Mało tego. Zakładam, że spora część komentujących i wytykających nadwagę trenerowi realu nie wygląda lepiej od Beniteza już teraz, a nie w wieku 55 lat
Ja bym chciał, żeby ronaldo grał w madrycie jeszcze z 500 lat. Z nim w składzie nie osiągną nic. Boję się, że oddadzą go do Paryża i w zamian przyjdzie jakiś świetny grajek- altruista, który z Jamesem, Balem i Isco zrobią niezły dym z przodu. Dopóki jest ronaldo, nic nam nie grozi :)
przy obecnej formie Neymara, nie ma nawet co porównywać ronaldo do Brazylijczyka. Już dawno pisałem, że ronaldo już dawno wypadł z TOP3 na świecie. Oprócz naszego Tridente, jest jeszcze James z realu przed nim.
Masz rację. Według mnie, dobrą opcją jest trzmanie wąskiej kadry i skończenie z utrzymywaniem Adriano, Masipa czy innego Douglasa. Kadra pierwszego zespołu powinna mieć 16-17 zawodników na bardzo dobrym, europejskim poziomie + 3/4 młodych którzy ten skład uzupełnią. Pozostałe braki zapełniać graczami z rezerw. Wrócić do szkolenia na poziomie i po sprawie.
Z tym Puyolem, Xavim i Iniestą to przegiąłeś :D Niech są tacy zawodnicy jak Denis Suarez czy Rafinha i będę zadowolony :) Takich, jak ww trójka już długo (o ile w ogole) nie zobaczymy :)
Problem w tym, że nie ma zdolnej młodzieży w Barcelonie B. O młodszych drużynach się nie wypowiadam, bo nie wiem. Samper (którego sam ciągle bronię) nie pokazał nic, Gumbau to jakaś pomyłka, Kaptoum? Może kiedyś. W drużynie rezerw nie ma kogo promować do pierwszego składu. Szkolenie młodzieży stanęło w miejscu, w tym durnym świecie, którym rządzą pieniądze nie będzie już wychowanków. Będą tylko gwiazdy ściągane za miliony Katarczyków.
Hattrick Neymara, to dość odważna teza,
Mnie wystarczą dwie piękne bramki Luisa Suareza.
Jeśli jednak musi być ta wisienka,
Niech to będzie płaczący po meczu Alaksandr Łukaszenka :)
Przykład Sergiego Roberto pokazuje ile znaczy "głowa". Chłopak nie poprawił się pod względem piłkarskim jakoś niesamowicie od poprzedniego sezonu. Jaki skok jakościowy zaliczył jednak dzięki zaufaniu trenera. W końcu czuje się częścią drużyny, czuje że jest ważnym ogniwem tej drużyny. Brawo :)
Póki co to jeszcze dziecko :) Nie róbmy z niego drugiego Messiego :) Wielu już było takich... Gai Assulin, Gael Etock i kilku innych. Dajmy chłopakowi czas :)
Biorąc pod uwagę adaptację- Nolito, wiek- Jarmolenko, poziom umiejętności podobny. Mimo to wolałbym Nolito. Teraz jest w szczytowej formie, a za 3-4 lata może pełnić funkcję Larssona- jeśli zechce :)
4
Widzę, że pan prezydent, zna dobrze sytuację kadrową :) Rafinha na 100% się wyleczy :)
0
Nawet jeśli w końcu nie zagra, to w realu już blady strach... :)
6
Mało tego. Zakładam, że spora część komentujących i wytykających nadwagę trenerowi realu nie wygląda lepiej od Beniteza już teraz, a nie w wieku 55 lat
0
Komentarze zazwyczaj są subiektywne. Dlatego są komentarzami użytkowników :)
4
Ja bym chciał, żeby ronaldo grał w madrycie jeszcze z 500 lat. Z nim w składzie nie osiągną nic. Boję się, że oddadzą go do Paryża i w zamian przyjdzie jakiś świetny grajek- altruista, który z Jamesem, Balem i Isco zrobią niezły dym z przodu. Dopóki jest ronaldo, nic nam nie grozi :)
36
Oby to była prawda! Boże, jak ja czekałem na takiego newsa...
1
przy obecnej formie Neymara, nie ma nawet co porównywać ronaldo do Brazylijczyka. Już dawno pisałem, że ronaldo już dawno wypadł z TOP3 na świecie. Oprócz naszego Tridente, jest jeszcze James z realu przed nim.
