0

Skład Sportu, tylko Denis za Deulo

2

czyta się to trochę jak science fiction. Kilkanaście lat temu, nikt nie wiedział o tego typu badaniach, o układaniu diety itd. Sportowiec, musiał zjeść wyspać się i w weekend zapierdzielać. Teraz to już trochę takie maszyny :)

0

ja zawsze stałem na bramce i nigdy nie chciałem strzelać :P

0

Akurat szybkością to Andres nigdy nie czarował. On ma tę szybkość mentalną- w ułamku sekundy podejmuje decyzje :) tak czy siak jest Denis, Deulo, Vidal, Paco. Nie ma co Andresa pchać do ataku

0

Iniesta już nie ma siły na bieganie po skrzydle

0

Fakt, mój błąd :)
No ale to tylko potęguje wrażenia po występie Luisa. Już w trakcie presezonu był bez formy. Teraz jest dramat. Nie widzę innej opcji jak ława w meczu z Eibar. To samo Busquets i Pique

45

Najgorsze to forma Suareza. Dzisiejszy mecz był żenujący w jego wykonaniu. Jeden przebłysk i asysta do Denisa. To samo można powiedzieć o Busim i Pique...

0

To nic nie zmienia...

0

Znów to samo.
Kapustka gdyby nie treningi to by zapomniał jak trawa pachnie. Nie gra NIC, a powołują go do kadry...

2

Cruuff byłby zachwycony gdyby Klubem rządzili mądrzy ludzie...

0

Aaa. Ty uważasz ze karnety maja tylko Socios?

0

chyba mylisz z huliganami :)

Ultras – określenie zorganizowanych i najbardziej zaangażowanych kibicowsko grup uczestników meczów i zawodów sportowych. Pojęcie Ultra dotyczy zagorzałych kibiców; dla osób których priorytetem jest klub sportowy, któremu kibicują i wszystko co jest z nim związane. Osoby te tworzą grupy, których łączy kibicowanie drużynie, a także szeroka działalność na rzecz klubu sportowego i środowiska kibicowskiego. Podczas meczów ultrasi manifestują swoje przywiązanie do klubu głównie chóralnymi, melodyjnymi śpiewami i widowiskowymi oprawami meczowymi wzbogaconymi często efektami pirotechnicznymi.

0

Za bramką siedzą ultrasi a nie Socios :)

27

niewielu z tych 80 tys jest Socio

0

ja zagrałem dziś rano kilka minut tylko :)
Wygląda obiecująco. Za 2 tyg biegniemy do sklepu :)

0

Podobał mi się Rakitić na DP w meczu z Espanyolem więc chętnie zobaczyłbym go od początku meczu na tej pozycji.

0

tak to widzę :)

0

Tak :)

0

Skład ASa, tylko Rakitić na DP i Roberto obok Iniesty :)

4

Nie widziałem jak gra, ale trochę mnie dziwi że jeden z najbardziej obiecujących stoperów w Ameryce Południowej jest warty na transfermarkt 750 tys €.

Poczekamy, zobaczymy :)

0

Yrochę szkoda Ajaxu. Kiedyś potrafili utrzymać swoje talenty przez kilka sezonów. Teraz uciekają po jednym dobrym sezonie do dużych klubów. Pamiętam pokolenie Snijdeer, van der Vaart, Heitinga, Maduro, Emanuelson- Ajax grał świetnie bo paczka była zgrana...

5

Socios, nie cules :)

0

20? Nawet 15 nie dostaniemy...

0

Kto negatywnie patrzył na transfer Masche? Najlepszy wówczas DP w Anglii, za niezł kasę...
Bredzisz

0

ja myślę że coraz częściej będziemy grac 4-2-3-1.

W środku Busi + Roberto/ Rakitić (reszta to zmiennicy), a przed nimi Cou-Leo-Dembele

1

No kuźwa geniusz! Wie ktoś jak on na to wpadł?

0

Aaa. Okej...

3

Klauzula 175 pewnie :)

0

od kiedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?