3

Wszystko przez klątwę poziomych pasów! Obym się mylił, ale w tym sezonie nic nie wygramy! :(

0

Jutro lepiej niech nie będzie :D

1

"Nàstic i Llagostera wyraziły chęć występowania w lidze hiszpańskiej" z pewnością wszyscy z hiszpańskiego świata piłkarskiego czekali na taką deklarację tych klubów :D

0

Grupę przejdziemy i bez Turana, na fazę pucharową już będzie :)

18

Czemu mnie nie dziwi kolejna pomoc dla realu?

0

Chodzi Ci o Ç i ğ ? :)

0

Właśnie Bellarabiego jakoś nie widzę u nas, ale w dobrej cenie, czemu nie :)

7

Ja proponuję zainteresować się ponownie Çalhanoğlu z Leverkusen.

0

Nie satysfakcjonuje :) chociaż, w sumie, nie chce znać odpowiedzi. Jeśli bolą Cię kontuzje piłkarzy, radzę przerzucić się na bierki lub szachy.

Jestem przekonany, że Rafinha mu wybaczy, taki jest futbol.

2

co to ma być? do czego się odnosi?

0

Pisałem o tym wcześniej. Czyli najgorsze z możliwych stało się faktem. Zostaje, dwóch pomocników. Może czas sprawdzić Sampera?

5

Wiesz co? Jak widzę w środku pola Busiego i Javiera, to aż mnie skręca. Nie umieją grać razem. Mało tego, cała drużyna głupieje i jakby automatycznie nastawia się na obronę. Nienawidzę takiego ustawienia...

2

Oby Rafinha wrócił jak najszybciej. Zostaliśmy w sumie z 2 pomocnikami (Nie licząc DP i Roberto, bo jego wolę na PO). Może czas spróbować Sampera?

3

Sport nie zna polskiego :D

0

Welcome home! :)

1

Wygląda na to, że w Europie real też będzie zasypywany gradem karnych :) Tym przyjemniej będzie ich ograć :)

0

Wydaje mi się, że sezon 2003/04. Wtedy tylko Puchar UEFA

22

Zaraz po Rizzolim chyba najlepszy sędzia w Europie obecnie

1

Center... Więc na pewno siatkówka :)

0

Skasuj ten komentarz! Grom wie, gdzie fifa ma szpiegów i jeszcze to podchwycą!

0

Szansa dla ter Stegena... Teraz albo nigdy...

0

Stawiał i trafił. Dla mnie może on zgarniać Pichichi do końca świata, jeśli my będziemy zdobywać drużynowe trofea, tak jak w zeszłym sezonie :)

2

Rafinha- super.
Adriano- z całą sympatią jaką go darzę... Szkoda, że nie odszedł latem. Blokuje tylko Grimaldo. Nie wierzę, że Grimaldo nie sprawdziłby się w meczach Pucharu Króla czy w La Liga ze słabszymi drużynami

0

już doczytałem newsa :)

ale dzięki :)

0

Dzięki wielkie, czyli dalej nas niszczą. Myślałem, że jakaś nowinka.

Dzięki

0

Przybliży ktoś o co chodzi z fifą i Patrice'm?

Z góry dzięki :)

0

Nie zdziwię się :)

0

To było do przewidzenia. Trzeba się cieszyć, że jeszcze w tym sezonie zostaje... :)

3

Myślę, że następny będzie (Roku nie potrafię przewidzieć, ale mozliwe że 2016):
201? : "Zidane to najlepszy trener dla Realu"

1

tragedia to co się dzieje z Oranje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?