Jego największą przewagą nad Munirem jest głowa. Munir chyba spalił się zbyt mocno, aby odrodzić się w Barcelonie. Tylko wypozyczenie moze coś z niego zrobić wg mnie
Takie newsy, opinie itd wywołują tylko uśmiech na mojej twarzy. Wszystkie takie zachowania są efektem zażenowania postawą własnych pupili oraz przede wszystkim bezsilnością wobec przewagi Barcy (w każdym aspekcie). Ja odczytuję to wszystko jako akt desperacji ze strony białych ;)
Co oczywiście nie zmienia faktu, że zachowanie bezczelne i karygodne.
W sumie ronaldo w zeszłym sezonie indywidualnie coś tam pograł więc pewnie "wyrzuci" Suareza z trójki. Jednak uważam, że od następnego sezonu już nie będzie go w trójce nigdy :)
No oczywiście, że tymczasowym :) przecież lm trwa. Oj, ale nie liczyłbym meczów ani nam, ani Bawarczykom, bo może okazać się, że Bayern jest potężny na własnym podwórku, a skończy się tak jak w lm z nami w zeszłym sezonie
Wydaje mi się, że wystawianiem Munira robi się mu wielką krzywdę. Chłopak nie nadaje się (jeszcze?) do pierwszej drużyny. Może się spalić, załamać i nigdy nie będzie z niego piłkarza na europejskim poziomie
0
Konfolik konfliktem, Arbeloa i tak na Euro nie pojedzie :)
0
a mógł mieć kolejny tryplet i grać z powodzeniem do dziś... szkoda chłopaka, ale na własne życzenie ma co ma...
0
Skurbyczyk! Myślał, że jak perukę założy to nikt go nie rozpozna :D
1
Sorki, bo albo ja albo żeluś nie jesteśmy w temacie? Czego miałby Gerard zazdrościć? Jest czego?
2
ja 26 :) Feliz Cumpleanos kolego! :)
0
Wszyscy zachwycają się golem żelusia z wolnego... Ja bym raczej powiedział, że to bramkarz Maloe puścił bramkę z wolnego, a nie żelek strzelił...
A przy okazji poproszę piłkarzy o prezent na urodziny i parę brameczek na Bay Arena :)
21
Żeluś dziś hat-trick i prosto na lotnisko. Maroko i "przyjaciel" czeka :) :)
0
aa, no chyba że tak
0
ciekawe kto go doceniał w Barcelonie i za co...
0
Słyszałem gdzieś o 24 mln Euro Brutto/ sezon dla Lewego w Monachium. Jednak chyba niemożliwe :)
0
Jego największą przewagą nad Munirem jest głowa. Munir chyba spalił się zbyt mocno, aby odrodzić się w Barcelonie. Tylko wypozyczenie moze coś z niego zrobić wg mnie
0
Ten komentarz obnaża Twoją głupotę, albo niewiedzę. Zupełnie inny typ zawodnika...
1
Takie newsy, opinie itd wywołują tylko uśmiech na mojej twarzy. Wszystkie takie zachowania są efektem zażenowania postawą własnych pupili oraz przede wszystkim bezsilnością wobec przewagi Barcy (w każdym aspekcie). Ja odczytuję to wszystko jako akt desperacji ze strony białych ;)
Co oczywiście nie zmienia faktu, że zachowanie bezczelne i karygodne.
0
Takich DP już nie ma...
1
W sumie ronaldo w zeszłym sezonie indywidualnie coś tam pograł więc pewnie "wyrzuci" Suareza z trójki. Jednak uważam, że od następnego sezonu już nie będzie go w trójce nigdy :)
3
Tego rzutu koszulką bym nie wyolbrzymiał za bardzo. Chociaż znając charakter costy... :) Summa summarum, cieszę się że Chelsea nie idzie :)
0
jest Busquets? Niemożliwe...
0
No oczywiście, że tymczasowym :) przecież lm trwa. Oj, ale nie liczyłbym meczów ani nam, ani Bawarczykom, bo może okazać się, że Bayern jest potężny na własnym podwórku, a skończy się tak jak w lm z nami w zeszłym sezonie
1
ronaldo jest już pichichi Ligi Mistrzów. Sezon mogą uznać za udany :p
0
Witam,
ma ktoś może fajne źródełko, skąd mogę ściągnąć wczorajszy meczyk?
0
Spokojnie :) w styczniu będą wzmocnienia, to każdy będzie mógł odpocząć :)
0
Czyżby forma z zeszłego sezonu (ze stycznia) załączyła się już w listopadzie? :)
0
Raczej skrzydłowy, a na nadmiar tych narzekać nie możemy :)
0
może Julian Weigl ?
0
Tylko wypożyczenie/ sprzedaż z opcją pierwokupu. Barca B nie wchodzi w grę.
1
Wydaje mi się, że wystawianiem Munira robi się mu wielką krzywdę. Chłopak nie nadaje się (jeszcze?) do pierwszej drużyny. Może się spalić, załamać i nigdy nie będzie z niego piłkarza na europejskim poziomie
8
Rudy powolany, Bartry brak...
2
a żeby tak strzelił bramkę :) W tym meczu trzymam kciuki za Pique bardziej, niż Tridente :D
Nawet jeśli jakimś cudem przegramy, obyśmy strzelili bramkę, a konkretniej Pique
32
Leo i w japonkach jest najlepszy :)
0
Dla mnie jest ignorantem i tyle.