Ale to tylko moje zdanie :)
0
Nigdy nie będzie piłkarzem na miarę Xaviego
0
Do Xaviego ma jeszczcze dwa razy tyle drogi ile przeszedł do tej pory
0
Chyba kpisz...
0
oby nie... 4 lata czekać na przebudzenie? to lepiej sprzedać z opcją pierwokupu...
0
Masz rację. Według mnie, dobrą opcją jest trzmanie wąskiej kadry i skończenie z utrzymywaniem Adriano, Masipa czy innego Douglasa. Kadra pierwszego zespołu powinna mieć 16-17 zawodników na bardzo dobrym, europejskim poziomie + 3/4 młodych którzy ten skład uzupełnią. Pozostałe braki zapełniać graczami z rezerw. Wrócić do szkolenia na poziomie i po sprawie.
Z tym Puyolem, Xavim i Iniestą to przegiąłeś :D Niech są tacy zawodnicy jak Denis Suarez czy Rafinha i będę zadowolony :) Takich, jak ww trójka już długo (o ile w ogole) nie zobaczymy :)
0
Problem w tym, że nie ma zdolnej młodzieży w Barcelonie B. O młodszych drużynach się nie wypowiadam, bo nie wiem. Samper (którego sam ciągle bronię) nie pokazał nic, Gumbau to jakaś pomyłka, Kaptoum? Może kiedyś. W drużynie rezerw nie ma kogo promować do pierwszego składu. Szkolenie młodzieży stanęło w miejscu, w tym durnym świecie, którym rządzą pieniądze nie będzie już wychowanków. Będą tylko gwiazdy ściągane za miliony Katarczyków.
0
To ja wiem. Mówię, o ewentualnej ewentualności
0
Myślę, że to La Liga ma więcej do stracenia niż Barca. Tracąc taki klub i oddając Go Francji pogrążą się.
4
Ciekawe, czy duże kłótnie były, gdy rozmawiali o wymianie koszulek po meczu... :)
A tak poważnie, zawsze z szacunkiem trzeba podchodzić do takich w połowie amatorskich drużyn. Pasja, skromność i pokora. Brawo
0
W każdym meczu inna "5". Nie wiem czy to świadczy o sile, czy raczej jej braku...
8
Po tym co wyprawia w tym sezonie Pjanic, chyba powinnismy zwrócić głowę na Rzym, a nie Turyn...
0
Hattrick Neymara, to dość odważna teza,
Mnie wystarczą dwie piękne bramki Luisa Suareza.
Jeśli jednak musi być ta wisienka,
Niech to będzie płaczący po meczu Alaksandr Łukaszenka :)
0
Arsene Wenger... nie mam pytań :)
8
W piłce Kolego nie ma nic pewnego,
poczekajmy zatem do ostatniego gwizdka sędziego...
0
Ehh... czekam, aż w końcu Abrines eksploduje swoim talentem...
0
Przykład Sergiego Roberto pokazuje ile znaczy "głowa". Chłopak nie poprawił się pod względem piłkarskim jakoś niesamowicie od poprzedniego sezonu. Jaki skok jakościowy zaliczył jednak dzięki zaufaniu trenera. W końcu czuje się częścią drużyny, czuje że jest ważnym ogniwem tej drużyny. Brawo :)
0
W końcu... :)
0
Gdyby udało się nam ściągnąć Monchiego... Transfer lata 2016...
2
To ma być doświadczony rezerwowy, który wejdzie za kogoś z Tridente i nie spali się jak Munir/Sandro...
4
Póki co to jeszcze dziecko :) Nie róbmy z niego drugiego Messiego :) Wielu już było takich... Gai Assulin, Gael Etock i kilku innych. Dajmy chłopakowi czas :)
0
Ciekawe, czy uda się wyciągnąć 100 mln rocznie. Treningowe są aż tyle warte? :)
0
Biorąc pod uwagę adaptację- Nolito, wiek- Jarmolenko, poziom umiejętności podobny. Mimo to wolałbym Nolito. Teraz jest w szczytowej formie, a za 3-4 lata może pełnić funkcję Larssona- jeśli zechce :)
0
hmm... Cesc, Alba, Pique, to rzeczywiście jeden. Fakt, ze Pique za grosze, ale jednak...