1) "Premie? Nie, dzięki” – kataloński Sport rozmawiał z trzema byłymi zawodnikami Barçy Cuenką, Richiną i Lombanem..."- Rochina, nie Richina
2) „niebedzpieczne przyjaźnie" - niebezpieczne
3) "W ciągu dwóch miesięcy Villar puchar Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz za mistrzostwo Europy" - OCB?
W mojej opinii obaj powinni odejść. Alves zrobił dla Klubu dużo i za to mu chwała, Arda nic nie wnosi i według mnie nic nie wniesie.
Bardzo bym chciał, żeby Chińczycy wyłożyli porządne pieniądze, które moglibyśmy przeznaczyć na wzmocnienia. Wszyscy zachwycali się naszą pomocą, a ja jej się boję w obliczu następnego sezonu. Andres ma już 32 lata, ani Sergi Roberto ani Rafinha raczej nie dadzą rady ciągnąć środka pola z Rakiticiem.
Przydałby się taki grajek jak Eriksen z Tottenhamu lub Coutinho z Liverpoolu. Do tego stoper, boczny obrońca i napastnik. Znając życie nie starczy kasy, ale pomarzyć można
wg mnie, powinni pożegnać Masipa. Trzecim bramkarzem powinien być jakiś młody perspektywiczny gracz. Co do nietykalnej dwójki, czas chyba na zmianę ról. MAtS Liga, Claudio reszta,
Suarez jest do odkupienia za bodajże 3 mln, Halilović do sprzedania za co najmniej 10... wielkiego rozliczenia transferu Suareza nie będzie... oczywiście jeśli myślisz o dodatkowej korzyści dla Barcy
Jakoś informacji o innych piłkarzach nikt nie umieszcza, ale nie mówię że nie było. Wcale nie przesadzam, po prostu wyrażam swoją opinię. Wolny czas? Wolałbym, żeby w tym wolnym czasie przygotowywał się na 3 arcyważne mecze w lidze...
z tym idiotą i burakiem to bym nie przesadzał... chłopak po prostu nie dojrzał jeszcze. W wieku 18 lat zrobiono z niego boga w Brazylii, w wieku 20 lat boga na całym świecie, więc nie dziwię się trochę ze mu teraz odpierdziela jak co tydzień spływają miliony na konto...
Ciekaw jestem szczegółów sprawy z imprezą Neymara. Czyżby syndrom Ronaldinho się załączył? :/
Prawdę mówiąc coraz mniej podoba mi się i gra i zachowanie Neya. Jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do życia nie dorównuje Messiemu i Suarezowi. Tak, tak... ma dopiero 24 lata, ale chyba pamiętamy jak dojrzały był Leo w jego wieku? Obawiam się że ukręcimy sobie bat dając Neyowi podwyżkę i kontrakt do 2136 roku.
Barca ważniejsza niż jeden Ney. Jeśli na prawdę P$G chce zapłacić klauzulę, to droga wolna. Potrzebujemy profesjonalistów a nie rozkapryszonych gwiazdeczek...
Nikt nie mówi o pierwszym składzie. Wchodząc z ławki może wnieść swój polot, co w meczu takim jak jutrzejszy może pomóc. Chociaż akurat jutro nie zagra raczej
0
Strasznie chaotyczny dziś ten przegląd prasy...
1) "Premie? Nie, dzięki” – kataloński Sport rozmawiał z trzema byłymi zawodnikami Barçy Cuenką, Richiną i Lombanem..."- Rochina, nie Richina
2) „niebedzpieczne przyjaźnie" - niebezpieczne
3) "W ciągu dwóch miesięcy Villar puchar Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz za mistrzostwo Europy" - OCB?
0
W mojej opinii obaj powinni odejść. Alves zrobił dla Klubu dużo i za to mu chwała, Arda nic nie wnosi i według mnie nic nie wniesie.
Bardzo bym chciał, żeby Chińczycy wyłożyli porządne pieniądze, które moglibyśmy przeznaczyć na wzmocnienia. Wszyscy zachwycali się naszą pomocą, a ja jej się boję w obliczu następnego sezonu. Andres ma już 32 lata, ani Sergi Roberto ani Rafinha raczej nie dadzą rady ciągnąć środka pola z Rakiticiem.
