wraca w najlepszym dla nas momencie (chociaż oczywiście lepiej byłoby, gdyby tej kontuzji nie było). Wniesie świeżość i szybsze rozegranie piłki w środku pola
swoją drogą, czy w Barcelonie, Mesjasz, nie mógłby każdego karnego w Barcelonie strzelać, tak jak w meczu z Boliwią? :) Mocno, w boczną siatkę. Bramkarz bez szans
1
a nawet Mascherano :D
0
0:44 Navarro "3" a'la Steph Curry :D
0
Jestem na NIE.
Swoją drogą ile musieliby wyłożyć za Ardę, płacąc za Jacksona 45 mln? :)
0
wraca w najlepszym dla nas momencie (chociaż oczywiście lepiej byłoby, gdyby tej kontuzji nie było). Wniesie świeżość i szybsze rozegranie piłki w środku pola
0
Brak czerwonych kartek? Może faulujemy troszkę mniej? o_O
16
"Messi w meczu z Atléti osiągnął 110 kontaktów z piłką, a więc ponad 2 razy więcej niż najlepszy pod tym względem w ekipie Rojiblancos Gabi (56"
Powinno być prawie 2 razy więcej, skoro Gabi 56 :)
0
a to przpraszam Atleti nie ma trzecich kompletów, pozwalających nam grać w barwach blau-grana?
0
Wie ktoś, o co chodzi z Alvesem?
0
Ja również jestem nadzwyczaj spokojny. Myślami jestem już raczej przy LM i Atletico...
0
Chyba nie trzeba dodawać, byłby najbardziej Cryuff'owski? Niech Panowie się postarają i zgotują dla Johana Manitę!
0
swoją drogą, czy w Barcelonie, Mesjasz, nie mógłby każdego karnego w Barcelonie strzelać, tak jak w meczu z Boliwią? :) Mocno, w boczną siatkę. Bramkarz bez szans
0
dlatego trzeba znaleźć takiego na poziomie pierwszej jedenastki, który się pogodzi.
0
To gratuluję podejścia. Czyli wystarczy once de gala + 11 zmienników, wszystko jedno jaki poziom prezentują?
0
Twoim.zdanim dobry zmiennik lub jak kto woli, zawodnik do rotacji z Albą, to nie wzmocnienie? :)
1
Oby starczyło na Marquinhosa/ Mustafiego + napastnik. Do sprzedania Mathieu/ Vermaelen, Montoya, Adriano, Douglas, Song, Tello, Sandro. Z pieniędzy uzyskanych z tych grajków, powinniśmy wzmocnić LO.
7
No tak, po co nam Laporte, który ma już prawie 30 lat... o_O
0
Z tego co pamiętam, to własnie przez to, że był samolubny i nie angażował się w grę obronną, nie wstawał z ławki
0
Deulofeu nie grał samolubnie? Mówimy o tym samym zawodniku?
0
dzięki
0
co jest z Abrinesem? Kontuzja?
2
serio?? nie wydaje mnie się...
15
Kurcze, taka koszulka bez logo sponsora? Super! Trzeba polować :)
0
Jeśli ma być niezadowolony? Oddać za jakieś 40 baniek i kupić Areole z PSG :) W Villarreal spisuje się bardzo solidnie :)
0
Należy się :)
Swoją drogą jest ktoś kto nie dostanie podwyżki? Żebyśmy się nie przejechali na tych płacach...
0
Patrząc na jego osiągnięcia, aż chce się napisać: dopiero teraz?!
1
Kontrakt kontraktem. Jak przyjdzie Washington Wizards po niego, to nic nie pomoże :)
0
8-10 styknie :) ciężko będzie ten poziom osiągnąć bo raczej będzie rotowany, a pierwszym wyborem Lucho i tak zostanie Rakitic
0
teraz prosimy co najmniej po 5-7 goli w sezonie :)
0
Marca roszkę czepia się Hat Tricka Leo? :) Zapomnieli, że zaczął strzelać jak Rayo grało w "11"? :) Drugą strzelił jak grali w "10" :)
1
http://www.fullmatchesandshows.com/2015/05/06/barcelona-vs-bayern-munich-highlights-full-match/
ja używam rozszerzenia w Chromie "Flash Video Downloader" i już :)