1

a nawet Mascherano :D

0

0:44 Navarro "3" a'la Steph Curry :D

0

Jestem na NIE.

Swoją drogą ile musieliby wyłożyć za Ardę, płacąc za Jacksona 45 mln? :)

0

wraca w najlepszym dla nas momencie (chociaż oczywiście lepiej byłoby, gdyby tej kontuzji nie było). Wniesie świeżość i szybsze rozegranie piłki w środku pola

0

Brak czerwonych kartek? Może faulujemy troszkę mniej? o_O

16

"Messi w meczu z Atléti osiągnął 110 kontaktów z piłką, a więc ponad 2 razy więcej niż najlepszy pod tym względem w ekipie Rojiblancos Gabi (56"

Powinno być prawie 2 razy więcej, skoro Gabi 56 :)

0

a to przpraszam Atleti nie ma trzecich kompletów, pozwalających nam grać w barwach blau-grana?

0

Wie ktoś, o co chodzi z Alvesem?

0

Ja również jestem nadzwyczaj spokojny. Myślami jestem już raczej przy LM i Atletico...

0

Chyba nie trzeba dodawać, byłby najbardziej Cryuff'owski? Niech Panowie się postarają i zgotują dla Johana Manitę!

0

swoją drogą, czy w Barcelonie, Mesjasz, nie mógłby każdego karnego w Barcelonie strzelać, tak jak w meczu z Boliwią? :) Mocno, w boczną siatkę. Bramkarz bez szans

0

dlatego trzeba znaleźć takiego na poziomie pierwszej jedenastki, który się pogodzi.

0

To gratuluję podejścia. Czyli wystarczy once de gala + 11 zmienników, wszystko jedno jaki poziom prezentują?

0

Twoim.zdanim dobry zmiennik lub jak kto woli, zawodnik do rotacji z Albą, to nie wzmocnienie? :)

1

Oby starczyło na Marquinhosa/ Mustafiego + napastnik. Do sprzedania Mathieu/ Vermaelen, Montoya, Adriano, Douglas, Song, Tello, Sandro. Z pieniędzy uzyskanych z tych grajków, powinniśmy wzmocnić LO.

7

No tak, po co nam Laporte, który ma już prawie 30 lat... o_O

0

Z tego co pamiętam, to własnie przez to, że był samolubny i nie angażował się w grę obronną, nie wstawał z ławki

0

Deulofeu nie grał samolubnie? Mówimy o tym samym zawodniku?

0

dzięki

0

co jest z Abrinesem? Kontuzja?

2

serio?? nie wydaje mnie się...

15

Kurcze, taka koszulka bez logo sponsora? Super! Trzeba polować :)

0

Jeśli ma być niezadowolony? Oddać za jakieś 40 baniek i kupić Areole z PSG :) W Villarreal spisuje się bardzo solidnie :)

0

Należy się :)

Swoją drogą jest ktoś kto nie dostanie podwyżki? Żebyśmy się nie przejechali na tych płacach...

0

Patrząc na jego osiągnięcia, aż chce się napisać: dopiero teraz?!

1

Kontrakt kontraktem. Jak przyjdzie Washington Wizards po niego, to nic nie pomoże :)

0

8-10 styknie :) ciężko będzie ten poziom osiągnąć bo raczej będzie rotowany, a pierwszym wyborem Lucho i tak zostanie Rakitic

0

teraz prosimy co najmniej po 5-7 goli w sezonie :)

0

Marca roszkę czepia się Hat Tricka Leo? :) Zapomnieli, że zaczął strzelać jak Rayo grało w "11"? :) Drugą strzelił jak grali w "10" :)

1

http://www.fullmatchesandshows.com/2015/05/06/barcelona-vs-bayern-munich-highlights-full-match/

ja używam rozszerzenia w Chromie "Flash Video Downloader" i już :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?