Wydaje mi się, że trzymamy Martino trochę na siłę. Czy komuś z Was tak na serio podoba się styl Barcy? Czy ma coś wspólnego z PepTeamem? Czy zrobił jakiś postęp ten zespól od początku sezonu? Z tego co pamiętam, Tata chciał wrócić do zasady 5 sekund (odbiór po około 5 sek. po stracie piłki), nie wychodzi. Ataki, są wolne, brak elementu zaskoczenia. Messi cofa się do połowy boiska, bo pomoc nie istnieje. Jeśli tak ma być to cofnąć go do pomocy a na "9" niech gra Ney. Według mnie Tata nie jest autorytetem dla niektórych piłkarzy niestety. Więc nie wiem czy jest sens trzymania go na ławce w następnym sezonie. Zarząd powinien pomyśleć o kimś z DNA. Wciaż myślę o Luisie Enrique (robi naprawdę fajną pracę w Celcie) oraz, a może przede wszystkim, Franku de Boerze.
to było do przewidzenia... ciągłe urazy, mimo zapowiedzi powrotu np. po 3 tyg, Messi grał już po tygodniu... Mięsień musi odpocząć. Wielkich meczy na rozkładzie nie ma (może oprócz Bilbao), więc damy sobie rade. Leo niech wypocznie
niech tylko się utrzymają... wymagacie Bóg wie czego. 2 liga to normalna profesjonalna liga. grają tam zwykli piłkarze, tak jak w PD. A my mamy skład młody, zbyt młody. choddzi tu przecież głównie o to, żeby Ci chłopcy się ogrywali. W ciągu 2-3 lat nasza drużyna zmieniła się o niemal 100%. w porównaniu z poprzednim sezonem odeszło kilku kluczowych zawodnimków (Rafinha, Deulofeu, Sergi Roberto, Muniesa, Oier) to nie ma się co dziwić, że nie idzie. zwłaszcza pierwsza trójka robiła nam całą grę. Trudno, nie chłopaki się ogrywają i za wszelką cenę utrzymają w Segunda, takie jest moje zdanie
ja pierdziu... 32 ml za prawie 30- letniego obrońcę? brawo dla naszego sztabu z panem Zubizaretą na czele. o Tito i jego upartym dążeniu do tego transferu nie wspomnę... ;|
No właśnie Dede. Czy ktoś wie jak się rozwija jego kariera? Bo po tej kontuzji już chyba nie ma śladów? Dla mnie to jest prawdziwy środkowy obrońca! Prawdziwy następca Silvy
0
obiecane? założę się, że w tej czwórce zarząd umieścił już Halilovicia i ter Stegena :D więc spodziewajmy się góra dwóch (niestety)
0
Od dłuższego czasu myślałem o Benatii. W Romie gra świetnie!
0
suarez dopiero nowy kontrakt podpisał, nie wrzucaj info wyssanych z palca
0
Puyi ma 1,78 :P
0
np? podaj mi nazwiska przynajmniej 3 obrońców lepszych i tańszych od Luiza
0
widać, że pisząc o sezonowcach mówisz o sobie. A co do de boera pooglądaj eredevisie, a nie jeden mecz w lm, który akurat tvp1 pokazało...
0
czas zdobyć licencję FIFA Pro i brać się za trenerkę :) Najpierw jakieś Juvenil A dajmy na to, i awans aż do BARCA A :D
0
Wydaje mi się, że trzymamy Martino trochę na siłę. Czy komuś z Was tak na serio podoba się styl Barcy? Czy ma coś wspólnego z PepTeamem? Czy zrobił jakiś postęp ten zespól od początku sezonu? Z tego co pamiętam, Tata chciał wrócić do zasady 5 sekund (odbiór po około 5 sek. po stracie piłki), nie wychodzi. Ataki, są wolne, brak elementu zaskoczenia. Messi cofa się do połowy boiska, bo pomoc nie istnieje. Jeśli tak ma być to cofnąć go do pomocy a na "9" niech gra Ney. Według mnie Tata nie jest autorytetem dla niektórych piłkarzy niestety. Więc nie wiem czy jest sens trzymania go na ławce w następnym sezonie. Zarząd powinien pomyśleć o kimś z DNA. Wciaż myślę o Luisie Enrique (robi naprawdę fajną pracę w Celcie) oraz, a może przede wszystkim, Franku de Boerze.
0
Jak dla mnie to zaczyna byc komedia. Mundo jest tak wiarygodnym źródłem ja Fakt w Polsce...
0
Brednie. mam nadzieję...
0
tak z innej beczki. jak radzi sobie Bagnack?
0
zastanów się, zanim coś napiszesz..
0
ostatnio wypowiadał się, że jak komuś się nie podoba w Barcelonie to niech odejdzie. Więc wątpliwe by było w tym choć odrobinę prawdy :)
0
co Ty chrzanisz?
0
to było do przewidzenia... ciągłe urazy, mimo zapowiedzi powrotu np. po 3 tyg, Messi grał już po tygodniu... Mięsień musi odpocząć. Wielkich meczy na rozkładzie nie ma (może oprócz Bilbao), więc damy sobie rade. Leo niech wypocznie
0
niech tylko się utrzymają... wymagacie Bóg wie czego. 2 liga to normalna profesjonalna liga. grają tam zwykli piłkarze, tak jak w PD. A my mamy skład młody, zbyt młody. choddzi tu przecież głównie o to, żeby Ci chłopcy się ogrywali. W ciągu 2-3 lat nasza drużyna zmieniła się o niemal 100%. w porównaniu z poprzednim sezonem odeszło kilku kluczowych zawodnimków (Rafinha, Deulofeu, Sergi Roberto, Muniesa, Oier) to nie ma się co dziwić, że nie idzie. zwłaszcza pierwsza trójka robiła nam całą grę. Trudno, nie chłopaki się ogrywają i za wszelką cenę utrzymają w Segunda, takie jest moje zdanie
0
hmm. Ja bym ustawił w środku Cesca i Xaviego, a Don Andresa na lewe skrzydło. Wiatraczek by zrobił z Arbeloi :)
0
z wcześnie zrobiono z chlopaka gwiazdę... szkod go...
0
nie uważacie, że dziwne trochę, że dwa portugalskie kluby w pierwszym koszyku sa? ;|
0
Zouma? Chyba najlpiej zapowiadający się ŚO z ligi francuskiej... Wątpie żeby zdecydował się na Barcę B. Prędzej skusi go PSG
0
Chociażby Inigo Martinez
0
wypożyczyć go albo sprzedać, bo jak złapie poważną kontuzję to nikt go nie będzie chciał :(
0
co za ciemny uparty typ! Czy on nie rozumie, że są transfery niewykonalne??
0
jak dla mnie pomocnik, który nie jest w stanie wnieść nic nowego. Już lepiej zostawić Afellaya. Ten sam poziom
0
Najlepszy bramkarz młodego pokolenia na świecie. Wg mnie jest lepszy niż Courtois...
0
ciężko... :D
0
ja pierdziu... 32 ml za prawie 30- letniego obrońcę? brawo dla naszego sztabu z panem Zubizaretą na czele. o Tito i jego upartym dążeniu do tego transferu nie wspomnę... ;|
0
pierwszy nie był Cezary Trybański?
0
ALe na prawdę warto przyjżeć się Mangali. Za rok- dwa będzie topowym obrońcą w Europie :)
0
No właśnie Dede. Czy ktoś wie jak się rozwija jego kariera? Bo po tej kontuzji już chyba nie ma śladów? Dla mnie to jest prawdziwy środkowy obrońca! Prawdziwy następca Silvy