0

jesli odejdzie, zostanie Bojanem, Henrique, czy Keirrisonem. nie wroci do Barcy. a jesli wroci to ttylko po to, zeby go sprzedac. wg mnie dani szalu nie robi, wiec Martin powonien dostawac wiecej szans
...

0

wiedziałem że się tak skonczy i stracimy napawdę dobrego obrońcę

0

ja mimo wszystko chcialbym BVB

0

biorąc pod uwagę, że za rok odejdzie za free, to 10 mln jest naprawdę niezłą ofertą- o ile to prawda. Dołożyć i postarać się o ter Stegena lub Leno :)

0

zróbmy zrzutę na unieważnienie kontraktu guardioli z bayernem :/

0

obie braki puyola

0

Puyol błąd za błędem. Pique najgorszy mecz od kilku sezonów... Kompletne dno! Nic więcej. Szukać trenera. do powrttu tito :/

0

Mówcie co chcecie. Współczuje Tito, ale prowadzenie zespołu z USA nie ma sensu. Roura sobie nie radzi z niczym. Odkąd zachorował Tito- gra sie pieprzy :/

0

to tylko Marca... ale jeśli okazałoby się to prawdą... Super! :D

0

Pewnie posypia się minusy, ale czy wg Was Sergi pokazuje futbol zasługujący na grę w pierwszej drużynie? Biorąc pod uwagę obecność wciąż- Xaviego, Iniesty, Cesca i Thiago ma raczej iluzoryczne szanse na grę. Co innego Rafinha. Młody, szybki błyskotliwy. Przyda się na skrzydło, zważywszy na to, że według mnie (niestety) Villa po sezonie odejdzie. Przyszłości na Camp Nou nie wiązałbym z Cuencą... Takie jest moje zdanie.

0

mam przeczucie na 1-4 :) strzelcy goli obojętni. ważne żeby wygrać, a przynajmniej zremisować bramkowo. Ale czuję że pojedziemy z nimi jak z dziećmi :D

0

Co Wy wszyscy z tym Stekelenburgiem? Dla mnie oprócz świetnych warunków fizycznych nie ma nic. Co najmniej 20 dużo lepszych bramkarzy moglibyśmy pozyskać...

0

A nym widział ter Stegena na jego miejsce. Bo de Gea raczej nie do ruszenia...

0

@ asjack
Luis Alerto jest wypożyczony z Sevilli ale ma w kontrakt wpisaną cenę wykupu- bodajże 2,5 mln Euro. Wg mnie warto wyłożyć taką kwotę

0

cieszy, że tyle pięknych bramek pada po dobrze uderzonych rzutach wolnych :)

0

mam pytanie, czy wie ktoś co się dzieje ze kameruńskim skrzydłowym... bodajże Armand Ella się nazywa. Kiedyś głośno było o nim ze może być lepszym skrzydłowym niż Pedro, a teraz nigdzie go nie ma.
Z góry dzięki o odpowiedź

0

w sumie... zamiast Alonso dałbym tylko Yaya Toure, który naprawdę dobrze grał w Man City, z pozostałymi wyborami nie wypada się nie zgodzić :)

0

Casillas- Alba, Kompany, Hummels, Ramos- Yaya Toure, Xavi, Iniesta- Messi, Falcao, van Persie

0

aż strach pomyśleć co będzie w przyszłym sezonie. Wróci Muniesa, może i Deulofeu będzie w pierwszym zespole... Oby więcej takich chwil jak wczoraj :)

0

Przystankers
a doliczony czas gry pierwszej połowy? minuta z sekundami :D Czyli prawie 61 minut ;)

0

przy zastoju Alexisa, jest świetnym rozwiązaniem. A co do napastników to oprócz Pedro i Leo i Tello żaden nie prezentuje zbyt wysokiej formy. Z Villi będzie chyba już lepszyj oker niz gracz od pierwszej minuty

0

mnie osobiście podoba się gra Adila Ramiego z Valencii. Nie wiem, jak byłoby z transferem- nie znam szczegółów jego umowy

0

Corleone :D

0

i to jest powód do dumy, a nie cr7 za 100 baniek czy inne wygłupy szejków :)

0

zgadzam się z przedmówcą. Już prędzej widziałbym cesca cofniętego troszkę bardziej, a sergi w razie potrzeby mógłby grać w parze z xavim/ iniestą/ thiago. a co do Bartry... gra bez kompleksów, dość pewnie. w meczu z hsv troszkę jeszcze czegoś brakowało, ale w ostatnim meczu było duzo lepiej

0

szkoda i nie szkoda.... montoya i alba będą bardziej wypoczęci

0

nie wydaje Ci się. Zastanawiam się jak to zostanie w raporcie pomeczowym zinterpretowane ;)

0

wg mnie trzeba by zdecydować. Kto ma większe szanse na grę w pierwszym skaldzie. Bartra czy Muniesa. Przegranego w tym pojedynku wypożyczyć

0

niezła paczka. może w koncu wywalczą tytuł :)

0

w sumie nie głupi pomysł. Doszedłby jeszcze Muniesa i Bartra ( bo na Fontasa to jakoś specjalnie nie liczę) i starczy. La Masia dostarcza nam najlepszych transferów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?