UEFA przyjrzała się możliwemu transferowi Neymara do PSG i dała zielone światło klubowi z Paryża ws. transferu. UEFA zapewniła wicemistrza Francji, że nie złamie FFP.
[ESPN]
Pep, będzie raczej stawiał na Jesusa- tak jak w drugiej części poprzedniego sezonu. Aguero grał tylko dlatego, że Jesus był kontuzjowany. SIlva za Toure i Sterling za Sane
0
nie jestem ekspertem. Podałem informację wraz z jej źródłem. To nie moja opinia.
0
Uwielbiam takie komentarze 'ekspertów'.
Dla Was każde źródło jest 'wiarygodne' :)
0
Przeczytaj ze zrozumieniem :)
2
L'Équipe: Porozumienie między Neymarem i PSG pełne. Mecz FC Barcelony z Realem Madryt będzie ostatnim w barwach "Blaugrany" 25-letniego piłkarza.
2
Też mnie to ciekawi...
9
UEFA przyjrzała się możliwemu transferowi Neymara do PSG i dała zielone światło klubowi z Paryża ws. transferu. UEFA zapewniła wicemistrza Francji, że nie złamie FFP.
[ESPN]
0
to oczywiste. Jednak ja myślę że na ten sezon zostaniemy z neyem
0
* pół sezonu.
pierwszą część sezonu był tylko rezerwowym. W drugiej części się rozkręcił
0
do Xaviego.
Fajnie wyglądało jego rozprowadzanie piłek w pierwszej połowie. zmany tempa akcji. Lubię to!
3
Moim pierwszym idolem w Barcy był Kluivert :)
0
Shazzam mówi, że to Sweet Sweet Lies- Morning blues :)
0
tak? oo to przeoczyłem :) dobre i to :)
0
a ktoś potwierdzał, że pojechali do Portugalii? Przecież to spekulacje...
0
Szkoda, ze Barca B nie zmierzy się z jakimś solidnym rywalem- nawet z Primera, tylko z ogórkami samymi. NO ale niech chłopaki się zgrywają :)
1
To pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać...
0
CIekawa, czy Liverpool byłby zainteresowany kimś z naszej pomocy do włączenia w transakcję... Arda/ Rafa/ Gomes?
1
po co ta spina?
0
Jak wysłannicy pojechali do Lizbony po Semedo to wrócili z Portugalczykiem... Ciekawe z jakimi informacjami wrócą z Liverpoolu...
0
Myślę, że nikt nie da za niego więcej niż 15 baniek...
0
jak chcesz taką zwykłą repilkę repliki, to bez problemu kupisz na allegro za 99 zł z przesyłką.
0
i bardzo dobrze!
0
Jeśli Cou wystąpi w eliminacjach LM, będzie mógł grać dla nas w fazie grupowej jeśli przyjdzie, prawda?
0
właśnie kurcze zależy mi i na czasie i na cenie. Gdyby nie to, to już aliexpress byłoby grane :D
0
zastanawiałem się nad takimi :) ale chciałbym jakiś tshirt Nike :)
0
Siemanko :)
Poszukuję damskiej koszulki Barcy (nie musi być meczowa, może być t-shirt)- w miarę taniej. Dzięki za pomoc :)
0
Dla szejka i 245 by było mało :)
34
Ceny na transfermarkt są ok, tylko to ile płacą kluby to pomyłka :)
0
w sumie na początku sezonu może będą grali i Sane i Sterling, a Bernardo będzie walczył o pierwszy skład
1
Pep, będzie raczej stawiał na Jesusa- tak jak w drugiej części poprzedniego sezonu. Aguero grał tylko dlatego, że Jesus był kontuzjowany. SIlva za Toure i Sterling za Sane
0
Zdecydowanie RB :D