no i ciekawie :) Prawdę mówiąc bardziej podoba mi się takie przygotowanie, niż bezsensowne (pod względem sportowym- bo na pewno nie ekonomicznym) tournee po całym świecie :)
no way! Największy talent od czasów Leo! nie można sie go pozbyć dla jednego obrońcy. albo gotówka, albo szukajmy gdzie indziej, thiago silva nie jest niezastąpiony
całkiem ciekawy jest ten pomysł z adrianem. napastnik praktycznie na każdą pozycję. czy to na szpice, czy skrzydło czy typowo cofnięty striker. i na dodatek można go ściągnąć za stosunkąwo niską kasę (w porównaniu do v. persiego i llorente)
Strasznie się ucieszyłem, jak przeczytałem wczoraj, że Tottenham dementuje pogłoski o transferze Bale'a. Piłkarz może to i świetny, ale nie widzę go jakoś w naszych barwach. Alba- wg mnie nie gorszy pilkarz, a (co najmniej) połowę tańszy
Wg mni również nie jest potrzebny napastnik... Mamy 4 napastników najwyższej klasy plus dwóch młodych, więc jest ok. Chciałbym Thiago i Albę i starczy :)
ps. Wie ktoś może coś o Botii? Jak się spisywał w Sportingu w tym sezonie? Może warto byłoby go ściągnąć teraz dopóki nie jest jeszcze zbyt drogi, bo z tego co pamiętam, z sezonu na sezon musielibyśmy zapłacić za niego coraz więcej, hm? Z góry dzięki za odpowiedź
Alba, śr obrońca, napastnik i starczy. Keita na 99% odejdzie, tak samo afellay. Po przesunięciu do pierwszej drużyny Montoyi, Sergirgo Roberto, Muniesy i Tello, będzie dobrze :)
Teen Oscar to chyba taki ofensywny pomocnik a'la Thiago i Sergi Roberto u nas. Dlatego ne widzę sensu sporwadzania go za jakies 10 mln i sprzedaniu go- zapewne- po 2 sezonach za 3...
no i fajnie. najbardziej jednak cieszę się z tego, że montoya przeniesie się do pierwszej drużyny. problem z bokami obrony zniknie :) Chłopaki też się przydadzą, gdyż uważam, że fontasa czeka wypożyczenie... trudno to mówić ale nie za bardzo się sprawdził...
nie widzi mi się to. Ta kasa co (ewentualnie) mielibyśmy przeznaczyć na Bale'a, wg mnie starczyłaby prawie na I Thiago Silve i Albe. Bale świetny w ofensywie, ale przeciętny w obronie. Alba jest lepszym obrońcą niż Bale. A o skrzydłowych, co czytamy w w.w. artykule, martwić się nie musimy. Ale to tylko moje zdanie
nie dość że jest skończonym psychopatycznym idiotą to jeszcze z innych głupków chce zrobić. w ogóle nie da się dostrzec spojrzenia w dół na dłoń Messiego i mocne stąpnięcie na dłoń Leo, w ogóle...
Brawo. Dokładnie mnie to samo irytuje. Od tego jest Puyol, Xavi, Valdes i Iniesta, żeby Oni załatwiali te sprawy. Wg mnie sam kapitan,lub ewentualnie razem z wicekapitanem powinni załatwiać takie sprawy. Taka mała irytacja, lecz kończy się ona wraz z każdym końcowym gwizdkiem GD :D
VeB!
optymalny skład :)
a co do składu realu, to wydaje mi sie że prędzej lass bedzie "niszczył" Lionela, a pepe wróci na środek obrony, no i ramos na prawą
hmm, no więc kiedy jak nie teraz mamy dawać okazję młodym gwiazdom? Wystarczy dać szansę Sergiemu Roberto, Rafinhii czy Soriano (ten to może juz nie taki młody... ;) Roberto ostatnio jest w bardzo dobrej formie, zarówno w meczach Barcy B jak i w pierwszym zespole. Jeśli ma być graczem pierwszego zespołu już w następnym sezonie musi dostawać więcej szans!
w sumie to może byc, ale z tego co mi sie wydaję, to Tono z Racingu tez konczy sie teraz kontrakt i chyba byłby lepszym, a przede wszystkim młodszym kandydatem
chciałbym żeby tacy piłkarze jak sergi robiero czy przede wszystkim montoya dostawali wiecej szans. Wydaje mi sie ze montoya to naprawde dobry prawy defensor na lata
0
tigerer
nic dodać nic ująć. Nie ma sensu blokować kariery Montoyi
0
jak dla mnie to korzystniejszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie na rok, ewentualnie na dwa lata
0
@fcbfcbfcb10 fcb
też tak to odebrałem :)
0
no i ciekawie :) Prawdę mówiąc bardziej podoba mi się takie przygotowanie, niż bezsensowne (pod względem sportowym- bo na pewno nie ekonomicznym) tournee po całym świecie :)
0
no way! Największy talent od czasów Leo! nie można sie go pozbyć dla jednego obrońcy. albo gotówka, albo szukajmy gdzie indziej, thiago silva nie jest niezastąpiony
0
całkiem ciekawy jest ten pomysł z adrianem. napastnik praktycznie na każdą pozycję. czy to na szpice, czy skrzydło czy typowo cofnięty striker. i na dodatek można go ściągnąć za stosunkąwo niską kasę (w porównaniu do v. persiego i llorente)
0
w sumie świetnie się prezentuje, ale do "starej" La Masii miałem jakiś taki sentyment... :)
0
Ciekawy jestem czy weźmie Victora do kadry, w sensie tej końcowej bo do szerokiej raczej tak.
