0

lepiej dać sie sprawdzić Deulofeu...

0

zadnego bym nie oddał. chyba ze na roczne wypozyczenie :

0

ja pierdziele, już nie mogę czytać tych komentarzy z Ibrą! Czy nie możecie sobie wbić do tych tępych łbów, że milan MUSI MUSI, go wykupić? Nie ma opcji, że z niego zrezygnują, czy to tak ciężko pojąć? ;|

0

ja bym wziął Rossiego za 20+ Bojan. Dodałbym za to klauzulę odkupu Bojana za załóżmy jakies 15 baniek :)

0

zz tego co obserwuje Ligue 1, to jest ciekawy zawodnik. Silny, wysoki. Ale z drugiej strony za duzą kase nie jest wary zachodu. Po co blokować rozwój Fontasowi, Muniesie czy Bartrze? :)

0

pfff. Normalne , że przeciwnicy Rossela bedą mówili o zdradzie, itd... Pożyjemy zobaczymy, ja sam mam mieszane uczucia co do pomysłu...

0

Zdecydowanie pierwsza opcja. W ostateczności druga, trzecia mam nadzieje, że nie będzie brana w ogóle pod uwagę

0

Stawiam:

Casillas

Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo

Khedira Alonso

Oezil

Ronaldo DiMaria

Benzema

Villa Messi Pedro

Iniesta Xavi

Mascherano

Abidal, Puyol, Pique, Alves

Valdes

Dlaczego tak? W sumie tio w składzie rewelacji nie podałem, jedynie mascherano zamiast sergio. Dlatego, bo tylko taki walczak moze zatrzymać tego pedałka :)

0

pinto? chyba mino? czy to ja sie mylę?? :)

0

Noramlnie masakra :D Fontas swoją grą to mi troche Rafę Marqueza przypomina... :)

0

aha... u siebie jak Basel, na wyjeździe jak Galatasaray :D

0

byłoby świetnie! :)

0

no cóż... trudno :)

0

BTW. Jak czytam te komentarze to wydaje mi się ze ja inny mecz oglądałem ;p Wszyscy się cieszą... Jeśli kiedyś gra Barcy czarowała, to teraz... wstyd się przyznać ale coraz bardziej mnie męczy oglądanie naszych meczów :(

0

Chyba tylko te bramki są pozytywem. dla mnie "najgorsze": Ustawienie zespołu przez Pepa. Gdzie Bojan? W jakim meczu ma sie ogrywać i w końcu przełamać jak nie z Kopenhagą? Po drugie 7 nominalnie defensywnych pilkarzy w meczu z tak słabym rywalem... Nie można było zamiast Busquetsa/ Mascherano wystawić Thiago? A zamiast Maxwella Bojana lub Jeffrena? Mamy niesamowicie wąska kadrę a do tego Pep nie daje ogrywać się młodym. Czarno widze ten sezon

VeB!

0

pytanie kto byłby pierwszym DP... ;p Sergio Czy Mascherano :D

0

omg... takie komenty jak " bad17" powinny być automatycznie usuwane przez moderatora... ;|

0

i o to chodzi :)

Vamos! :D

0

ZiziRM

no tak :) bo przecież canales sam sobie wypracował akcję na 3-1 z anglikami. Oebjrzał jedną akcję, zobaczył zę canales gra z "10" i... genialne wnioski ;p

0

Jak dla mnie- nie kupować. Jeśli przyjdzie Senna, to nie będzie tak źle. Thiago ma już (?) 19 lat i trzeba mu w końcu dawać więcej szans na grę. Osobiście od dawna byłem zwolennikiem jego talentu (i Assulina) bardziej niż dos Santosa. Chociaz obaj zasługują na STAŁE przesunięcie do pierwszego zespołu. To co pokazuje Thiago na ME to po prostu klasa europejska, niezwykle dojrzały futbol jak na nastolatka.

Zdecydowane NIe dla transferu Cesca i innych środkowych pomocników w tym sezonie. Poprawmy kondycje finansową klubu i za rok wróćmy do rozmów

Visca el Barca!!

0

Kamillo29

ale chyba nie mamy co porównywać klasy Mascherano i Palaciosa? A wydaje mi sie że przy chaosie jaki panuje w Liverpoolu możea go będzie wykupić za podobne pieniądze co Palaciosa

0

Sliny to moze on i jest, ale za niski jak na następce Toure. Preferował bym Mascherano, ewentualnie Moussa Sissoko

0

myślę że Robinho + 25 baniek i Zlatan może spadać do Manchesteru

0

już na wejściu załatwiłby sobie "dobre" stosunki z cules. Oby to była plotka...

0

no to lipa....

0

no to lipa....

0

hmmm, nie wierze że Valencia puści go za 20 baniek, ale... Daj Boże żeby tak było :)

0

Trudno. Została liga. Wszyscy i tak zapamiętają Barcę, jako najpięknije grającą drużynę. Po odpowiednich wzmocnieniach, za rok znów będziemy rządzić. Bo wzmocnienia są niezbedne. Trzeba wydać konkretną kasę (ale na dobrych zawodników- nie jak Chygrynskiy) i będzie dobrze.

Visca el BARCA!!

0

sedzia sedzia sedzia... Prawda jest taka ze Pep zawalil mecz. W tak waznym ivtrudnym meczu on wystawia tak eksperymentalny skład... Z Alvesem w ataku sie udało, z Maxwellem w pomocy tez, ale to co dzis sie działo na boisku... żenada. Najgorszy mecz jaki widziałem Barcelony w czasach Pepa

0

super :) dzięki, za mecz. Dzięki mojemu "cudownemu" internetowi nie mogłem wczoraj obejrzeć w całości... Ale 3 pkt najważniejsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?