7

Za taką cenę? Ja bym brał.
Może oddać im na wypożyczenie do końca sezonu Gomesa w celu obniżenia odstępnego?

0

aa, dzięki za info :)

1

a któż to?

0

Wszelki duch Pana Boga chwali!

0

ja akurat nie jestem jakimś fanem Celtics (od ładnych kilkunastu lat podoabją mi się Nuggets), więc szczegółów nie znam :)
Z tego co słyszałem to 76ers nie bardzo chcą puścić Okafora, mimo że nie gra o_O

1

To prawda, Brown odpalił niesamowicie- też poniekąd 'dzięki' kontuzji Haywarda.

Fajnie wyglądają Celtowie, tylko ta ławka trochę niedoświadczona i młoda, mogliby wyhaczyć jakiegoś weterana za grosze, żeby młokosów wspomógł.

1

Tatum powalczy z Simmonsem o ROY- 'dzięki' kontuzji Haywarda niestety

0

Malcolm z Boreaux pewnie nie ma paszportu UE?

0

Ale Ty durny jesteś... wszystko bierzesz tak dosłownie? To współczuję. Odnosiło się to do jego pracy a nie do osoby. Nie znam go, Ty też więc mogę oceniać jego pracę tylko

0

Twój tok myślenia jest co najmniej dziwny... wymyślasz durne teorie nie wiem na co licząc. Chyba, że uważasz że Argentyna Sampaolego gra dobrze. To nie mam pytań...

0

Chyba wiem. Wyniki które osiągał Sampaoli raczej nie były dużo lepsze niż jego poprzednika

12

jakby był mądry, to nie walczyliby o awans do ostatniej kolejki, tylko ze 2-3 mecze przed końcem eliminacji mógłby już sprawdzać alternatywy dla kluczowych graczy

0

To jeszcze +3 lata :D

0

Nie będzie, bo będzie nim Harry Kane :)

2

Jak dyszkę wyrwiemy to będzie dobrze...

1

To Fake. PZPN dementował

0

Dokładnie, ja wierzyłem że po przyjściu Belga będzie podstawowym stoperem razem z Pique

4

bez kitu. to się jakoś gryzie...

48

nikt Cię tu nie trzyma :)

1

Orientuje się ktoś dlaczego akurat z tego miejsca przeszczepiali mu skórę?

0

O widzisz! Popieram, polecam :)

3

Plac Espana- od 20.00 pokaz grających fontann. Świetne widowisko :)
Chyba, że wolisz bardziej odosobnione miejsce. Tam zapewniam, że będą tłumy :)

1

To już zupełnie inne Las Palmas. Jak dla mnie główny faworyt do spadku z taką grą.

1

80 Baniek jest dla reszty Europy. Bayern ma pierwszeństwo za 12,5 :D

1

Mazurek Dąbrowskiego na Narodowym a capella też robi wrażenie... :)

0

Ciekawe co z czwartą...

0

Myślę, że Roberto ogarnie i obronę i atak :)

4

Koniec farta :) Samograj się zaciął i jest problem. Ale to cieszy :)
Z Zidane'a taki taktyk jak i z Lucho, więc jeśli nie da grać więcej Ceballosowi, Asensio, króeym się coś chce, to kryzys będzie trwał :)

6

Busi mógłby odpocząć.

Pomoc: Rakitić, Paulinho, Denis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?