albo wręcz przeciwnie :) pierwszy mecz po kontuzji, trudny rywal. Jeśli nie wyjdzie może się psychicznie zblokować. Presja kibiców olbrzymia, więc wolę oszczędzać chłopaka :)
nie tylko jeden? Ile punktów możemy za niego dostać? Barcelona już ma komfort, a do Gran Derbi przewaga może zmaleć do 2 punktów lub wzrosnąć do 14. Wiosna będzie najważniejsza i wtedy potrzebować będziemy zdrowego w 100% Ousmane
Podzielę się czymś.
Po ostatnim meczu z Valencią i wypowiedzi Alby (odnośnie błędu sędziego- że rok wcześniej taki błąd pozbawił ich szans na mistrzostwo) wszedłem na stronę realu.
To co tam przeczytałem przechodzi ludzkie pojęcie.
Wyzwiska w kierunku Jordiego, teksty w stylu"co za kretynka chciała mieć dziecko z tym idiotą", 'nie wiadomo kto gorzej po*ebany Pique, czy Alba..." i wiele więcej. Jestem przerażony. Skąd tyle agresji i nienawiści. Dosłownie brakowało tam tylko życzenia śmierci piłkarzom Barcy. Jak można z taką nienawiścią mówić o ludziach, których się nie zna i nigdy nie pozna. Nie mają nic wspólnego z Barcą, a ekscytują się i 'mordowaliby piłkarzy' nie mając w tym żadnego interesu...
Nie chcę mówić, że u nas jest idealnie, ale to co tam przeczytałem 'zabiło' mnie tamtego wieczora.
Jak to nasze społeczeństwo jest chore z nienawiści i zawistne...
W niedzielę obiecałem sobie, że już nigdy nie wejdę na tamtą stronę.
Dokładnie. Za każdym razem powtarzałem, że jak dostanie 3-4 mecze z rzędu po 90 minut to się rozkręci. Niestety nie daje argumentów żeby dalej w niego wierzyć. Oby udało się wyciągnąć za niego 'kilka' baniek, bo jest po prostu za słaby na Barcę... Nie pamiętam tak żenującej zmiany jak ta z udziałem Deulo wczoraj, oj nie pamiętam...
Deulofeu? Ja już w niego zwątpiłem. Byłem wielkim entuzjastą tego transferu. W tym sezonie pokazuje, a raczej nie pokazuje nic co pozwala mu na bycie w tej drużynie. Wczorajszy mecz to koszmar. Co dotknął piłkę to stracił, albo łamał linię spalonego.
Obstawiam, że to początek końca Deulo w Barcelonie. Po jednej z akcji Leo był zły na Deulo- słabo. Po drugiej akcji wku*wił się Ernesto- masakra. Koniec dla chłopaka chyba już nadszedł.
2
to oni mają MSZ? :D
0
hmm, ja mam napisane: ponad 1300 :D
2
Właśnie od jakiegoś czasu chodzi mi to samo po głowie. Czy chłopaki coś "odwalili" czy coś innego się wydarzyło, że tak wyśmiewają ich w internecie?
1
Fajnie jakby dostawał więcej szans i pojechał na MŚ z kadrą. Dobra alternatywa w ataku dla Moraty
1
albo wręcz przeciwnie :) pierwszy mecz po kontuzji, trudny rywal. Jeśli nie wyjdzie może się psychicznie zblokować. Presja kibiców olbrzymia, więc wolę oszczędzać chłopaka :)
1
nie tylko jeden? Ile punktów możemy za niego dostać? Barcelona już ma komfort, a do Gran Derbi przewaga może zmaleć do 2 punktów lub wzrosnąć do 14. Wiosna będzie najważniejsza i wtedy potrzebować będziemy zdrowego w 100% Ousmane
27
nawet jeśli będzie miał zielone światło, w tak trudnym meczu oszczędzałbym go. nie wiadomo co są w stanie zrobić mu taki Ramos czy inny Casemiro.
42
i ryzykować odnowienie kontuzji? Zastanów się. To tylko jeden mecz. Przyda się zdrowy na wiosnę...
0
Zapomnieli że Fabinho już dawno nie gra na PO, tylko na DP :)
3
Więcej wykrzykników się nie zmieściło?
