17 października 2017, 12:56
0
Siemandero! NBA w końcu startuje! Jakie typy na Cavs- Celtics i GSW - Rockets ? :)
17 października 2017, 10:27
1
Keita już klepnięty przez Liverpool- niestety
16 października 2017, 19:28
Iniesta zdycha, ale przez 40 min zrobi swoje :)
16 października 2017, 15:38
ja Barcą gram 4-2-3-1 :) MATS- Alba, Umtiti, Pique, Semedo- Busi, Iniesta- Deulofeu, Leo, Dembele- Suarez
16 października 2017, 09:48
7
Zamiast Gomesa chciałbym Alene. Świetny póki co ma ten sezon.
16 października 2017, 07:57
Nawet jak się Digne wkurzy to nie potrzebujemy LO. Jest Cucurella :)
14 października 2017, 19:47
No i mamy Gomesa w pierwszej '11' : D
13 października 2017, 12:09
Sam tytuł artykułu przyprawia o dreszcze. Symbol, Legenda! Szkoda, że ten typ piłkarzy jest już 'na wymarciu' :(
13 października 2017, 10:33
ja mam co prawda Multimedię, ale tez dostałem trzeci kanał z automatu- za free. Zaktualizowałem tylko oprogramowanie i już. btw. niebawem ma wejść czwarty kanał Eleven :)
13 października 2017, 10:21
3
i tu mam mieszane uczucia. Lubię Lucasa, ale jeśli on odejdzie to większe szanse na grę dostanie Cucurella :)
13 października 2017, 08:58
11
1998 - Telewizja Polsat rozpoczęła emisję Miodowych lat. Jedna z najlepszych decyzji stacji :D Świetny serial :D
13 października 2017, 08:00
Byle nie Alves. Całą sympatię do niego zepsuł swoim chamskim zachowaniem wobec Klubu
12 października 2017, 17:06
Leo: Sergio, ja nie strzelę 20 goli??? Przytrzymaj mi powo i patrz :p
12 października 2017, 13:48
31
Serio? A może je*ło im się z Rubenem Semedo. Ten gra katastrofalnie w Villarreal...
11 października 2017, 15:45
a ja powiedziałem co sądzę o dwójce z Polsatu i że są lepsi od tych z tvp. nie wiem o co Ci chodzi :P
11 października 2017, 15:06
A czy ja mówię, że pisałeś? Ja mówię o tym kto będzie komentował MŚ. bo z tego co wiem to póki co tylko tvp ma prawa
11 października 2017, 14:54
Oczywiście. Wiemy jednak, kto jest pierwszym wyborem wśród komentatorów na tvp
11 października 2017, 11:55
Sam Szpaku psuje każdy duet :D
11 października 2017, 11:14
Przynajmniej jest ciekawie :) Wolisz Szpaku- Zewłakow?
11 października 2017, 09:31
To zdecydowanie nie był dobry mecz. 9,5 kołka na boisku (bo di Maria coś tam próbował) plus prawdziwy Bóg. Nie było dobrego meczu
10 października 2017, 17:50
Wszystko jedno, bo i tak oglądam na NC+. Zagłosowałem jednak na Barce, zeby inni mogli oglądnąć :) Nie łudziłbym sie jednak. Pokażą Bayern
10 października 2017, 15:55
Mógłbyś już łaskawie wyciągnąć ten kij z odbytu? a poza tym, gdzie użyłem porównania?
10 października 2017, 14:29
i ten klasyk: Brunei- Wyspy Salomona :)
10 października 2017, 12:48
tragedii nie ma. Biglia, Pastore, Paredes, Lanzini, Banega... Mądry trener, z podejściem do zawodników ułożyłby to
10 października 2017, 09:06
1964 – W Tokio rozpoczęły się XVIII Letnie Igrzyska Olimpijskie Chyba jesienne :D
9 października 2017, 16:11
Gra po szopach :p
9 października 2017, 11:57
nie spierdzielić tego... :D
9 października 2017, 11:42
57
Pedrito też w 2009 roku zaczął na poważnie grać. Miał wtedy 22 lata :)
9 października 2017, 09:10
Sampaoli nie ma zupełnie koncepcji na reprezentację. Ostatnie mecze i ustawienie (pomijam powołania) linii ataku o tym świadczy. Szkoda tylko Leo...
