0

na ławce niech nie zajmuje. Ale na trybunach jest 100tys miejsc :)

0

wytłumaczy mi ktoś, czemu wypożyczamy go i płacimy jego pensję? to już lepiej niech siedzi na trybunach, a nóż kiedyś (tfuu) plaga kontuzji i by się przydał...

1

Szansa dla Milanu, Interu... bezsens

3

Będą wybierać czwartego piłkarza Europy. MSN nie ma, bo to oczywistosc. Wybiorą czwartego ;)

4

"przeczytamy również o wyeliminowaniu Villarrealu z Ligi Mistrzów przez Monaco, do czego przyczynił się niesłusznie podyktowany rzut karny we wczorajszym meczu"

po pierwszym meczu Monaco już miało przewagę, a karny był w 90 minucie. Więc nie bardzo się przyczynił.

0

co za brednie...
obaj chcą grać, a Bravo ma 33 lata już. Jeśli sprzedamy go za 20 baniek, to świetny interes

1

Zoet jest jeszcze gorszy.

z Neuerem to pojechałeś...

50

nigdy nie przepadałem za Cillessenem... Przeciętny bramkarz, a w reprezentacji gra z tego samego powodu co Hart w Anglii- bo nie ma innego :/

11

Przedostatnia ciekawostka cieszy mnie najbardziej :)

2

na ławę to mało... może powinni go rozstrzelać?

2

bo?

1

Czas na Diń! :)

2

Błagam! nigdy więcej tego pajaca...

17

"...Manchester City stał się królem okienka transferowego, wydając na wzmocnienia 190 milionów..."

nie no spoko :) dla mnie moga wydać i 790, a i tak nic w Europie nie ugrają

1

a co ma mówić? przyszedłem tu na chwilę, nie zależy mi na HSV? :D Na bank w głębi serca wierzy, że szybko wróci na Camp Nou :)

2

Ciśnienie na Neymara jest bezpodstawne. Cały brazylijski futbol jest niesamowicie słaby. Psucie młodych Brazylijczyków wielką kasą (patrz Gabigol, Gabriel Jesus) tylko to potęguje. Nieprędko zobaczymy dobre wyniki Canarinhos, a przynajmniej do momentu gdy zmieni się ich nastawienie do zawodu- nawet Ronaldinho nie potrafił się oprzeć imprezom i prezentował mało profesjonalne podejście do futbolu. Nie bronię Neya (uważam, że nie nadaje się na kapitana) ale brakuje Brazylijczyków (zwłaszcza młodych) którzy skłonni są poświęcić się dla drużyny więc nie powinien być jedynym obwinianym

1

a nie pomyślałeś, że na dłuższą metę to tym małym klubom pomaga? pieniądze z LM dla takiego Dynama czy Hapoelu, to szansa na wzmocnienie kadry na następny sezon. Dlaczego w LM ma grać cienki Milan, Inter czy jakiś inny klub, który wygrał LM 75 lat temu? Wolę dać szansę Dynamu czy Polskiemu klubowi

1

Durnota... bogaci będą tylko bogatsi :/ 6 miejsc dla słabszych klubów? to jakiś żart :/ Mam nadzieję, że legia awansuje w tym roku, bo po zmianach raczej nigdy nie zobaczymy naszej drużyny w Champion$ League

0

Oby nie poszedł w ślady dos Santosa, Bojana, a przede wszystkim Chanturii...

2

"Domaga się"? "Ultimatum" ?

Pfff... auf wiedersehen Panie Bravo... chyba funty, czy też petrodolary z Manchesteru uderzyły do głowy...

0

Pieprzysz jak potłuczony... jeśli uważasz, że za tych 4 graczy nie dało się wyciągnąć choćby kilku (!!!) milionów, to nie mamy o czym rozmawiać. No i nie wciskaj mi teraz, że zaoszczędzimy na pensjach bo to żadne tłumaczenie

1

To jest jakiś koszmar...

0

Został tylko Lucho :) jeszcze jako piłkarz :)

1

600 tys, w trzech ratach?

Pozdrowienia z podłogi... :D hehe

0

kurde ciekawe za ile...

0

Roberto na obronie bedzie geal. Jak nie kupia napastnika to Denis i Rafinha będą grac czesciej na skrzydlach niz w pomocy

0

Arda czy Samper out?

0

Masz racje :)

0

Ależ błysnąłeś :)

0

Czytałeś artykuł, czy po tytule piszesz komentarze? Zauważyłeś że Claver to koszykarz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?