0

tigerer

nic dodać nic ująć. Nie ma sensu blokować kariery Montoyi

0

jak dla mnie to korzystniejszym rozwiązaniem byłoby wypożyczenie na rok, ewentualnie na dwa lata

0

@fcbfcbfcb10 fcb

też tak to odebrałem :)

0

no i ciekawie :) Prawdę mówiąc bardziej podoba mi się takie przygotowanie, niż bezsensowne (pod względem sportowym- bo na pewno nie ekonomicznym) tournee po całym świecie :)

0

no way! Największy talent od czasów Leo! nie można sie go pozbyć dla jednego obrońcy. albo gotówka, albo szukajmy gdzie indziej, thiago silva nie jest niezastąpiony

0

całkiem ciekawy jest ten pomysł z adrianem. napastnik praktycznie na każdą pozycję. czy to na szpice, czy skrzydło czy typowo cofnięty striker. i na dodatek można go ściągnąć za stosunkąwo niską kasę (w porównaniu do v. persiego i llorente)

0

w sumie świetnie się prezentuje, ale do "starej" La Masii miałem jakiś taki sentyment... :)

0

Ciekawy jestem czy weźmie Victora do kadry, w sensie tej końcowej bo do szerokiej raczej tak.

0

Strasznie się ucieszyłem, jak przeczytałem wczoraj, że Tottenham dementuje pogłoski o transferze Bale'a. Piłkarz może to i świetny, ale nie widzę go jakoś w naszych barwach. Alba- wg mnie nie gorszy pilkarz, a (co najmniej) połowę tańszy

0

Wg mni również nie jest potrzebny napastnik... Mamy 4 napastników najwyższej klasy plus dwóch młodych, więc jest ok. Chciałbym Thiago i Albę i starczy :)

ps. Wie ktoś może coś o Botii? Jak się spisywał w Sportingu w tym sezonie? Może warto byłoby go ściągnąć teraz dopóki nie jest jeszcze zbyt drogi, bo z tego co pamiętam, z sezonu na sezon musielibyśmy zapłacić za niego coraz więcej, hm? Z góry dzięki za odpowiedź

0

v. Persie świetny piłkarz, ale za pół roku będzie miał już 30 lat. czy warto dawać taką kasę za piłkarza w tym wieku. Wolę Llorente...

0

Zawsze bywa tak ze asystent robi więcej niż główny menadżer. Pamiętamy parę Klinsman- Loew w reprezentacji Niemiec? :) Więc jestem dobrej myśli.

0

Alba, śr obrońca, napastnik i starczy. Keita na 99% odejdzie, tak samo afellay. Po przesunięciu do pierwszej drużyny Montoyi, Sergirgo Roberto, Muniesy i Tello, będzie dobrze :)

0

wolałbym kogoś młodszego, albo... nikogo. Chcę Tello! :D

0

popieram poprzedniczkę. Myślę że Xavi zagra jakieś pół godzinki- 40 minut max. Cesc do pomocy a w pierwszym składzie widziałbym Tello

0

Teen Oscar to chyba taki ofensywny pomocnik a'la Thiago i Sergi Roberto u nas. Dlatego ne widzę sensu sporwadzania go za jakies 10 mln i sprzedaniu go- zapewne- po 2 sezonach za 3...

0

no i fajnie. najbardziej jednak cieszę się z tego, że montoya przeniesie się do pierwszej drużyny. problem z bokami obrony zniknie :) Chłopaki też się przydadzą, gdyż uważam, że fontasa czeka wypożyczenie... trudno to mówić ale nie za bardzo się sprawdził...

0

nie widzi mi się to. Ta kasa co (ewentualnie) mielibyśmy przeznaczyć na Bale'a, wg mnie starczyłaby prawie na I Thiago Silve i Albe. Bale świetny w ofensywie, ale przeciętny w obronie. Alba jest lepszym obrońcą niż Bale. A o skrzydłowych, co czytamy w w.w. artykule, martwić się nie musimy. Ale to tylko moje zdanie

0

grzechol55
Wyłącz już Football Managera... 30 mln za Albe? heh żałosny jesteś :)

0

nie dość że jest skończonym psychopatycznym idiotą to jeszcze z innych głupków chce zrobić. w ogóle nie da się dostrzec spojrzenia w dół na dłoń Messiego i mocne stąpnięcie na dłoń Leo, w ogóle...

0

Bardzo mi się podobają, wyjazdowy najbardziej :D

0

brylekpl19

Brawo. Dokładnie mnie to samo irytuje. Od tego jest Puyol, Xavi, Valdes i Iniesta, żeby Oni załatwiali te sprawy. Wg mnie sam kapitan,lub ewentualnie razem z wicekapitanem powinni załatwiać takie sprawy. Taka mała irytacja, lecz kończy się ona wraz z każdym końcowym gwizdkiem GD :D
VeB!

0

optymalny skład :)
a co do składu realu, to wydaje mi sie że prędzej lass bedzie "niszczył" Lionela, a pepe wróci na środek obrony, no i ramos na prawą

0

hmm, no więc kiedy jak nie teraz mamy dawać okazję młodym gwiazdom? Wystarczy dać szansę Sergiemu Roberto, Rafinhii czy Soriano (ten to może juz nie taki młody... ;) Roberto ostatnio jest w bardzo dobrej formie, zarówno w meczach Barcy B jak i w pierwszym zespole. Jeśli ma być graczem pierwszego zespołu już w następnym sezonie musi dostawać więcej szans!

0

nareszcie Montoya... :)

0

w sumie to może byc, ale z tego co mi sie wydaję, to Tono z Racingu tez konczy sie teraz kontrakt i chyba byłby lepszym, a przede wszystkim młodszym kandydatem

0

VV- Alves, Puyol, Pique, Abidal- Sergio, Xavi, Iniesta- Messi, Cesc, Alexis

0

sergi roberto oczywiscie*

0

chciałbym żeby tacy piłkarze jak sergi robiero czy przede wszystkim montoya dostawali wiecej szans. Wydaje mi sie ze montoya to naprawde dobry prawy defensor na lata

0

nareszcie, już nie mogłem na niego patrzeć ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?