4

Tu się nie zgodzę. Przypomnij sobie Iniestę w wieku 22 lat i np jego wejście w 46 minucie na boisku w finale LM z Arsenalem. Zmienił całkowicie grę drużyny. Od zawsze miał to coś! Rafinha jest solidny ale nie będzie liderem tej drużyny

0

Dokładnie... daleko nie trzeba szukać, tylko przypomnieć sobie mecz z nami w LM

0

To chyba inny mecz oglądałes...

0

swoją drogą ciekawy jestem jakby wyglądała nasza gra gdyby Alexis został na CN :) jego ostatni sezon był świetny :)

0

Pewnie, że indywidualne umiejętności są ważne. Jednak u nich w kolektywie tkwi siła. Nie wydaje mi się, żeby taki Eraso zagrał gorzej niż Raul Garcia...

14

Once de Gala... który to już raz? a może własnie trzeba wpuścić Turana, Denisa/ Rafinhe i Vidala?

9

wydaje mi się, że u nich nazwiska nie grają więc nie ma znaczenia kto przyjedzie, a kto zostaje w Bilbao. taktyka będzie taka sama- wysoki pressing i ostra (momentami brutalna) gra...

25

całe 27 lat czekam na ten klasyk... :)

1

skromność i pokora! a nie... czekaj... :D

2

Gdybyśmy grali dobrze, sędziowie nic by nam nie zrobili.

27

jakby nie patrzył, to w jakimś stopniu FIFA zniszczyła chłopaka...

0

a granice TOP4 nie kończą się na 4 miejscu? :)
Jest Lukaku i Barkley, którzy troszkę grają, a reszta? Kolega chyba nie ogląda Premier League :)

14

Teraz jak sprawa ze stoperami się troszkę uspokoiła, to zarząd obserwuje już 124 młodego stopera :D

13

Guardiola jest więźniem swoich idei. To co było świetne 6-7 lat temu, dziś nie zdaje egzaminu. Zrewolucjonizował Barcę i cały futbol. W Bayernie już szału nie było. Wygrywał ligę/ puchar, bo nie miał z kim przegrać. Wyrównana liga angielska pokazała, że potrzeba czegoś nowego, nie można trzymać piłki bez końca i klepać. Zwłaszcza w Anglii...

nie dziwi mnie jego podejście. To raczej typ człowieka który prędzej zrezygnuje z trenerki niż ze swojego stylu :)

49

Czy mi się wydaje, czy ani o Pepie, ani o Lucho po zdobyciu trypletu żaden (nawet kataloński) dziennik nie pisał tyle, co madryckie dzienniki o Zidanie? Wygrał LM i nagle człowiek roku :D chore ciut :D

0

o cu*wa co za kyrk... :/

0

ja to wiem :) ale jest błąd w artykule :)

0

"za dziesięć dni 61 zawodników, w tym Torres, Pepe, Aduriz i Xavi Prieto, stanie się wolnymi piłkarzami"

staną się wolnymi piłkarzami ? mają kontrakty do końca roku? Czy raczej chodzi o to, że będą mogli podpisywać kontrakty z innymi klubami?

0

brak motoryki? no to ja chyba oglądam Basel albo Levante skoro tu czytam takie rzeczy. W poprzednich sezonach chłopak zapierdziela na całej długości boiska, box to box, brak mu motoryki?

1

"Rakitić jest już w Barcelonie trzy sezony i nie widziałem aby przez ten czas pokazał to co pokazywał w Sevilli i za co został wypatrzony i sprowadzony"
Ty tak serio? Ivan to wielki piłkarz. W tym sezonie gra gorzej- dlatego siedzi na ławce, ale poprzednie sezony, to filar zespołu...

2

najlepiej byłoby mu w Arsenalu :)

0

lepszego po Leo nie widzę :)

0

będzie ktoś do wolnych, jak Leo nie będzie grał :D

0

Wiadomo może, czy są jakieś wytyczne, co do tego czy muszą grać najlepsi zawodnicy? Czy wystarczy, że pojechała pierwsza drużyna, a np. Leo i Andres grać nie muszą?

0

Dokładnie. Ivanovic już nie jest tym piłkarzem co 2-3 lata temu

0

Sergi radzi sobie dobrze, a Aleix pokazał, że na słabszego przeciwnika też da radę. Wg mnie pieniądze w błoto

3

po co nam aż 3 PO?

1

Mundo jest OK :) dałbym tylko Denisa za Ardę, a w pomocy Rafinhę :)

Jak przy Inieście i Leo, Paco nic nie strzeli, to ja już nie wiem...

0

Koreańczyk

26

jest Busquets?! Szok! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?