0

Siemandero!

NBA w końcu startuje!
Jakie typy na Cavs- Celtics i GSW - Rockets ? :)

1

Keita już klepnięty przez Liverpool- niestety

0

Iniesta zdycha, ale przez 40 min zrobi swoje :)

0

ja Barcą gram 4-2-3-1 :)
MATS- Alba, Umtiti, Pique, Semedo- Busi, Iniesta- Deulofeu, Leo, Dembele- Suarez

7

Zamiast Gomesa chciałbym Alene. Świetny póki co ma ten sezon.

1

Nawet jak się Digne wkurzy to nie potrzebujemy LO.
Jest Cucurella :)

0

No i mamy Gomesa w pierwszej '11' : D

1

Sam tytuł artykułu przyprawia o dreszcze.
Symbol, Legenda!
Szkoda, że ten typ piłkarzy jest już 'na wymarciu' :(

0

ja mam co prawda Multimedię, ale tez dostałem trzeci kanał z automatu- za free. Zaktualizowałem tylko oprogramowanie i już.

btw. niebawem ma wejść czwarty kanał Eleven :)

3

i tu mam mieszane uczucia. Lubię Lucasa, ale jeśli on odejdzie to większe szanse na grę dostanie Cucurella :)

11

1998 - Telewizja Polsat rozpoczęła emisję Miodowych lat.

Jedna z najlepszych decyzji stacji :D Świetny serial :D

0

Byle nie Alves.
Całą sympatię do niego zepsuł swoim chamskim zachowaniem wobec Klubu

0

Leo: Sergio, ja nie strzelę 20 goli??? Przytrzymaj mi powo i patrz :p

31

Serio?
A może je*ło im się z Rubenem Semedo. Ten gra katastrofalnie w Villarreal...

0

a ja powiedziałem co sądzę o dwójce z Polsatu i że są lepsi od tych z tvp. nie wiem o co Ci chodzi :P

0

A czy ja mówię, że pisałeś? Ja mówię o tym kto będzie komentował MŚ. bo z tego co wiem to póki co tylko tvp ma prawa

0

Oczywiście. Wiemy jednak, kto jest pierwszym wyborem wśród komentatorów na tvp

0

Sam Szpaku psuje każdy duet :D

0

Przynajmniej jest ciekawie :) Wolisz Szpaku- Zewłakow?

0

To zdecydowanie nie był dobry mecz. 9,5 kołka na boisku (bo di Maria coś tam próbował) plus prawdziwy Bóg. Nie było dobrego meczu

3

Wszystko jedno, bo i tak oglądam na NC+. Zagłosowałem jednak na Barce, zeby inni mogli oglądnąć :)
Nie łudziłbym sie jednak. Pokażą Bayern

0

Mógłbyś już łaskawie wyciągnąć ten kij z odbytu?
a poza tym, gdzie użyłem porównania?

0

i ten klasyk:

Brunei- Wyspy Salomona :)

0

tragedii nie ma. Biglia, Pastore, Paredes, Lanzini, Banega...
Mądry trener, z podejściem do zawodników ułożyłby to

0

1964 – W Tokio rozpoczęły się XVIII Letnie Igrzyska Olimpijskie

Chyba jesienne :D

1

Gra po szopach :p

0

nie spierdzielić tego... :D

57

Pedrito też w 2009 roku zaczął na poważnie grać. Miał wtedy 22 lata :)

0

Sampaoli nie ma zupełnie koncepcji na reprezentację. Ostatnie mecze i ustawienie (pomijam powołania) linii ataku o tym świadczy.
Szkoda tylko Leo...

0

Krychowiak to 10? Z numeru na plechach tylko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?