Przydałby się taki grajek jak Eriksen z Tottenhamu lub Coutinho z Liverpoolu. Do tego stoper, boczny obrońca i napastnik. Znając życie nie starczy kasy, ale pomarzyć można
0
A skąd wziąć kasę na tych piłkarzy, że tak zapytam?
0
Weźmy też pod uwagę jakim obciążeniem jest kontrakt Daniego. Chwała mu za to co zrobił dla Klubu, jednak czas na zmiany. Najlepiej na Bellerina
0
Mówię o młodym 19-20 letnim wychowanku, ltóry na codzień będzie grał w rezerwach
11
Mały błąd :)
„Jestem z nim do śmierci, wiele mu zawdzięczam, po za boiskiem jest zachwycającą osobą"- "poza" razem
0
wg mnie, powinni pożegnać Masipa. Trzecim bramkarzem powinien być jakiś młody perspektywiczny gracz. Co do nietykalnej dwójki, czas chyba na zmianę ról. MAtS Liga, Claudio reszta,
0
Mustafi lub Umtiti :)
2
Suarez jest do odkupienia za bodajże 3 mln, Halilović do sprzedania za co najmniej 10... wielkiego rozliczenia transferu Suareza nie będzie... oczywiście jeśli myślisz o dodatkowej korzyści dla Barcy
0
Wątpię, żeby Villarreal był w stanie zapłacić 10 mln. Oni raczej tak nie działają :)
4
szkulke?!?!?!
26
Brawo Jefecito!
Przy okazji, może chińczycy mieliby chęć na Douglasa, Adriano, Songa ? :)
18
hehe, jak tylko zobaczyłem , że wypowiedź Bellettiego, to tylko szukałem w tekście "bohater finału Ligi Mistrzów" :)
0
czwarta kwarta to jakaś pomyłka...
0
już Vidić tańszy...
0
Jakoś informacji o innych piłkarzach nikt nie umieszcza, ale nie mówię że nie było. Wcale nie przesadzam, po prostu wyrażam swoją opinię. Wolny czas? Wolałbym, żeby w tym wolnym czasie przygotowywał się na 3 arcyważne mecze w lidze...
0
z tym idiotą i burakiem to bym nie przesadzał... chłopak po prostu nie dojrzał jeszcze. W wieku 18 lat zrobiono z niego boga w Brazylii, w wieku 20 lat boga na całym świecie, więc nie dziwię się trochę ze mu teraz odpierdziela jak co tydzień spływają miliony na konto...
41
Ciekaw jestem szczegółów sprawy z imprezą Neymara. Czyżby syndrom Ronaldinho się załączył? :/
Prawdę mówiąc coraz mniej podoba mi się i gra i zachowanie Neya. Jeśli chodzi o profesjonalizm i podejście do życia nie dorównuje Messiemu i Suarezowi. Tak, tak... ma dopiero 24 lata, ale chyba pamiętamy jak dojrzały był Leo w jego wieku? Obawiam się że ukręcimy sobie bat dając Neyowi podwyżkę i kontrakt do 2136 roku.
Barca ważniejsza niż jeden Ney. Jeśli na prawdę P$G chce zapłacić klauzulę, to droga wolna. Potrzebujemy profesjonalistów a nie rozkapryszonych gwiazdeczek...
3
napastnik to bardzo szerokie określenie. Zmieniłbym na "najlepszy środkowy napastnik świata" :)
0
AS ma kiepskich grafików... Nieudolnie dokleili głowę Bartry do sylwetki Pique:)
2
Zachowanie Neymara coraz mniej mi się podoba... gwiazdeczka pie*rzona...
3
Wg mnie wcale nie musi kosztować fortuny. Ostatni rok kontraktu, więc jeśli BVB będą chcieli zarobić, to jest to ostatni dzwonek
2
a kogo warto? :)
0
Dlatego wraca też Denis Suarez :)
0
A 4-3-3, to nie jest ofensywna taktyka? Przypominam, że wygraliśmy pierwszy mecz...
18
w jakim celu, że tak zapytam?
0
Kontuzjowany, niestety :/
0
Nikt nie mówi o pierwszym składzie. Wchodząc z ławki może wnieść swój polot, co w meczu takim jak jutrzejszy może pomóc. Chociaż akurat jutro nie zagra raczej
8
z Neymara w obecnej formie dużego pożytku mieć nie będą. Chociaż w sumie Ney w słabej formie jest lepszy od każdego innego brazylijskiego piłkarza...
0
może właśnie przez granie w najbliższych meczach? o_O