Redakcja poprawiła tekst
15
m.in. koszykarza Manu Ginobiliego, byłego boksera Pascuala Péreza czy byłych tenisistów Guillermo Vilasa i Gabriela Sabatiniego
chyba powinno być Gabireli Sabatini? To kobieta, a nie facet :)
0
a mój ostatni to 2012... ale nie mam kompa więc na razie nie pogram :D
2
żeby chociaż grał na poziomie Grosika :)
1
Trenujący już Dembele... piękny widok :)
29
Podzielę się czymś.
Po ostatnim meczu z Valencią i wypowiedzi Alby (odnośnie błędu sędziego- że rok wcześniej taki błąd pozbawił ich szans na mistrzostwo) wszedłem na stronę realu.
To co tam przeczytałem przechodzi ludzkie pojęcie.
Wyzwiska w kierunku Jordiego, teksty w stylu"co za kretynka chciała mieć dziecko z tym idiotą", 'nie wiadomo kto gorzej po*ebany Pique, czy Alba..." i wiele więcej. Jestem przerażony. Skąd tyle agresji i nienawiści. Dosłownie brakowało tam tylko życzenia śmierci piłkarzom Barcy. Jak można z taką nienawiścią mówić o ludziach, których się nie zna i nigdy nie pozna. Nie mają nic wspólnego z Barcą, a ekscytują się i 'mordowaliby piłkarzy' nie mając w tym żadnego interesu...
Nie chcę mówić, że u nas jest idealnie, ale to co tam przeczytałem 'zabiło' mnie tamtego wieczora.
Jak to nasze społeczeństwo jest chore z nienawiści i zawistne...
W niedzielę obiecałem sobie, że już nigdy nie wejdę na tamtą stronę.
2
Bardzo słabo w obronie. Moim zdanie za bardzo schodził do środka i 'asekurował' Umtitiego (po co?) odkrywając prawą stronę dla Guedesa/ Gayi.
1
ekstra :) Z Twojego punktu siedzenia, widać było, że to był gol? Miejsce chyba świetne do oceny? :)
3
rozumiem, że źródło, to jakiś fanpejdż Kliniki okulistycznej?
1
Dokładnie. Za każdym razem powtarzałem, że jak dostanie 3-4 mecze z rzędu po 90 minut to się rozkręci. Niestety nie daje argumentów żeby dalej w niego wierzyć. Oby udało się wyciągnąć za niego 'kilka' baniek, bo jest po prostu za słaby na Barcę...
Nie pamiętam tak żenującej zmiany jak ta z udziałem Deulo wczoraj, oj nie pamiętam...
5
Deulofeu? Ja już w niego zwątpiłem. Byłem wielkim entuzjastą tego transferu. W tym sezonie pokazuje, a raczej nie pokazuje nic co pozwala mu na bycie w tej drużynie. Wczorajszy mecz to koszmar. Co dotknął piłkę to stracił, albo łamał linię spalonego.
Obstawiam, że to początek końca Deulo w Barcelonie. Po jednej z akcji Leo był zły na Deulo- słabo. Po drugiej akcji wku*wił się Ernesto- masakra. Koniec dla chłopaka chyba już nadszedł.
2
Ja też mam 500 i starcza bez problemu :)
0
nie uważam, że to złe czy nie wykonalne. Tylko utrudniające niepotrzebnie życie
0
Argentyna i Urugwaj Ok. Ale Indonezja, Filipiny i Japonia? Trochę spory rozrzut. Sama Indonezja i Filipiny to rozumiem, ale jeszcze Japonia?
0
No ja bym nie porównywał klasy Sportingu z Celticem...
0
Mają w grupie Anderlecht i Celtic... nie przeceniałbym :)
0
No mam nadzieję, że Napoli wyjdzie, jednak uważam, że akurat ta grupa była bardzo niewygodna
0
i Cuenca :)
2
+ Besiktas
- Borussia, Monaco, Atletico
1
"Na górze okładki dziennik zamieścił informację o raku prostaty Berizzo. Zawodnik będzie operowany i podda się leczeniu..."
Chyba trener? :)
1
powiem Ci, że już zapomniałem co znaczy sprzedać w Barcelonie :) U nas obowiązuje tylko wygaśnięcie kontraktu + rozwiązanie za porozumieniem stron