawdę imponujące.
0
a jest? Jest jednym z najlepszych piłkarzy spośród tych, którzy grali dla Barcy. Ale czy jest legendą? Legendą jest Xavi, Puyol. Na pewno nie Ronaldinho. Przynajmniej wg mnie...
53
Ronaldo indywidualnie jest niezły, ale jeśli chodzi o wkład dla drużyny wygląda słabo. Totalny indywidualista. Mój Top3 w tym momencie:
1. Leo
2. Luis Suarez
3. James Rodriguez