0

Tak od spodu w żuchwie? :p

0

Fakt, ale nie oszukujmy się- Teo na Mundial pojedzie, a Kownacki o to walczy. Zostało kilka spotkań towarzyskich i kiedy go sprawdzić? Lepszy 30-letni Wilczek, który w 16 meczach tego sezonu strzelił 3 gole? W lidze Duńskiej...

0

Teo? za ostatnie zachowania nie zasługuje. On zawsze był jakis inny.

Gdzie jest Kownacki?!

0

Strzec chłopaka jak oka w głowie! :)

0

każdy ma swoje zdanie. ja widziałem go w kilku meczach i nie przekonał mnie kompletnie niczym.

1

Zagadou? Proszę... Popełnia koszmarne błędy w Borussii gdie częściej grywa na boku. Bez przesady...

0

sprzedać? chyba oddać :)

0

Nie bez powodu Smokowski i Twarowski odchodzą...

0

Gigi Buffon- Roberto Carlos, Rio Ferdinad, Carles Puyol, Dani Alves- Claude Makelele, Xavi, Zinedine Zidane- Thierry Henry, Ronaldo, Leo Messi

2

no dokładnie. Po Andre nikt już niczego się chyba nie spodziewa...

4

14 000. Tyle komentarzy średnio pojawia się na Rambli w ciągu jednego dnia. Pogaduszki.

MASAKRA! :D

To tylko potwierdza, jak dobrym pomysłem była Rambla :)

1

chyba Canal + tylko

0

to na pewno :) Myślę jednak, że Ernesto ma na myśli raczej gracza pokroju Inigo Martineza :)

0

dopiero nabiera doświadczenia. Jeśli pogra 2-3 lata na dość wysokim poziomie możemy mówić o doświadczeniu

32

Valverde nie chce Miny bo chce kogoś doświadczonego
-
-
-
"Robertowi Fernándezowi podoba się bardzo Matthijs de Ligt z Ajaksu" 18 lat :D

0

nieprofesjonalne jest granie 'na siłę' gdy w głowie ma coś innego niż boisko

0

TO nie grasz dopóki sobie w tej głowie nie poukładasz- proste. Powinien grać Jefecito lub Verma.

0

Jeśli to prawda to przykro, ale od profesjonalisty zarabiającego grube miliony wymagam oddzielenia spraw prywatnych od zawodowych

0

No niestety... Gdyby jeszcze tylko chodziło o ten jeden mecz. Cały sezon jest bardzo słaby w jego wykonaniu. Pewnie nawet Vermaelen to profesor przy obecnej formie Pikeja

0

Forma i boiskowe zachowania Pique są poniżej wszelkiej krytyki.
Liczę na 2-3 mecze trybun. Może to da mu do myślenia!

0

jeśli pytasz o TVP to na pewno Chelsea- Roma.
Szpaku potwierdzał w poniedziałek w Misji Futbol

0

Autor zmienił tytuł.
Pierwotnie było: Wrócić na zwycięską ścieżkę czy coś w tym stylu

0

Tytuł artykułu jakbyśmy nie wygrali co najmniej z 5 meczów z rzędu :D

0

A mogę zapytać czemu tak nie lubisz GSW? :D Ja też ich nie lubię, ale nie pytaj o powód bo nie znam go.
Kibicuję Nuggets, więc to żadna konkurencja dla GSW, ale mimo to GSW nie lubię :D

0

Wyglądali dziś naprawdę dobrze w meczu z Celtics, ale mają takie dziwne przestoje w grze. Mam nadzieję, że Isiah trochę poukłada tę grę gdy wróci.
Chociaż w sumie Rose też zagrał nieźle :)

0

niby tak, ale... Patrząc na ich grę wątpię że ktokolwiek ich zatrzyma. nie ma szans. Można zatrzymać jednego czy dwóch gwiazdorów, ale u nich jest ich 4 z TOPu totalnego + Iguodala, Young, West i młodzi. Maszyna

0

Myślę, że nie ma wątpliwości, że to koniec sezonu dla GH

1

Szkoda Celtics. Kontuzja Haywarda pewnie kończy dla niego sezon. Sezon, który trwał 6:45...
Przykro

0

Hayward głównym obrońcą... to nie brzmi dobrze :D dla Celtów oczywiscie :D

0

Myślę, że w drugim będzie też grubo ponad 200 pkt. Obie ofensywy genialne. Z tym, że GSW potrafią bronić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?