0

Strasznie chaotyczny dziś ten przegląd prasy...

1) "Premie? Nie, dzięki” – kataloński Sport rozmawiał z trzema byłymi zawodnikami Barçy Cuenką, Richiną i Lombanem..."- Rochina, nie Richina
2) „niebedzpieczne przyjaźnie" - niebezpieczne
3) "W ciągu dwóch miesięcy Villar puchar Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz za mistrzostwo Europy" - OCB?

0

W mojej opinii obaj powinni odejść. Alves zrobił dla Klubu dużo i za to mu chwała, Arda nic nie wnosi i według mnie nic nie wniesie.

Bardzo bym chciał, żeby Chińczycy wyłożyli porządne pieniądze, które moglibyśmy przeznaczyć na wzmocnienia. Wszyscy zachwycali się naszą pomocą, a ja jej się boję w obliczu następnego sezonu. Andres ma już 32 lata, ani Sergi Roberto ani Rafinha raczej nie dadzą rady ciągnąć środka pola z Rakiticiem.

Przydałby się taki grajek jak Eriksen z Tottenhamu lub Coutinho z Liverpoolu. Do tego stoper, boczny obrońca i napastnik. Znając życie nie starczy kasy, ale pomarzyć można

0

A skąd wziąć kasę na tych piłkarzy, że tak zapytam?

0

Weźmy też pod uwagę jakim obciążeniem jest kontrakt Daniego. Chwała mu za to co zrobił dla Klubu, jednak czas na zmiany. Najlepiej na Bellerina

0

Mówię o młodym 19-20 letnim wychowanku, ltóry na codzień będzie grał w rezerwach

11

Mały błąd :)

„Jestem z nim do śmierci, wiele mu zawdzięczam, po za boiskiem jest zachwycającą osobą"- "poza" razem

0

wg mnie, powinni pożegnać Masipa. Trzecim bramkarzem powinien być jakiś młody perspektywiczny gracz. Co do nietykalnej dwójki, czas chyba na zmianę ról. MAtS Liga, Claudio reszta,

0

Mustafi lub Umtiti :)

2

Suarez jest do odkupienia za bodajże 3 mln, Halilović do sprzedania za co najmniej 10... wielkiego rozliczenia transferu Suareza nie będzie... oczywiście jeśli myślisz o dodatkowej korzyści dla Barcy

0

Wątpię, żeby Villarreal był w stanie zapłacić 10 mln. Oni raczej tak nie działają :)

4

szkulke?!?!?!

26

Brawo Jefecito!
Przy okazji, może chińczycy mieliby chęć na Douglasa, Adriano, Songa ? :)

18

hehe, jak tylko zobaczyłem , że wypowiedź Bellettiego, to tylko szukałem w tekście "bohater finału Ligi Mistrzów" :)

0

czwarta kwarta to jakaś pomyłka...

0

już Vidić tańszy...

0

Jakoś informacji o innych piłkarzach nikt nie umieszcza, ale nie mówię że nie było. Wcale nie przesadzam, po prostu wyrażam swoją opinię. Wolny czas? Wolałbym, żeby w tym wolnym czasie przygotowywał się na 3 arcyważne mecze w lidze...

0

z tym idiotą i burakiem to bym nie przesadzał... chłopak po prostu nie dojrzał jeszcze. W wieku 18 lat zrobiono z niego boga w Brazylii, w wieku 20 lat boga na całym świecie, więc nie dziwię się trochę ze mu teraz odpierdziela jak co tydzień spływają miliony na konto...

41

Ciekaw jestem szczegółów sprawy z imprezą Neymara. Czyżby syndrom Ronaldinho się załączył? :/

Prawdę mówiąc coraz mniej podoba mi się i gra i zachowanie Neya. Jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do życia nie dorównuje Messiemu i Suarezowi. Tak, tak... ma dopiero 24 lata, ale chyba pamiętamy jak dojrzały był Leo w jego wieku? Obawiam się że ukręcimy sobie bat dając Neyowi podwyżkę i kontrakt do 2136 roku.
Barca ważniejsza niż jeden Ney. Jeśli na prawdę P$G chce zapłacić klauzulę, to droga wolna. Potrzebujemy profesjonalistów a nie rozkapryszonych gwiazdeczek...

3

napastnik to bardzo szerokie określenie. Zmieniłbym na "najlepszy środkowy napastnik świata" :)

0

AS ma kiepskich grafików... Nieudolnie dokleili głowę Bartry do sylwetki Pique:)

2

Zachowanie Neymara coraz mniej mi się podoba... gwiazdeczka pie*rzona...

3

Wg mnie wcale nie musi kosztować fortuny. Ostatni rok kontraktu, więc jeśli BVB będą chcieli zarobić, to jest to ostatni dzwonek

2

a kogo warto? :)

0

Dlatego wraca też Denis Suarez :)

0

A 4-3-3, to nie jest ofensywna taktyka? Przypominam, że wygraliśmy pierwszy mecz...

18

w jakim celu, że tak zapytam?

0

Kontuzjowany, niestety :/

0

Nikt nie mówi o pierwszym składzie. Wchodząc z ławki może wnieść swój polot, co w meczu takim jak jutrzejszy może pomóc. Chociaż akurat jutro nie zagra raczej

8

z Neymara w obecnej formie dużego pożytku mieć nie będą. Chociaż w sumie Ney w słabej formie jest lepszy od każdego innego brazylijskiego piłkarza...

0

może właśnie przez granie w najbliższych meczach? o_O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?