5 października 2017, 14:35
Krychowiak to 10? Z numeru na plechach tylko :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Siemandero!
NBA w końcu startuje!
Jakie typy na Cavs- Celtics i GSW - Rockets ? :)
1
Keita już klepnięty przez Liverpool- niestety
0
Iniesta zdycha, ale przez 40 min zrobi swoje :)
0
ja Barcą gram 4-2-3-1 :)
MATS- Alba, Umtiti, Pique, Semedo- Busi, Iniesta- Deulofeu, Leo, Dembele- Suarez
7
Zamiast Gomesa chciałbym Alene. Świetny póki co ma ten sezon.
1
Nawet jak się Digne wkurzy to nie potrzebujemy LO.
Jest Cucurella :)
0
No i mamy Gomesa w pierwszej '11' : D
1
Sam tytuł artykułu przyprawia o dreszcze.
Symbol, Legenda!
Szkoda, że ten typ piłkarzy jest już 'na wymarciu' :(
0
ja mam co prawda Multimedię, ale tez dostałem trzeci kanał z automatu- za free. Zaktualizowałem tylko oprogramowanie i już.
btw. niebawem ma wejść czwarty kanał Eleven :)
3
i tu mam mieszane uczucia. Lubię Lucasa, ale jeśli on odejdzie to większe szanse na grę dostanie Cucurella :)
11
1998 - Telewizja Polsat rozpoczęła emisję Miodowych lat.
Jedna z najlepszych decyzji stacji :D Świetny serial :D
0
Byle nie Alves.
Całą sympatię do niego zepsuł swoim chamskim zachowaniem wobec Klubu
0
Leo: Sergio, ja nie strzelę 20 goli??? Przytrzymaj mi powo i patrz :p
31
Serio?
A może je*ło im się z Rubenem Semedo. Ten gra katastrofalnie w Villarreal...
0
a ja powiedziałem co sądzę o dwójce z Polsatu i że są lepsi od tych z tvp. nie wiem o co Ci chodzi :P
0
A czy ja mówię, że pisałeś? Ja mówię o tym kto będzie komentował MŚ. bo z tego co wiem to póki co tylko tvp ma prawa
0
Oczywiście. Wiemy jednak, kto jest pierwszym wyborem wśród komentatorów na tvp
0
Sam Szpaku psuje każdy duet :D
0
Przynajmniej jest ciekawie :) Wolisz Szpaku- Zewłakow?
0
To zdecydowanie nie był dobry mecz. 9,5 kołka na boisku (bo di Maria coś tam próbował) plus prawdziwy Bóg. Nie było dobrego meczu
3
Wszystko jedno, bo i tak oglądam na NC+. Zagłosowałem jednak na Barce, zeby inni mogli oglądnąć :)
Nie łudziłbym sie jednak. Pokażą Bayern
0
Mógłbyś już łaskawie wyciągnąć ten kij z odbytu?
a poza tym, gdzie użyłem porównania?
0
i ten klasyk:
Brunei- Wyspy Salomona :)
0
tragedii nie ma. Biglia, Pastore, Paredes, Lanzini, Banega...
Mądry trener, z podejściem do zawodników ułożyłby to
0
1964 – W Tokio rozpoczęły się XVIII Letnie Igrzyska Olimpijskie
Chyba jesienne :D
1
Gra po szopach :p
0
nie spierdzielić tego... :D
57
Pedrito też w 2009 roku zaczął na poważnie grać. Miał wtedy 22 lata :)
0
Sampaoli nie ma zupełnie koncepcji na reprezentację. Ostatnie mecze i ustawienie (pomijam powołania) linii ataku o tym świadczy.
Szkoda tylko Leo...
0
Krychowiak to 10? Z numeru na plechach tylko :D