0

ciężko widzę te odrabianie strat, ze słabeuszami gramy słabo, z mocnymi "tylko" remisujemy, podczas gry madryt wygrywa wszystko.... brak finezji, niepotrzebne zmiany taktyki na te żałosne 3-4-3. Mówcie co chcecie, ale dla mnie to niektóre słabe wyniki są jakby troche na własne życzenie. Myślę że mistrzostwo będzie baaaardzo ciężko zdobyć, przy już 6-cio punktowej przewadze rywala. Jeśli 10 grudnia będzie inny wynik niż nasze zwycięstwo to będzie po mistrzowie...

0

wydaje mi sie ze andres troszke za wysoko oceniony. to nie był jego mecz...

0

do 16 jak do 16. Ale wydaje mi się ze wszystkie Europejskie ligi nie powinny mieć więcej niż 18 drużyn. Ale to tylko moja sugestia

0

coś w stylu...

Maciej Rybus: Messi jest ode mnie lepszy....
Ameryki to ten Neymar nie odkrył heh. Dobrze ze nie bierze do siebie co ten dureń Pele o nim mówi

0

ja osobiście liczę na powołanie do pierwszego zespołu dla deulofeu :)

0

a według mnie zagramy 4-3-3. teraz już takich problemów w obronie nie ma, żeby grac trzema defensorami.
Valdes- Alves, Puyol, Mascherano, Abidal- Busquets, Xavi, Iniesta- Pedro, Messi, Villa

0

boję sie że mogą odejść. Klub nie przedstawia im nowych- lepszych kontraktów, a Pep nie za bardzo na nich stawia, nawet gdy mamy takie problemy z defensywą jak na poczatku sezonu

0

Według mnie w czasach tak skomercjalizowanych to była tylko kwestia czasu. Tradycja tradycją, ale ciekawy jestem ilu z przeciwników Qatar Foundation chciałoby widzieć Barcę staczająca się na dno. Wyprzedająca Messiego, Alves, Pique i innych piłkarzy aby w końcu odzyskać stabilizację finansową.

0

ja to mam dość tego. wcale nie pragnę tego cesca u nas, nie za taką cenę. a poza tym po co nam piłkarz który dołączy na 3 tygodnie przed sezonem, bez nijakiego przygotowania ;|

0

Juppa Heynckesa*

:)

0

wg mnie to Oriol Rossel

0

Powiem tak. Pinto dno totalne, Pedro, jeśli bedzie grał tak jak w tej drugiej połowie, to witamy Alexisa w pierwszej 11, Jeffren ehh... kto dawał te 8 baniek? Sprzedać go... Ogólnie pierwsza połowa niezła, ale druga to porażka...

0

ten pinto to dziś tak odpie***la że sie płajkać chce! Masip na boisko!

0

super, dzięki :) akurat nie miałem możliwości obejrzeć tego meczu

0

co się odwlecze... ;)

0

świetny transfer. Za dwa lata wróci (mam nadzieję) ograny i zastąpi staruszka Villę :)

0

Dla mnie takimi cichymi bohaterami Barcy, z tych bardziej współczesnych piłkarzy to: HENRIK LARSSON, Yaya Toure, Ludovic Giuly no i chyba mimo wszystko Gabi Milito, w pierwszym sezonie w Barcy :)

0

już bym wolał chyba jose enrique... przynajmniej młodszy

0

he he. powiedz dzieciaku wprost, że na kasę poleciałeś. Wszyscy wiedzą że w Anglii mogłeś podpisać juz zawodowy kontrat i tam poleciałeś :) Gdyby naprawdę był taki dobry, poczekałby dwa lata i kontrakt z Barcą by miał, ale sam wie że jest przeciętny to chociaz kase będzie w Anglii dostawał ;)

Wcale mi go nie szkoda. Nie zasługiwał na Blaugranę :)

0

w sumie, to powinno być tak jak w Anglii, mimo iż stracilibyśmy na tym sporo...

0

juz to pisałem kiedys. Jeśli odchodza z Barcy, teo niech sobie idą gdzie chcą ;) Nie jest godzien zakładć koszulki pierwszego zespołu skoro petrodolary romka mu do głowy uderzyły :)

0

No! Nareszcie jakaś świetna wiadomość dziś! :D

0

ciekawy jestem, czy Barca też wyciągnie konsekwencje takiego zachowania. Myslałem że w La Masia uczą nie tylko gry w piłkę. Widocznie ten chłopak ma dośc odporny na wiedzę mózg. Nie chcę go w Barcelonie!

VeB!

0

ja też jestem "ZASKOCZY" tymi ofertami... :) Literówka IceMan :)

0

Kiko, Cesc, Jose i Alexis i znowu nuda... Znów Mistrzostwo, może Liga Mistrzów... :D

VeB!!!

0

super! :D Niech ich kupuje nawet ;p

0

oby nie! Thiago musi zostać ;/

0

Scyzor86

Święta prawda. Ja tez zawsze to powtarzam. JEŚLI KTÓRYKOLWIEK Z WYCHOWANKÓW ODCHODZI Z BARCY, TO ZNACZY, ZE NIE BYŁ GODZIEN W NIEJ GRAĆ :)

VeB!!!

0

20 + Jeffren. Wg mnie to powinna byc ostateczna decyzja. Chyba ze oni nie chcą Jeffrena

0

w sumie to szkoda, zawsze jakas alternatywa dla alvesa na PO. chyba ze Montoya bedzie dostawał wieceej szans to luz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?