0

Prędzej powiedziałbym, że 6. Bliżej mu do Krychy niż Zielińskiego

0

Od tego jest Krycha.
tak jak napisałem wyżej- skoro wychodzimy na Armenię 2 defensywnymi pomocnikami, to co chcemy osiągnąć z Brazylią, Niemcami i innymi Hiszpanami w Rosji?

0

Pamiętam jak na moim staruchu odpalałem pierwszego FarCry- demo z gazety oczwyiście :) nie poszedł, za słaby sprzęt :P

0

o jakiej aktualizacji piszesz? :)

1

Zastanawia mnie po co Nawałce 4 napastników w kadrze :) Wypada jeden i nie zastępujemy go innym, grając w najlepszym dla nas 4-4-2, tylko wrzucamy środkowego pomocnika... bez sensu. Zieliński to nie jest żadna '10'. Powinno być:

Fabian- Piszczek, Glik, Kamiński, Bereszyński- Krycha, Zieliński, Kuba, Grosik- Lewy, Teo.

Po co dwóch defensywnych pomocników? Na Armenię? Jeśli tak się ich boimy to po co jedziemy na MŚ?

0

ja tam nie znam nikogo z Armenii oprócz Mkhitarjana i Pizzelliego właśnie :D

1

to żart?

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Demo super, więc zaraz po pracy do Media Markt lece :D

1

teraz w Milanie też prawie chiny więc na jedno wychodzi :)

1

Ciągnie Ancellottiego do Mediolanu :D

0

2:1 dla Nike :D

0

stawianie na Robbena, Riberyego w takim klubie to jakaś pomyłka. Goscie w wieku 34-35 lat mają być siłą napędową Bayernu? Beż zartów. Robert miał rację...

0

Christanval to nie był śo ?

0

Jeśli real wygra ze Spurs, a BVB z Apoelem, zostanie tylko 3 pkt przewagi graczy z Londynu. BVB ma jeszcze rewanż z anglikami u siebie.
lubię obie ekipy i wszystko jedno która awansuje :)

0

tylko Petita pamiętam :)

23

Denis za Deulofeu.

0

W Europie są :D Spójrz na wszystkie drużyny z Polski.
Chyba, że Europa u Ciebie to taki skrót myślowy od Europejskich Pucharów :)

2

kurcze zastanawia mnie czemu tak wszystkich jeszcze emocjonuje ten mecz, a raczej parodia którą zaprezentował sędzia. Było minęło. Ja wolę pamiętać końcówkę meczu, historyczną akcję i wspaniałą bramkę Andresa.
Zawsze śmieję się z 'kibiców'* Chelsea przeżywających wciąż ten mecz :)

* 'kibiców' bo 90 % z nich stało się wielkimi fanatykami The Blues wraz z pojawieniem się dolarów Abramowicza :)

0

Niestety działa...

2

Ależ się boją tego wotum... wszystko zrobią żeby zdobyć poparcie

1

i do tego w Schalke :D

0

Mogę z 3 miejsca w grupie wpaść do LE

0

Nie wiem, mam nadzieję że masz rację. Ja nie omeg na niego patrzeć od początku sezonu... Chciałbym żeby Ivan pograł na DP ze dwa mecze

3

Jak oceniacie grę Busquetsa?
Przyznam, że mnie od początku sezonu irytuje niemiłosiernie. Głupie decyzje, straty piłek, jestem przerażony jego postawą w ostatnich meczach.
Mam nadzieję, że zarówno on jak i Pique odpoczną ze dwa mecze na ławce bądź trybunach, bo wyglądają fatalnie moim zdaniem.

0

Rozumiem, że Ty od razu oceniłeś że to będzie crack? :D

2

Wtorek 22:00- nie ma się co dziwić...

1

Nie aż tacy znowu wysocy. 182 to średni jak na stoper wzrost. Co nie zmienia faktu że dobrze grają głową :)

0

Przede wszystkim mam nadzieję że nie zagra Busi. Wiec znajdzie się miejsce i dla Rakiticia i Dla Iniesty i Dla Denisa :)

0

Bo i tak pokaże więcej niż Deulo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?