za Alvesem? Ten to dopiero lata jak chorągiewka. Bardzo solidnie umoczył ręce w transferze Neya- nie mam co do tego wątpliwości.
Rozumiem, że ma żal do zarządu, ale takim postępowaniem niszczy KLUB- a nie zarząd. Nie jest legendą tego klubu i za parę lat nikt nie będzie o nim pamiętał- taką mam nadzieję.
niby statystyki tak mówią i jakieś badania. Że drużyna która strzelała karnego jako pierwsza w serii przeważnie wygrywała- większa presja na drużynie która strzela jako druga
żartujesz? Po tym jak traktuje Barcę i nas- kibiców? Niech zamawia kozę na Uberze i jedzie na niej do Paryża.
Mam nadzieję więcej go nie oglądać w koszulce Barcelony
18
Po co to? Luźna rozmowa/zabawa w typowaniu, a Pan sprawiedliwy przywołuje do porządku.
0
transfer neymara nie był niemożliwy. Chciał kasy, dostał ją od abdula, a abdula stać na klauzulę :)
3
Wolałbym odwrotnie :) Dembele 11, Cou 7 :)
11 do pomocnika średnio pasuje :)
2
mam nadzieję, że nie :)
1
jeśli to troll, to słaby :D
jeśli tak uważasz to nie mam słów :D
66
chyba czas ograniczyć informacje na tej stronie o byłym piłkarzu Klubu :)
0
Myślę, że Verratti to zamknięty temat
0
Proponuję 220 mln + 5cio letni Anty-real :D
0
Aaaaaa, hehe :)
0
chyba nie zrozumiałem. Czemu 61?
0
No mózgu Ci nie załatwię- sory
0
Jeśli tak myślisz to jesteś idiotą.
3
za Alvesem? Ten to dopiero lata jak chorągiewka. Bardzo solidnie umoczył ręce w transferze Neya- nie mam co do tego wątpliwości.
Rozumiem, że ma żal do zarządu, ale takim postępowaniem niszczy KLUB- a nie zarząd. Nie jest legendą tego klubu i za parę lat nikt nie będzie o nim pamiętał- taką mam nadzieję.
2
rzyczyć?!
0
już tyle lat budują i jakoś nie wychodzi :)
1
TO prawda :)
4
Paco :)
0
niby statystyki tak mówią i jakieś badania. Że drużyna która strzelała karnego jako pierwsza w serii przeważnie wygrywała- większa presja na drużynie która strzela jako druga
2
wnioskując po wczorajszej grze Liverpoolu niewiele to zmienia, że towarzyski. Będzie świetny mecz :)
Liczę na to, że obok Chelsea i Tottenhamu będą walczyć o mistrzostwo w Anglii i namieszają w LM. Ułożył ich Klopp :)
0
Jak przyjeżdżała ciotka z Ameryki :D
https://www.ipla.tv/Miodowe-lata-ciotka-z-ameryki/vod-6410043
0
Raheem Sterling lub... Renato Sanches :D
1
Toby Alderweireld- 186 :D
0
Żebyś się nie zdziwił i nie musiał połknąć tych słów...
0
ojej! Będę tupał nóżkami!
9
żartujesz? Po tym jak traktuje Barcę i nas- kibiców? Niech zamawia kozę na Uberze i jedzie na niej do Paryża.
Mam nadzieję więcej go nie oglądać w koszulce Barcelony
3
Kadra staje sie starsza? Przyszli Domes, Umtiti, Denis, Paco, Digne. Teraz odszedl Mathieu... o jakim starzeniu kadry mówisz?
0
Mam nadzieję na atak w jak ostatnim el Clasico. Paco- Suarez- Leo
0
może i fake- ale powielany :D
http://bleacherreport.com/articles/2723830-psg-reportedly-dont-want-to-pay-neymar-buyout-could-use-marco-verratti-in-deal
13
PSG do not want to pay the full buyout fee (€222M) of Neymar (25) and could include Marco Verratti (24) as part of the deal. [L'Equipe]
0
Nie dziwmy się Semedo, że chce pokazać że zależy mu na grze w pierwszym składzie. Tej panny już dotknąć nie można?