0

Clyne troszkę nierówny. Walker wymiata :)

0

chyba, że tak :) między nienawiścią a niechęcią jest przepaść :)

0

Sam tę dyskusję właśnie stworzyłeś :p

1

Większość z nas na tej stronie wieszało psy na Danim, że tylko głupie centry w pole karne, wiec teraz nie ma co płakać.
Chłopak potrzebował może czegoś nowego i w Turynie odżył :)

15

Spokojnie Masche- nie stać nas na transfer stopera "na już" :D

1

Za takie pieniądze to bym nikogo nie kupił, bo żaden piłkarz nie jest tyle wart :)

4

No, a tak się składa, że ja staram się nie omijać meczów Liverpoolu i Tottenhamu. Coutinho nie gra na skrzydle, a w środku pola, bliżej lewej strony- jak Iniesta u nas.

4

Rozumiem, że Twoje oglądanie meczów kończy się na ustawieniu piłkarzy na grafice przedmeczowej?
Jeśli uważasz ze gra na skrzydle to nie widzę innej opcji

4

Coutinho nie jest skrzydłowym

0

dokładnie- popieram. Środek pomocy Coutinho- Robert/ Rakitić byłby świetny

7

Następcą Turana powinien być Denis, a pieniądze za Turka zainwestować w stopera/ PO

0

to taki skrót myślowy.
chodzi dawanie podwyżek, niezależnie od formy na 2 lata przed końcem kontraktu

0

Ogólnie nie ruszyło mnie to, ale pokazuje jednak, że z realem jeśli chodzi o kasę na pensje nie możemy się równać. Efekt odnowy kontraktów co sezon...

0

A Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem komentarzy? :)

0

Niestety to jest chore...
Jakoś w Juventusach, Bayernach nie słyszy się o przedłużaniu kontraktów co pół roku. Messi to troszkę inna sprawa, to ikona ale inni zawodnicy? Śmiech na sali... zapominajmy o wzmocnieniach

32

Wiadomo, że Ci co mają niepodważalne miejsce w składzie popierają Unzue, bo przy nim nic się nie zmieni. Dalej będą grać Ci sami zawodnicy, nawet bez formy (patrz Busi/ Rakitić na początku sezonu).
Byłem zwolennikiem Unzue, ale uważam że potrzeba świeżości i spojrzenia z boku i desygnowanie do gry najlepszych, a nie świętych krów...

0

Zdecydowanie najsłabszy. To chyba Ty inny mec oglądałeś.
Irytujący uśmieszek przy każdej nieudanej akcji... ostatnie chwile Turka u nas

0

Coutinho nie jest podobny do Coutinho? A do kogo? Do Coutinho?

1

Czyli, żeby było ok, musi być Verratti + Coutinho/Eriksen :)

1

Rozumiem, że Coutinho/ Eriksen nie potrafią regulować tempa gry, zagrać prostopadłej piłki i zagrać na jeden kontakt? Zaodnikami walczącymi w środku pola będą Rakitić i Roberto. Szukamy następcy Andresa- czyli zawodnika na wskroś ofensywnego, a ani Denis ani Rafinha nigdy nimi nie będą.

Jedyne co Coutinho/ Eriksen mają wspólnego ze skrzydłami to ustawienie na grafice przedmeczowej. Jeśli ktoś twierdzi że to skrzydłowi, to znaczy że nie ogląda meczów Liverpoolu ani Tottenhamu.

1

a gdzie wspomniałem o skrzydłowym?

0

Wolę zarówno Coutinho jak i Eriksena.

Potrzebujemy zawodnika na wskroś ofensywnego i kreatywnego , a Marco jest (dosłownie) środkowym pomocnikiem.

0

Za Zazę Munir, Gayę Siqueora i za Cancelo Montoya :)

1

Nie ma co gadać Panie Munir, tu trzeba strzelać! :)

0

Mbappe we wszystkich klubach grałby w pierwszym składzie. Tylko nie u nas, więc na pewno nie przyjdzie

0

Olać mohameda :)
Wygramy na boisku!

1

No a Ty oceniasz jeden mecz w którym był nie skuteczny i mówisz, że jest słaby.
Chłopak ma 20 lat, a już gra na świetnym poziomie

0

ja bardziej obawiam się wyjazdu do Las Palmas...

17

Co Ty mówisz?! Niech trzymają Bale jak najdłużej :) to będzie oznaczało, że nie będzie grał Asensio/ Isco :)

51

rezerwowi białych są lepsi niż pierwszy skład...
no ale wiadomo nikt taliba, ronaldo czy bale nie posadzi na ławce, bo byli za drodzy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?