2

Brawo. Nic dodac, nic ujac!

Chpciaz ja jestem zdania ze Martino mogl korzystac z cantery wiecej, ot tak dla wniesienia odrpbiny swiezosci

0

Tylko musi popracowac na zwrotnoscia... wiem, ze przy jego wzroscie to trudne, ale widac bylo w tym elemencie braki. Zwlaszcza na poczatku meczu

0

ja bym wolał Rafinhe na fałszywej 9 i Messiego z prawej, ale ogólnie jest ok:)

1

jedyny plus jest taki, że jak nie ma transferów, to więcej skorzystamy z młodzierzy

8

Za wszelką cenę chce pokazać, jaki to on jest twardy, stanowczy. W każdym wywiadzie coś "kontrowersyjnego". Sory żałosny Dungo, Mou to Ty nie jesteś (nienawidzę typa, ale charyzmy nie można mu odmówić), ani pod względem charakteru, ani tym bardziej pod względem zdolności trenerskich...

4

Ja wciaz upieram sie przy Ter Stegenie i stoperach Pique- Vermaelen, przynajmniej na poczatku...

3

Leo zaczyna 11 sezon... jak ten czas szybko leci... wydaje sie, ze wczoraj kopiowal Maradone w meczu z Getafe, a tu juz 10 lat w pierwszym zespole... :)

0

rafinha w barcy b tez grywal jako falszywa 9 :)

17

a zubizarreta po co tam? niech szuka stopera a nie wycieczki sobie robi!

0

dokładnie, to w Grimaldo widzę przyszłość lewej obrony!

2

25 milionów za Alexisa, a my damy 20 za Rudzielca... Paranoja...

0

starczy FMa. Rossi? rozumiem, ze chodzi o giuseppe? zawodnika, ktory nie gral przez ostatnie 8 msc? zart kolego

2

dla mnie to będzie taki drugi Affelay. Niby świetny piłkarz ale... ale zawsze coś...obym się mylił. Poza tym Rafinha to taki sam typ piłkarza...

0

po co nam Rakitić? Miał być szybki, silny pomocnik dla odmiany. Następny Iniesta, Xavi, Cesc nam nie potrzebny... ;|

0

Benatia podobno o krok od City...

0

Benatia zostaje w Romie

0

cóż za idiotyczna jest rola takiego "dyrektora sportowego". On chce budować drużynę? to po co nam Lucho? Kurde, ja uważam, że to trener powinien decydować o transferach, ale pewnie Enrique będzie miał do powiedzenia tyle, co Martino... PARANOJA SIĘ DZIEJE NA NASZYCH OCZACH!

0

oby nie... BTW Ciekawe czy i za ile Chelsea oddałaby Lukaku? Niesamowicie rozwinął się w poprzednim sezonie

0

świetny piłkarz, ale... w podobnych pieniądzach mamy Vidala lub trochę droższego Pogbę

1

np. branislav ivanović?

0

wierzyli to oni w katarskie dolary, a nie w ten projekt! :D

0

a widziałeś jak Ondoa bronił z Benficą? :D

2

Wiem, co wszyscy myślą o zakazie transferowym, ale może wyjdzie to na dobre? Wiem, że ciężko wygrać będzie ligę, czy LM w następnym sezonie. Ale może w końcu wrócimy do wyciągania młodych z La Masii? Masip robi naprawdę dobrą pracę w rezerwach. Adama Traore zadziwia co mecz. Bagnack też radzi sobie dobrze. Dajmy im szansę! Wróci Rafinha i Deulofeu i damy radę! Przynajmniej ja w to wierzę!

Visca el Barca!

0

Po ostatnim finale Młodej Ligi Mistrzów, to nie chciałbym widzieć w najbliższym czasie Ondoi w pierwszej drużynie. Gra nogami? Poziom -500

0

prawdę mówiąc, po tej kontuzji i wiadomości o zakazie transferowym też przeszła mi przez głowę taka myśl :D

0

Wiem, że Pinto robi dobrą atmosferę, ale nie oszukujmy się... jest bardzo słabym bramkarzem... Nie wierzę, że Oier mógłby bronić gorzej...

0

może mi ktoś powiedzieć co dobrego Zubi zrobił dla Barcy jako dyrektor sportowy?

0

To prawda, projekt Pana Normana był bardzo dobry, przede wszystkim dużo tańszy niż to co oferuje obecny zarząd. Przede wszystkim po co powiększać stadion? na 2-3 mecze w sezonie? Troszkę niedorzeczne, przy obecnej frekwencji na Camp Nou

0

Dobre i to... zawsze to jakieś wzmocnienia, gdyby ta farsa okazała się nie do odkręcenia. Jednak wierzę, że za kilka- kilkanaście dni będziemy się z tego śmiać :)

0

jednak za 60 milionów, jakie planują na transfery to raczej ciężko wyrwać 4 piłkarzy godnych gry w pierwszym składzie. Dajmy na to, że przyjdzie ten Vidal, to wątpię żę za mniej niż 40...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?