0

nie jestem ekspertem. Podałem informację wraz z jej źródłem. To nie moja opinia.

0

Uwielbiam takie komentarze 'ekspertów'.
Dla Was każde źródło jest 'wiarygodne' :)

0

Przeczytaj ze zrozumieniem :)

2

L'Équipe: Porozumienie między Neymarem i PSG pełne. Mecz FC Barcelony z Realem Madryt będzie ostatnim w barwach "Blaugrany" 25-letniego piłkarza.

2

Też mnie to ciekawi...

9

UEFA przyjrzała się możliwemu transferowi Neymara do PSG i dała zielone światło klubowi z Paryża ws. transferu. UEFA zapewniła wicemistrza Francji, że nie złamie FFP.
[ESPN]

0

to oczywiste. Jednak ja myślę że na ten sezon zostaniemy z neyem

0

* pół sezonu.

pierwszą część sezonu był tylko rezerwowym. W drugiej części się rozkręcił

0

do Xaviego.

Fajnie wyglądało jego rozprowadzanie piłek w pierwszej połowie. zmany tempa akcji. Lubię to!

3

Moim pierwszym idolem w Barcy był Kluivert :)

0

Shazzam mówi, że to Sweet Sweet Lies- Morning blues :)

0

tak? oo to przeoczyłem :) dobre i to :)

0

a ktoś potwierdzał, że pojechali do Portugalii? Przecież to spekulacje...

0

Szkoda, ze Barca B nie zmierzy się z jakimś solidnym rywalem- nawet z Primera, tylko z ogórkami samymi. NO ale niech chłopaki się zgrywają :)

1

To pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać...

0

CIekawa, czy Liverpool byłby zainteresowany kimś z naszej pomocy do włączenia w transakcję... Arda/ Rafa/ Gomes?

1

po co ta spina?

0

Jak wysłannicy pojechali do Lizbony po Semedo to wrócili z Portugalczykiem... Ciekawe z jakimi informacjami wrócą z Liverpoolu...

0

Myślę, że nikt nie da za niego więcej niż 15 baniek...

0

jak chcesz taką zwykłą repilkę repliki, to bez problemu kupisz na allegro za 99 zł z przesyłką.

0

i bardzo dobrze!

0

Jeśli Cou wystąpi w eliminacjach LM, będzie mógł grać dla nas w fazie grupowej jeśli przyjdzie, prawda?

0

właśnie kurcze zależy mi i na czasie i na cenie. Gdyby nie to, to już aliexpress byłoby grane :D

0

zastanawiałem się nad takimi :) ale chciałbym jakiś tshirt Nike :)

0

Siemanko :)
Poszukuję damskiej koszulki Barcy (nie musi być meczowa, może być t-shirt)- w miarę taniej. Dzięki za pomoc :)

0

Dla szejka i 245 by było mało :)

34

Ceny na transfermarkt są ok, tylko to ile płacą kluby to pomyłka :)

0

w sumie na początku sezonu może będą grali i Sane i Sterling, a Bernardo będzie walczył o pierwszy skład

1

Pep, będzie raczej stawiał na Jesusa- tak jak w drugiej części poprzedniego sezonu. Aguero grał tylko dlatego, że Jesus był kontuzjowany. SIlva za Toure i Sterling za Sane

0

Zdecydowanie RB :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?