0

dlatego pytam o mecz z juve a nie o obecną formę Denisa...

0

pytam o mecz z juve a nie o jego obecną formę...

4

Witajcie,

co powiecie o grze Denisa z Juve? Czy tylko na mnie zrobił takie dobre wrażenie? Jakby zupełnie inny piłkarz niż w poprzednim sezonie- pewność siebie, ciąg na bramkę...

Podniecam się niepotrzebnie, czy Wam też się podobał?

2

znów się zaczyna... :/

0

jakiś link do terminarza? :)

0

dokładnie...

0

serio? ja nie kojarzę chyba takich problemów... albo nie zauważyłem

0

Jak masz dobrego neta to w Player.pl polecam- miałem jakiś czas :)

0

Wspaniale by było :)

0

to zależy. Jak mieszkasz na jakimś blokowisku, to pewnie macie zbiorową ofertę od jakiejś kablówki.

Ja np mam w Gdyni: jakieś 130 kanałów (oglądam z 5) + Polsaty Sport, obydwa Eurosporty, TVP Sport, obydwa kanały Eleven, dodałem C+ Prestige no i neta 60 mb/s- 99 zł :)

aha, są tez jakieś inne sportowe typu SportKlub- ale raczej nie oglądam

Od Multimedii. Póki co jestem bardzo zadowolony

0

Czyli lewonożny :D

0

Bo Transfermarkt tak mówi?

0

Dembele jest lewonożny. Radzi sobie z prawą, ale zdecydowanie lepszą ma lewą nogę

0

Niby odrzucam to od siebie ale... :D

Gdyby Neymar rzeczywiście odszedł, kogo widzielibyście na Lewym skrzydle (nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż prawonożny zawodnik)?

Hazard? Carrasco?

0

A ja o Pulp Fiction :)

1

Skazani na Shawshank, Milczenie Owiec, Lot nad Kukułczym Gnizadem, Ojciec Chrzestny- trylogia, Whiplash

0

Odegaard też był wielkim talentem i zniknął. Vinicius póki co nic nie pokazał, żeby się nim zachwycać.

0

to powiedz, mi proszę do czego odnosi się Twój komentarz?

0

to pytanie?

1

Wyłożył szejk kasę na media, żeby zrobiły gówno-burzę wokół Neya :D Zemsta za Verrattiego i nic więcej :)

...ale :D Jeśli jest w tym odrobina prawdy, to proszę bardzo :) Żaden piłkarz nie jest wart 222 milionów :) za tę kasę uzupełnimy odpowiednio skład :)

0

no jakoś nie pchają się drzwiami i oknami :)

0

On nie rozumie, że nawet z obywatelstwem UE nie znajdzie klubu? Chyba, że u nas w ekstraklasie... :D

0

mam to samo z tym:

0

Maxwell niewypałem?

6

Gdyby chodziło o sponsorów kupiliby młodego, w miarę utalentowanego Chińczyka...

0

aa, jak wyłącznie, to nie ma wyjscia... :D

dzięki!

0

Zakładam, że Eleven nie odpuści meczów Barcy. Jeśli jednak tak będzie to nie ma wyjścia- obejrzę w TVP

0

Zostanę przy Eleven- dzięki! :)

0

Orientuje się ktoś czy ktoś będzie transmitował International Champions Cup 2017?

0

"Barcelona mogłaby sprzedać Ardę za ok. 40 milionów euro..."

Szkoda, że nie za 400 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?