ja akurat nie jestem jakimś fanem Celtics (od ładnych kilkunastu lat podoabją mi się Nuggets), więc szczegółów nie znam :)
Z tego co słyszałem to 76ers nie bardzo chcą puścić Okafora, mimo że nie gra o_O
Ale Ty durny jesteś... wszystko bierzesz tak dosłownie? To współczuję. Odnosiło się to do jego pracy a nie do osoby. Nie znam go, Ty też więc mogę oceniać jego pracę tylko
Twój tok myślenia jest co najmniej dziwny... wymyślasz durne teorie nie wiem na co licząc. Chyba, że uważasz że Argentyna Sampaolego gra dobrze. To nie mam pytań...
jakby był mądry, to nie walczyliby o awans do ostatniej kolejki, tylko ze 2-3 mecze przed końcem eliminacji mógłby już sprawdzać alternatywy dla kluczowych graczy
Koniec farta :) Samograj się zaciął i jest problem. Ale to cieszy :)
Z Zidane'a taki taktyk jak i z Lucho, więc jeśli nie da grać więcej Ceballosowi, Asensio, króeym się coś chce, to kryzys będzie trwał :)
7
Za taką cenę? Ja bym brał.
Może oddać im na wypożyczenie do końca sezonu Gomesa w celu obniżenia odstępnego?
0
aa, dzięki za info :)
1
a któż to?
0
Wszelki duch Pana Boga chwali!
0
ja akurat nie jestem jakimś fanem Celtics (od ładnych kilkunastu lat podoabją mi się Nuggets), więc szczegółów nie znam :)
Z tego co słyszałem to 76ers nie bardzo chcą puścić Okafora, mimo że nie gra o_O
1
To prawda, Brown odpalił niesamowicie- też poniekąd 'dzięki' kontuzji Haywarda.
Fajnie wyglądają Celtowie, tylko ta ławka trochę niedoświadczona i młoda, mogliby wyhaczyć jakiegoś weterana za grosze, żeby młokosów wspomógł.
1
Tatum powalczy z Simmonsem o ROY- 'dzięki' kontuzji Haywarda niestety
0
Malcolm z Boreaux pewnie nie ma paszportu UE?
0
Ale Ty durny jesteś... wszystko bierzesz tak dosłownie? To współczuję. Odnosiło się to do jego pracy a nie do osoby. Nie znam go, Ty też więc mogę oceniać jego pracę tylko
0
Twój tok myślenia jest co najmniej dziwny... wymyślasz durne teorie nie wiem na co licząc. Chyba, że uważasz że Argentyna Sampaolego gra dobrze. To nie mam pytań...
0
Chyba wiem. Wyniki które osiągał Sampaoli raczej nie były dużo lepsze niż jego poprzednika
12
jakby był mądry, to nie walczyliby o awans do ostatniej kolejki, tylko ze 2-3 mecze przed końcem eliminacji mógłby już sprawdzać alternatywy dla kluczowych graczy
0
To jeszcze +3 lata :D
0
Nie będzie, bo będzie nim Harry Kane :)
2
Jak dyszkę wyrwiemy to będzie dobrze...
1
To Fake. PZPN dementował
0
Dokładnie, ja wierzyłem że po przyjściu Belga będzie podstawowym stoperem razem z Pique
4
bez kitu. to się jakoś gryzie...
48
nikt Cię tu nie trzyma :)
1
Orientuje się ktoś dlaczego akurat z tego miejsca przeszczepiali mu skórę?
0
O widzisz! Popieram, polecam :)
3
Plac Espana- od 20.00 pokaz grających fontann. Świetne widowisko :)
Chyba, że wolisz bardziej odosobnione miejsce. Tam zapewniam, że będą tłumy :)
1
To już zupełnie inne Las Palmas. Jak dla mnie główny faworyt do spadku z taką grą.
1
80 Baniek jest dla reszty Europy. Bayern ma pierwszeństwo za 12,5 :D
1
Mazurek Dąbrowskiego na Narodowym a capella też robi wrażenie... :)
0
Ciekawe co z czwartą...
0
Myślę, że Roberto ogarnie i obronę i atak :)
0
https://www.buildlineup.com/shared/59faf3c88dd5dd25d4d263eb
4
Koniec farta :) Samograj się zaciął i jest problem. Ale to cieszy :)
Z Zidane'a taki taktyk jak i z Lucho, więc jeśli nie da grać więcej Ceballosowi, Asensio, króeym się coś chce, to kryzys będzie trwał :)
6
Busi mógłby odpocząć.
Pomoc: Rakitić, Paulinho, Denis