0

no to nie dobrze... :( Jeśli zostanie, a zostanie pewnie też Mathieu to motywacji dla Alby nie będzie :/

0

już znalazłem :) domyślałem się że jest gdzieś na La Rambla, jednak sporo tych wpisów :)

0

Witam :)

Poszukuję do pobrania meczu Barca- Bayern z zeszłego sezonu LM na Camp Nou. Może ktoś pomóc?

2

Aż tak daleko nie posunąłem się w śledztwie :D dzięki wielkie za info, które tylko potwierdza to co napisałem ponad Twoim komentarzem :)

0

Gdyby powiedział to Messi/ Iniesta (i nie dlatego, że są Blaugrana) wiedziałbym, że to jakieś brednie wyrwane z kontekstu, bo to zawodnicy oddani drużynie itd... Tu obserwując ce era od ładnych kilku lat chyba już każdy wie jakim on jest zapatrzonym w siebie człowiekiem. Myślę, że powiedział dokładnie to co napisały gazety i dokładnie to miał na myśli.

0

Ja bym to tłumaczył bardziej jako: gnojek/ parszywiec :)

0

No może i wielu, ale żeby przewaga rosła w dół to nie widziałem na pewno :)

22

jeśli rosnąć to tylko w dobrą stronę :) ciężko żeby rosła w dół :)

0

oby tylko wszyscy wrócili bez kontuzji z reprezentacji :)

0

2

„Nie liczą się buziaczki i przytulanki, ale to, co jest na boisku”

panie ce er, powinieneś troszkę pomyśleć, bo ani ty ani twoja drużyna zbyt dobrze nie odnosicie się do tych słów :)

0

Wygląda jak Kenneth Faried z Denver Nuggets :D

0

Ta koszulka była zrobiona na All Star Game, z tego co pamiętam. Logo LA Galaxy było na niej, tak jak każdego innego klubu, jesli klub ten miał reprezentanta w tym meczu. Jeśli był ktoś z Colorado Rapids, było logo Colorado, itd...

0

Ciekaw jestem jaki poziom zarobków wyznacza górna granicę? Sądząc po przyszłych zarobkach Leo, takiej granicy nie ma...

0

Myślę, że to super przywilej dla juniorów Valencii- oglądać Barcę. Jak się uczyć to od najlepszych, mimo że w okrojonym składzie :)

0

Orientuje się ktoś, czy ten Ayala na obronie, to jakaś rodzina (może syn?) Roberto Ayali? :)

1

Pique widzieliśmy już w barwach Man Utd i Realu Saragossy :)

0

znów 16:00... :/

0

Popieram, dla mnie jeden z najlepszych młodych obrońców w Europie. Kolega wyżej, wyżej ceni lewego obrońcę/ pomocnika od stopera. Nie wiem jakimi kryteriami się kieruje...

0

Wymień przynajmniej 17, proszę...

2

stawiam na wymianę fug między płytkami w szatni lub łazience na Santiago Bernabeu, w czasie finału CdR...

9

asik niech się zajmie problemami z cr, a nie przejmuje się problemami Barcy. Skoro oferują takie kontrakty, to znaczy że mogą sobie na to pozwolić :)

0

Wątpliwe szanse na wyjazd. Nr 1 to Neuer. Trapp i Leno graja regularnie...

0

Ciekaw jestem jak słabo na treningach musi prezentować się Marc, że w hierarchii jest za Vermalenem i Mathieu...

1

no fakt, podobne pieniądze wchodzą w grę... O_o

2

Sądzę, że Ney zostanie w Barcelonie tak długo jak jest tu Leo. Brazylijczyk nie ukrywa, że to jego idol a i chemię na boisku widać :)

0

gdyby nie kołnierzyk (i napis z przodu oczywiście), byłoby ok :)

0

Masz absolutną rację. Chodziło mi jednak o to, że Bartomeu niby negocjuje z innymi a spogląda w stronę Kataru. Koniec końców myślę że logo się nie zmieni...

0

Mam nieodparte wrażenie, że wszystkie te zabiegi- "flirtowanie" z innymi potencjalnymi sponsorami mają na celu tylko jedno. Przyciśnięcie katarczyków i wymuszenie od nich jak najlepszej kasy

0

Kaierrison miał 21 lat, a Henrique 22, więc młodzieniaszkami też nie byli, może i prezentowali jakiś poziom, ale na pewno nie był to poziom na Barcę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?