0
Strasznie się ucieszyłem, jak przeczytałem wczoraj, że Tottenham dementuje pogłoski o transferze Bale'a. Piłkarz może to i świetny, ale nie widzę go jakoś w naszych barwach. Alba- wg mnie nie gorszy pilkarz, a (co najmniej) połowę tańszy
0
Wg mni również nie jest potrzebny napastnik... Mamy 4 napastników najwyższej klasy plus dwóch młodych, więc jest ok. Chciałbym Thiago i Albę i starczy :)
ps. Wie ktoś może coś o Botii? Jak się spisywał w Sportingu w tym sezonie? Może warto byłoby go ściągnąć teraz dopóki nie jest jeszcze zbyt drogi, bo z tego co pamiętam, z sezonu na sezon musielibyśmy zapłacić za niego coraz więcej, hm? Z góry dzięki za odpowiedź
0
v. Persie świetny piłkarz, ale za pół roku będzie miał już 30 lat. czy warto dawać taką kasę za piłkarza w tym wieku. Wolę Llorente...
0
Zawsze bywa tak ze asystent robi więcej niż główny menadżer. Pamiętamy parę Klinsman- Loew w reprezentacji Niemiec? :) Więc jestem dobrej myśli.
0
Alba, śr obrońca, napastnik i starczy. Keita na 99% odejdzie, tak samo afellay. Po przesunięciu do pierwszej drużyny Montoyi, Sergirgo Roberto, Muniesy i Tello, będzie dobrze :)
0
wolałbym kogoś młodszego, albo... nikogo. Chcę Tello! :D
0
popieram poprzedniczkę. Myślę że Xavi zagra jakieś pół godzinki- 40 minut max. Cesc do pomocy a w pierwszym składzie widziałbym Tello
0
Teen Oscar to chyba taki ofensywny pomocnik a'la Thiago i Sergi Roberto u nas. Dlatego ne widzę sensu sporwadzania go za jakies 10 mln i sprzedaniu go- zapewne- po 2 sezonach za 3...
0
no i fajnie. najbardziej jednak cieszę się z tego, że montoya przeniesie się do pierwszej drużyny. problem z bokami obrony zniknie :) Chłopaki też się przydadzą, gdyż uważam, że fontasa czeka wypożyczenie... trudno to mówić ale nie za bardzo się sprawdził...
0
nie widzi mi się to. Ta kasa co (ewentualnie) mielibyśmy przeznaczyć na Bale'a, wg mnie starczyłaby prawie na I Thiago Silve i Albe. Bale świetny w ofensywie, ale przeciętny w obronie. Alba jest lepszym obrońcą niż Bale. A o skrzydłowych, co czytamy w w.w. artykule, martwić się nie musimy. Ale to tylko moje zdanie
0
grzechol55
Wyłącz już Football Managera... 30 mln za Albe? heh żałosny jesteś :)
0
nie dość że jest skończonym psychopatycznym idiotą to jeszcze z innych głupków chce zrobić. w ogóle nie da się dostrzec spojrzenia w dół na dłoń Messiego i mocne stąpnięcie na dłoń Leo, w ogóle...
0
Bardzo mi się podobają, wyjazdowy najbardziej :D
0
brylekpl19
Brawo. Dokładnie mnie to samo irytuje. Od tego jest Puyol, Xavi, Valdes i Iniesta, żeby Oni załatwiali te sprawy. Wg mnie sam kapitan,lub ewentualnie razem z wicekapitanem powinni załatwiać takie sprawy. Taka mała irytacja, lecz kończy się ona wraz z każdym końcowym gwizdkiem GD :D
VeB!
0
optymalny skład :)
a co do składu realu, to wydaje mi sie że prędzej lass bedzie "niszczył" Lionela, a pepe wróci na środek obrony, no i ramos na prawą
0
hmm, no więc kiedy jak nie teraz mamy dawać okazję młodym gwiazdom? Wystarczy dać szansę Sergiemu Roberto, Rafinhii czy Soriano (ten to może juz nie taki młody... ;) Roberto ostatnio jest w bardzo dobrej formie, zarówno w meczach Barcy B jak i w pierwszym zespole. Jeśli ma być graczem pierwszego zespołu już w następnym sezonie musi dostawać więcej szans!
0
nareszcie Montoya... :)
0
w sumie to może byc, ale z tego co mi sie wydaję, to Tono z Racingu tez konczy sie teraz kontrakt i chyba byłby lepszym, a przede wszystkim młodszym kandydatem
0
VV- Alves, Puyol, Pique, Abidal- Sergio, Xavi, Iniesta- Messi, Cesc, Alexis
0
sergi roberto oczywiscie*
0
chciałbym żeby tacy piłkarze jak sergi robiero czy przede wszystkim montoya dostawali wiecej szans. Wydaje mi sie ze montoya to naprawde dobry prawy defensor na lata
0
nareszcie, już nie mogłem na niego patrzeć ;p