Po wczorajszym meczu utwierdziłem się tylko, że Denis to nie jest poziom Barcy. Fatalny mecz. Zamiast ciągnąć drużynę do przodu, to błąkał się po boisku. Strasznie irytuje jego powolność a jeszcze bardziej to że jego głowa jest jeszcze wolniejsza.
Głównie dlatego, że młodzi "aktorzy" grają w filmach typu Ciacho, Kac Wawa i te wszystkie beznadziejne komedie romantyczne, które wszystkie są o tym samym.
0
Spoko :) On automatycznie chce się łączyć z autem. Mój Golf takich wyszukanych opcji jeszcze nie zna :p
0
Mi Yanosik odpalał bt ciągle
0
Rakitić jak gra ofensywnie- jest świetny. Jak gra na DP jest dobry. Tylko czasem jak gra typowego środkowego pomocnika to średnio to wychodzi :D
0
Nie oszukujmy się- Katalonia nie uzyska niepodległości...
0
Trochę chyba znam.
Nie mówię tylko o obecnym sezonie ale i o poprzednim. Nigdy nie pokazał czegoś co pozwalałoby blokować rozwój Alenii.
0
Tego nie wiem, ale myślę że mniej by nie zrobił :)
8
Po wczorajszym meczu utwierdziłem się tylko, że Denis to nie jest poziom Barcy. Fatalny mecz. Zamiast ciągnąć drużynę do przodu, to błąkał się po boisku. Strasznie irytuje jego powolność a jeszcze bardziej to że jego głowa jest jeszcze wolniejsza.
0
Zwłaszcza patrząc na słabego Denisa...
0
Potwierdzał to jego ojciec.
Był artykuł o tym:
http://www.fcbarca.com/50319-jak-autyzm-messiego-pomogl-mu-stac-sie-najlepszym-na-swiecie.html
5
Ma aspergera- lekką odmianę autyzmu więc wszystko się zgadza.
0
Myślę że Dembele wejdzie z ławki. W pierwszym zagrają Arnaiz i Paulinho
0
Ty tak serio? Powiedz, że to żart...
0
Aż nie chce się czytać takich durnot.
Lepiej powiedz ile Busi strzelił bramek z wielkimi rywalami. Jest wyżej od Lewego!
0
nie mam pytań.
0
Suarez jest starszy, a jest wyżej.
1
chodzi o klasę piłkarza, nie narodowość
8
Widzieliście najnowsze wartości rynkowe na transfermarkt?
1. Leo
2. Neymar
3. Kane
4. Cristiano
*
*
*
*
*
19. Lewandowski
no comment...
3
Arsenal 4 :D
0
Bo to niezdobyta, najtrudniejsza z ośmiotysięczników góra i chociaż mocno w nich wierzę, to jednak raczej nie dadzą rady.
Obym się jednak mylił
0
niestety nie
0
U mnie jest LS, ale gra i tak na ŚPO :)
0
on tylko w FIFIE jest LS :)
tak na prawdę to ofensywny pomocnik :)
1
ten pierwszy njus mnie się podoba :D
0
forbet
1
Chyba coś mnie ominęło...
Czemu transfer Cou jest praktycznie niemożliwy?
0
nie strasz :P własnie wykupiłem miesięczny :)
Póki co wygląda spoko :)
0
No i tego mi było trzeba! Dzięki! Visca el Barca!
0
Kupował ktoś Eleven na ich stronie? Ewentualnie w ipli czy playerze? Jak smiga?
2
Głównie dlatego, że młodzi "aktorzy" grają w filmach typu Ciacho, Kac Wawa i te wszystkie beznadziejne komedie romantyczne, które wszystkie są o tym samym.
0
a. to przepraszam