Większość z nas na tej stronie wieszało psy na Danim, że tylko głupie centry w pole karne, wiec teraz nie ma co płakać.
Chłopak potrzebował może czegoś nowego i w Turynie odżył :)
No, a tak się składa, że ja staram się nie omijać meczów Liverpoolu i Tottenhamu. Coutinho nie gra na skrzydle, a w środku pola, bliżej lewej strony- jak Iniesta u nas.
Rozumiem, że Twoje oglądanie meczów kończy się na ustawieniu piłkarzy na grafice przedmeczowej?
Jeśli uważasz ze gra na skrzydle to nie widzę innej opcji
Niestety to jest chore...
Jakoś w Juventusach, Bayernach nie słyszy się o przedłużaniu kontraktów co pół roku. Messi to troszkę inna sprawa, to ikona ale inni zawodnicy? Śmiech na sali... zapominajmy o wzmocnieniach
Wiadomo, że Ci co mają niepodważalne miejsce w składzie popierają Unzue, bo przy nim nic się nie zmieni. Dalej będą grać Ci sami zawodnicy, nawet bez formy (patrz Busi/ Rakitić na początku sezonu).
Byłem zwolennikiem Unzue, ale uważam że potrzeba świeżości i spojrzenia z boku i desygnowanie do gry najlepszych, a nie świętych krów...
Rozumiem, że Coutinho/ Eriksen nie potrafią regulować tempa gry, zagrać prostopadłej piłki i zagrać na jeden kontakt? Zaodnikami walczącymi w środku pola będą Rakitić i Roberto. Szukamy następcy Andresa- czyli zawodnika na wskroś ofensywnego, a ani Denis ani Rafinha nigdy nimi nie będą.
Jedyne co Coutinho/ Eriksen mają wspólnego ze skrzydłami to ustawienie na grafice przedmeczowej. Jeśli ktoś twierdzi że to skrzydłowi, to znaczy że nie ogląda meczów Liverpoolu ani Tottenhamu.
0
Clyne troszkę nierówny. Walker wymiata :)
0
chyba, że tak :) między nienawiścią a niechęcią jest przepaść :)
0
Sam tę dyskusję właśnie stworzyłeś :p
1
Większość z nas na tej stronie wieszało psy na Danim, że tylko głupie centry w pole karne, wiec teraz nie ma co płakać.
Chłopak potrzebował może czegoś nowego i w Turynie odżył :)
15
Spokojnie Masche- nie stać nas na transfer stopera "na już" :D
1
Za takie pieniądze to bym nikogo nie kupił, bo żaden piłkarz nie jest tyle wart :)
4
No, a tak się składa, że ja staram się nie omijać meczów Liverpoolu i Tottenhamu. Coutinho nie gra na skrzydle, a w środku pola, bliżej lewej strony- jak Iniesta u nas.
4
Rozumiem, że Twoje oglądanie meczów kończy się na ustawieniu piłkarzy na grafice przedmeczowej?
Jeśli uważasz ze gra na skrzydle to nie widzę innej opcji
4
Coutinho nie jest skrzydłowym
0
dokładnie- popieram. Środek pomocy Coutinho- Robert/ Rakitić byłby świetny
7
Następcą Turana powinien być Denis, a pieniądze za Turka zainwestować w stopera/ PO
0
to taki skrót myślowy.
chodzi dawanie podwyżek, niezależnie od formy na 2 lata przed końcem kontraktu
0
Ogólnie nie ruszyło mnie to, ale pokazuje jednak, że z realem jeśli chodzi o kasę na pensje nie możemy się równać. Efekt odnowy kontraktów co sezon...
0
A Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem komentarzy? :)
0
Niestety to jest chore...
Jakoś w Juventusach, Bayernach nie słyszy się o przedłużaniu kontraktów co pół roku. Messi to troszkę inna sprawa, to ikona ale inni zawodnicy? Śmiech na sali... zapominajmy o wzmocnieniach
32
Wiadomo, że Ci co mają niepodważalne miejsce w składzie popierają Unzue, bo przy nim nic się nie zmieni. Dalej będą grać Ci sami zawodnicy, nawet bez formy (patrz Busi/ Rakitić na początku sezonu).
Byłem zwolennikiem Unzue, ale uważam że potrzeba świeżości i spojrzenia z boku i desygnowanie do gry najlepszych, a nie świętych krów...
0
Zdecydowanie najsłabszy. To chyba Ty inny mec oglądałeś.
Irytujący uśmieszek przy każdej nieudanej akcji... ostatnie chwile Turka u nas
0
Coutinho nie jest podobny do Coutinho? A do kogo? Do Coutinho?
1
Czyli, żeby było ok, musi być Verratti + Coutinho/Eriksen :)
1
Rozumiem, że Coutinho/ Eriksen nie potrafią regulować tempa gry, zagrać prostopadłej piłki i zagrać na jeden kontakt? Zaodnikami walczącymi w środku pola będą Rakitić i Roberto. Szukamy następcy Andresa- czyli zawodnika na wskroś ofensywnego, a ani Denis ani Rafinha nigdy nimi nie będą.
Jedyne co Coutinho/ Eriksen mają wspólnego ze skrzydłami to ustawienie na grafice przedmeczowej. Jeśli ktoś twierdzi że to skrzydłowi, to znaczy że nie ogląda meczów Liverpoolu ani Tottenhamu.
1
a gdzie wspomniałem o skrzydłowym?
0
Wolę zarówno Coutinho jak i Eriksena.
Potrzebujemy zawodnika na wskroś ofensywnego i kreatywnego , a Marco jest (dosłownie) środkowym pomocnikiem.
0
Za Zazę Munir, Gayę Siqueora i za Cancelo Montoya :)
1
Nie ma co gadać Panie Munir, tu trzeba strzelać! :)
0
Mbappe we wszystkich klubach grałby w pierwszym składzie. Tylko nie u nas, więc na pewno nie przyjdzie
0
Olać mohameda :)
Wygramy na boisku!
1
No a Ty oceniasz jeden mecz w którym był nie skuteczny i mówisz, że jest słaby.
Chłopak ma 20 lat, a już gra na świetnym poziomie
0
ja bardziej obawiam się wyjazdu do Las Palmas...
17
Co Ty mówisz?! Niech trzymają Bale jak najdłużej :) to będzie oznaczało, że nie będzie grał Asensio/ Isco :)
51
rezerwowi białych są lepsi niż pierwszy skład...
no ale wiadomo nikt taliba, ronaldo czy bale nie posadzi na ławce, bo byli za drodzy...