Od tego jest Krycha.
tak jak napisałem wyżej- skoro wychodzimy na Armenię 2 defensywnymi pomocnikami, to co chcemy osiągnąć z Brazylią, Niemcami i innymi Hiszpanami w Rosji?
Zastanawia mnie po co Nawałce 4 napastników w kadrze :) Wypada jeden i nie zastępujemy go innym, grając w najlepszym dla nas 4-4-2, tylko wrzucamy środkowego pomocnika... bez sensu. Zieliński to nie jest żadna '10'. Powinno być:
stawianie na Robbena, Riberyego w takim klubie to jakaś pomyłka. Goscie w wieku 34-35 lat mają być siłą napędową Bayernu? Beż zartów. Robert miał rację...
Jeśli real wygra ze Spurs, a BVB z Apoelem, zostanie tylko 3 pkt przewagi graczy z Londynu. BVB ma jeszcze rewanż z anglikami u siebie.
lubię obie ekipy i wszystko jedno która awansuje :)
kurcze zastanawia mnie czemu tak wszystkich jeszcze emocjonuje ten mecz, a raczej parodia którą zaprezentował sędzia. Było minęło. Ja wolę pamiętać końcówkę meczu, historyczną akcję i wspaniałą bramkę Andresa.
Zawsze śmieję się z 'kibiców'* Chelsea przeżywających wciąż ten mecz :)
* 'kibiców' bo 90 % z nich stało się wielkimi fanatykami The Blues wraz z pojawieniem się dolarów Abramowicza :)
Jak oceniacie grę Busquetsa?
Przyznam, że mnie od początku sezonu irytuje niemiłosiernie. Głupie decyzje, straty piłek, jestem przerażony jego postawą w ostatnich meczach.
Mam nadzieję, że zarówno on jak i Pique odpoczną ze dwa mecze na ławce bądź trybunach, bo wyglądają fatalnie moim zdaniem.
0
Prędzej powiedziałbym, że 6. Bliżej mu do Krychy niż Zielińskiego
0
Od tego jest Krycha.
tak jak napisałem wyżej- skoro wychodzimy na Armenię 2 defensywnymi pomocnikami, to co chcemy osiągnąć z Brazylią, Niemcami i innymi Hiszpanami w Rosji?
0
Pamiętam jak na moim staruchu odpalałem pierwszego FarCry- demo z gazety oczwyiście :) nie poszedł, za słaby sprzęt :P
0
o jakiej aktualizacji piszesz? :)
1
Zastanawia mnie po co Nawałce 4 napastników w kadrze :) Wypada jeden i nie zastępujemy go innym, grając w najlepszym dla nas 4-4-2, tylko wrzucamy środkowego pomocnika... bez sensu. Zieliński to nie jest żadna '10'. Powinno być:
Fabian- Piszczek, Glik, Kamiński, Bereszyński- Krycha, Zieliński, Kuba, Grosik- Lewy, Teo.
Po co dwóch defensywnych pomocników? Na Armenię? Jeśli tak się ich boimy to po co jedziemy na MŚ?
0
ja tam nie znam nikogo z Armenii oprócz Mkhitarjana i Pizzelliego właśnie :D
1
to żart?
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Demo super, więc zaraz po pracy do Media Markt lece :D
1
teraz w Milanie też prawie chiny więc na jedno wychodzi :)
1
Ciągnie Ancellottiego do Mediolanu :D
0
2:1 dla Nike :D
0
stawianie na Robbena, Riberyego w takim klubie to jakaś pomyłka. Goscie w wieku 34-35 lat mają być siłą napędową Bayernu? Beż zartów. Robert miał rację...
0
Christanval to nie był śo ?
0
Jeśli real wygra ze Spurs, a BVB z Apoelem, zostanie tylko 3 pkt przewagi graczy z Londynu. BVB ma jeszcze rewanż z anglikami u siebie.
lubię obie ekipy i wszystko jedno która awansuje :)
0
tylko Petita pamiętam :)
23
Denis za Deulofeu.
0
W Europie są :D Spójrz na wszystkie drużyny z Polski.
Chyba, że Europa u Ciebie to taki skrót myślowy od Europejskich Pucharów :)
2
kurcze zastanawia mnie czemu tak wszystkich jeszcze emocjonuje ten mecz, a raczej parodia którą zaprezentował sędzia. Było minęło. Ja wolę pamiętać końcówkę meczu, historyczną akcję i wspaniałą bramkę Andresa.
Zawsze śmieję się z 'kibiców'* Chelsea przeżywających wciąż ten mecz :)
* 'kibiców' bo 90 % z nich stało się wielkimi fanatykami The Blues wraz z pojawieniem się dolarów Abramowicza :)
0
Niestety działa...
2
Ależ się boją tego wotum... wszystko zrobią żeby zdobyć poparcie
1
i do tego w Schalke :D
0
Mogę z 3 miejsca w grupie wpaść do LE
0
Nie wiem, mam nadzieję że masz rację. Ja nie omeg na niego patrzeć od początku sezonu... Chciałbym żeby Ivan pograł na DP ze dwa mecze
3
Jak oceniacie grę Busquetsa?
Przyznam, że mnie od początku sezonu irytuje niemiłosiernie. Głupie decyzje, straty piłek, jestem przerażony jego postawą w ostatnich meczach.
Mam nadzieję, że zarówno on jak i Pique odpoczną ze dwa mecze na ławce bądź trybunach, bo wyglądają fatalnie moim zdaniem.
0
Rozumiem, że Ty od razu oceniłeś że to będzie crack? :D
2
Wtorek 22:00- nie ma się co dziwić...
1
Nie aż tacy znowu wysocy. 182 to średni jak na stoper wzrost. Co nie zmienia faktu że dobrze grają głową :)
0
Przede wszystkim mam nadzieję że nie zagra Busi. Wiec znajdzie się miejsce i dla Rakiticia i Dla Iniesty i Dla Denisa :)
0
Bo i tak pokaże więcej niż Deulo