0

Spoko :) On automatycznie chce się łączyć z autem. Mój Golf takich wyszukanych opcji jeszcze nie zna :p

0

Mi Yanosik odpalał bt ciągle

0

Rakitić jak gra ofensywnie- jest świetny. Jak gra na DP jest dobry. Tylko czasem jak gra typowego środkowego pomocnika to średnio to wychodzi :D

0

Nie oszukujmy się- Katalonia nie uzyska niepodległości...

0

Trochę chyba znam.
Nie mówię tylko o obecnym sezonie ale i o poprzednim. Nigdy nie pokazał czegoś co pozwalałoby blokować rozwój Alenii.

0

Tego nie wiem, ale myślę że mniej by nie zrobił :)

8

Po wczorajszym meczu utwierdziłem się tylko, że Denis to nie jest poziom Barcy. Fatalny mecz. Zamiast ciągnąć drużynę do przodu, to błąkał się po boisku. Strasznie irytuje jego powolność a jeszcze bardziej to że jego głowa jest jeszcze wolniejsza.

0

Zwłaszcza patrząc na słabego Denisa...

0

5

Ma aspergera- lekką odmianę autyzmu więc wszystko się zgadza.

0

Myślę że Dembele wejdzie z ławki. W pierwszym zagrają Arnaiz i Paulinho

0

Ty tak serio? Powiedz, że to żart...

0

Aż nie chce się czytać takich durnot.
Lepiej powiedz ile Busi strzelił bramek z wielkimi rywalami. Jest wyżej od Lewego!

0

nie mam pytań.

0

Suarez jest starszy, a jest wyżej.

1

chodzi o klasę piłkarza, nie narodowość

8

Widzieliście najnowsze wartości rynkowe na transfermarkt?

1. Leo
2. Neymar
3. Kane
4. Cristiano
*
*
*
*
*
19. Lewandowski

no comment...

3

Arsenal 4 :D

0

Bo to niezdobyta, najtrudniejsza z ośmiotysięczników góra i chociaż mocno w nich wierzę, to jednak raczej nie dadzą rady.
Obym się jednak mylił

0

niestety nie

0

U mnie jest LS, ale gra i tak na ŚPO :)

0

on tylko w FIFIE jest LS :)
tak na prawdę to ofensywny pomocnik :)

1

ten pierwszy njus mnie się podoba :D

0

forbet

1

Chyba coś mnie ominęło...
Czemu transfer Cou jest praktycznie niemożliwy?

0

nie strasz :P własnie wykupiłem miesięczny :)
Póki co wygląda spoko :)

0

No i tego mi było trzeba! Dzięki! Visca el Barca!

0

Kupował ktoś Eleven na ich stronie? Ewentualnie w ipli czy playerze? Jak smiga?

2

Głównie dlatego, że młodzi "aktorzy" grają w filmach typu Ciacho, Kac Wawa i te wszystkie beznadziejne komedie romantyczne, które wszystkie są o tym samym.

0

a. to przepraszam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?