2

to oni mają MSZ? :D

0

hmm, ja mam napisane: ponad 1300 :D

2

Właśnie od jakiegoś czasu chodzi mi to samo po głowie. Czy chłopaki coś "odwalili" czy coś innego się wydarzyło, że tak wyśmiewają ich w internecie?

1

Fajnie jakby dostawał więcej szans i pojechał na MŚ z kadrą. Dobra alternatywa w ataku dla Moraty

1

albo wręcz przeciwnie :) pierwszy mecz po kontuzji, trudny rywal. Jeśli nie wyjdzie może się psychicznie zblokować. Presja kibiców olbrzymia, więc wolę oszczędzać chłopaka :)

1

nie tylko jeden? Ile punktów możemy za niego dostać? Barcelona już ma komfort, a do Gran Derbi przewaga może zmaleć do 2 punktów lub wzrosnąć do 14. Wiosna będzie najważniejsza i wtedy potrzebować będziemy zdrowego w 100% Ousmane

27

nawet jeśli będzie miał zielone światło, w tak trudnym meczu oszczędzałbym go. nie wiadomo co są w stanie zrobić mu taki Ramos czy inny Casemiro.

42

i ryzykować odnowienie kontuzji? Zastanów się. To tylko jeden mecz. Przyda się zdrowy na wiosnę...

0

Zapomnieli że Fabinho już dawno nie gra na PO, tylko na DP :)

3

Więcej wykrzykników się nie zmieściło?
Redakcja poprawiła tekst

15

m.in. koszykarza Manu Ginobiliego, byłego boksera Pascuala Péreza czy byłych tenisistów Guillermo Vilasa i Gabriela Sabatiniego

chyba powinno być Gabireli Sabatini? To kobieta, a nie facet :)

0

a mój ostatni to 2012... ale nie mam kompa więc na razie nie pogram :D

2

żeby chociaż grał na poziomie Grosika :)

1

Trenujący już Dembele... piękny widok :)

29

Podzielę się czymś.
Po ostatnim meczu z Valencią i wypowiedzi Alby (odnośnie błędu sędziego- że rok wcześniej taki błąd pozbawił ich szans na mistrzostwo) wszedłem na stronę realu.
To co tam przeczytałem przechodzi ludzkie pojęcie.
Wyzwiska w kierunku Jordiego, teksty w stylu"co za kretynka chciała mieć dziecko z tym idiotą", 'nie wiadomo kto gorzej po*ebany Pique, czy Alba..." i wiele więcej. Jestem przerażony. Skąd tyle agresji i nienawiści. Dosłownie brakowało tam tylko życzenia śmierci piłkarzom Barcy. Jak można z taką nienawiścią mówić o ludziach, których się nie zna i nigdy nie pozna. Nie mają nic wspólnego z Barcą, a ekscytują się i 'mordowaliby piłkarzy' nie mając w tym żadnego interesu...
Nie chcę mówić, że u nas jest idealnie, ale to co tam przeczytałem 'zabiło' mnie tamtego wieczora.
Jak to nasze społeczeństwo jest chore z nienawiści i zawistne...
W niedzielę obiecałem sobie, że już nigdy nie wejdę na tamtą stronę.

2

Bardzo słabo w obronie. Moim zdanie za bardzo schodził do środka i 'asekurował' Umtitiego (po co?) odkrywając prawą stronę dla Guedesa/ Gayi.

1

ekstra :) Z Twojego punktu siedzenia, widać było, że to był gol? Miejsce chyba świetne do oceny? :)

3

rozumiem, że źródło, to jakiś fanpejdż Kliniki okulistycznej?

1

Dokładnie. Za każdym razem powtarzałem, że jak dostanie 3-4 mecze z rzędu po 90 minut to się rozkręci. Niestety nie daje argumentów żeby dalej w niego wierzyć. Oby udało się wyciągnąć za niego 'kilka' baniek, bo jest po prostu za słaby na Barcę...
Nie pamiętam tak żenującej zmiany jak ta z udziałem Deulo wczoraj, oj nie pamiętam...

5

Deulofeu? Ja już w niego zwątpiłem. Byłem wielkim entuzjastą tego transferu. W tym sezonie pokazuje, a raczej nie pokazuje nic co pozwala mu na bycie w tej drużynie. Wczorajszy mecz to koszmar. Co dotknął piłkę to stracił, albo łamał linię spalonego.
Obstawiam, że to początek końca Deulo w Barcelonie. Po jednej z akcji Leo był zły na Deulo- słabo. Po drugiej akcji wku*wił się Ernesto- masakra. Koniec dla chłopaka chyba już nadszedł.

2

Ja też mam 500 i starcza bez problemu :)

0

nie uważam, że to złe czy nie wykonalne. Tylko utrudniające niepotrzebnie życie

0

Argentyna i Urugwaj Ok. Ale Indonezja, Filipiny i Japonia? Trochę spory rozrzut. Sama Indonezja i Filipiny to rozumiem, ale jeszcze Japonia?

0

No ja bym nie porównywał klasy Sportingu z Celticem...

0

Mają w grupie Anderlecht i Celtic... nie przeceniałbym :)

0

No mam nadzieję, że Napoli wyjdzie, jednak uważam, że akurat ta grupa była bardzo niewygodna

0

i Cuenca :)

2

+ Besiktas
- Borussia, Monaco, Atletico

1

"Na górze okładki dziennik zamieścił informację o raku prostaty Berizzo. Zawodnik będzie operowany i podda się leczeniu..."

Chyba trener? :)

1

powiem Ci, że już zapomniałem co znaczy sprzedać w Barcelonie :) U nas obowiązuje tylko wygaśnięcie kontraktu + rozwiązanie za porozumieniem stron

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?