"Nàstic i Llagostera wyraziły chęć występowania w lidze hiszpańskiej" z pewnością wszyscy z hiszpańskiego świata piłkarskiego czekali na taką deklarację tych klubów :D
Wiesz co? Jak widzę w środku pola Busiego i Javiera, to aż mnie skręca. Nie umieją grać razem. Mało tego, cała drużyna głupieje i jakby automatycznie nastawia się na obronę. Nienawidzę takiego ustawienia...
Rafinha- super.
Adriano- z całą sympatią jaką go darzę... Szkoda, że nie odszedł latem. Blokuje tylko Grimaldo. Nie wierzę, że Grimaldo nie sprawdziłby się w meczach Pucharu Króla czy w La Liga ze słabszymi drużynami
3
Wszystko przez klątwę poziomych pasów! Obym się mylił, ale w tym sezonie nic nie wygramy! :(
0
Jutro lepiej niech nie będzie :D
1
"Nàstic i Llagostera wyraziły chęć występowania w lidze hiszpańskiej" z pewnością wszyscy z hiszpańskiego świata piłkarskiego czekali na taką deklarację tych klubów :D
0
Grupę przejdziemy i bez Turana, na fazę pucharową już będzie :)
18
Czemu mnie nie dziwi kolejna pomoc dla realu?
0
Chodzi Ci o Ç i ğ ? :)
0
Właśnie Bellarabiego jakoś nie widzę u nas, ale w dobrej cenie, czemu nie :)
7
Ja proponuję zainteresować się ponownie Çalhanoğlu z Leverkusen.
0
Nie satysfakcjonuje :) chociaż, w sumie, nie chce znać odpowiedzi. Jeśli bolą Cię kontuzje piłkarzy, radzę przerzucić się na bierki lub szachy.
Jestem przekonany, że Rafinha mu wybaczy, taki jest futbol.
2
co to ma być? do czego się odnosi?
0
Pisałem o tym wcześniej. Czyli najgorsze z możliwych stało się faktem. Zostaje, dwóch pomocników. Może czas sprawdzić Sampera?
5
Wiesz co? Jak widzę w środku pola Busiego i Javiera, to aż mnie skręca. Nie umieją grać razem. Mało tego, cała drużyna głupieje i jakby automatycznie nastawia się na obronę. Nienawidzę takiego ustawienia...
2
Oby Rafinha wrócił jak najszybciej. Zostaliśmy w sumie z 2 pomocnikami (Nie licząc DP i Roberto, bo jego wolę na PO). Może czas spróbować Sampera?
3
Sport nie zna polskiego :D
0
Welcome home! :)
1
Wygląda na to, że w Europie real też będzie zasypywany gradem karnych :) Tym przyjemniej będzie ich ograć :)
0
Wydaje mi się, że sezon 2003/04. Wtedy tylko Puchar UEFA
22
Zaraz po Rizzolim chyba najlepszy sędzia w Europie obecnie
1
Center... Więc na pewno siatkówka :)
0
Skasuj ten komentarz! Grom wie, gdzie fifa ma szpiegów i jeszcze to podchwycą!
0
Szansa dla ter Stegena... Teraz albo nigdy...
0
Stawiał i trafił. Dla mnie może on zgarniać Pichichi do końca świata, jeśli my będziemy zdobywać drużynowe trofea, tak jak w zeszłym sezonie :)
2
Rafinha- super.
Adriano- z całą sympatią jaką go darzę... Szkoda, że nie odszedł latem. Blokuje tylko Grimaldo. Nie wierzę, że Grimaldo nie sprawdziłby się w meczach Pucharu Króla czy w La Liga ze słabszymi drużynami
0
już doczytałem newsa :)
ale dzięki :)
0
Dzięki wielkie, czyli dalej nas niszczą. Myślałem, że jakaś nowinka.
Dzięki
0
Przybliży ktoś o co chodzi z fifą i Patrice'm?
Z góry dzięki :)
0
Nie zdziwię się :)
0
To było do przewidzenia. Trzeba się cieszyć, że jeszcze w tym sezonie zostaje... :)
3
Myślę, że następny będzie (Roku nie potrafię przewidzieć, ale mozliwe że 2016):
201? : "Zidane to najlepszy trener dla Realu"
1
tragedia to co się dzieje z Oranje...