24 lipca 2017, 12:36
0
dlatego pytam o mecz z juve a nie o obecną formę Denisa...
pytam o mecz z juve a nie o jego obecną formę...
24 lipca 2017, 12:23
4
Witajcie, co powiecie o grze Denisa z Juve? Czy tylko na mnie zrobił takie dobre wrażenie? Jakby zupełnie inny piłkarz niż w poprzednim sezonie- pewność siebie, ciąg na bramkę... Podniecam się niepotrzebnie, czy Wam też się podobał?
24 lipca 2017, 09:31
2
znów się zaczyna... :/
21 lipca 2017, 13:24
jakiś link do terminarza? :)
21 lipca 2017, 13:22
dokładnie...
21 lipca 2017, 11:47
serio? ja nie kojarzę chyba takich problemów... albo nie zauważyłem
21 lipca 2017, 11:41
Jak masz dobrego neta to w Player.pl polecam- miałem jakiś czas :)
21 lipca 2017, 11:29
Wspaniale by było :)
21 lipca 2017, 11:27
to zależy. Jak mieszkasz na jakimś blokowisku, to pewnie macie zbiorową ofertę od jakiejś kablówki. Ja np mam w Gdyni: jakieś 130 kanałów (oglądam z 5) + Polsaty Sport, obydwa Eurosporty, TVP Sport, obydwa kanały Eleven, dodałem C+ Prestige no i neta 60 mb/s- 99 zł :) aha, są tez jakieś inne sportowe typu SportKlub- ale raczej nie oglądam Od Multimedii. Póki co jestem bardzo zadowolony
21 lipca 2017, 11:22
Czyli lewonożny :D
21 lipca 2017, 10:31
Bo Transfermarkt tak mówi?
21 lipca 2017, 10:20
Dembele jest lewonożny. Radzi sobie z prawą, ale zdecydowanie lepszą ma lewą nogę
21 lipca 2017, 10:17
Niby odrzucam to od siebie ale... :D Gdyby Neymar rzeczywiście odszedł, kogo widzielibyście na Lewym skrzydle (nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż prawonożny zawodnik)? Hazard? Carrasco?
20 lipca 2017, 17:59
A ja o Pulp Fiction :)
20 lipca 2017, 16:07
1
Skazani na Shawshank, Milczenie Owiec, Lot nad Kukułczym Gnizadem, Ojciec Chrzestny- trylogia, Whiplash
20 lipca 2017, 13:34
Odegaard też był wielkim talentem i zniknął. Vinicius póki co nic nie pokazał, żeby się nim zachwycać.
19 lipca 2017, 12:32
to powiedz, mi proszę do czego odnosi się Twój komentarz?
19 lipca 2017, 10:19
to pytanie?
19 lipca 2017, 08:40
Wyłożył szejk kasę na media, żeby zrobiły gówno-burzę wokół Neya :D Zemsta za Verrattiego i nic więcej :) ...ale :D Jeśli jest w tym odrobina prawdy, to proszę bardzo :) Żaden piłkarz nie jest wart 222 milionów :) za tę kasę uzupełnimy odpowiednio skład :)
18 lipca 2017, 14:40
no jakoś nie pchają się drzwiami i oknami :)
18 lipca 2017, 14:14
On nie rozumie, że nawet z obywatelstwem UE nie znajdzie klubu? Chyba, że u nas w ekstraklasie... :D
18 lipca 2017, 09:04
mam to samo z tym:
18 lipca 2017, 08:58
Maxwell niewypałem?
17 lipca 2017, 15:15
6
Gdyby chodziło o sponsorów kupiliby młodego, w miarę utalentowanego Chińczyka...
17 lipca 2017, 09:59
aa, jak wyłącznie, to nie ma wyjscia... :D dzięki!
17 lipca 2017, 09:34
Zakładam, że Eleven nie odpuści meczów Barcy. Jeśli jednak tak będzie to nie ma wyjścia- obejrzę w TVP
17 lipca 2017, 09:28
Zostanę przy Eleven- dzięki! :)
17 lipca 2017, 09:26
Orientuje się ktoś czy ktoś będzie transmitował International Champions Cup 2017?
6 lipca 2017, 11:05
"Barcelona mogłaby sprzedać Ardę za ok. 40 milionów euro..." Szkoda, że nie za 400 :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
dlatego pytam o mecz z juve a nie o obecną formę Denisa...
0
pytam o mecz z juve a nie o jego obecną formę...
4
Witajcie,
co powiecie o grze Denisa z Juve? Czy tylko na mnie zrobił takie dobre wrażenie? Jakby zupełnie inny piłkarz niż w poprzednim sezonie- pewność siebie, ciąg na bramkę...
Podniecam się niepotrzebnie, czy Wam też się podobał?
2
znów się zaczyna... :/
0
jakiś link do terminarza? :)
0
dokładnie...
0
serio? ja nie kojarzę chyba takich problemów... albo nie zauważyłem
0
Jak masz dobrego neta to w Player.pl polecam- miałem jakiś czas :)
0
Wspaniale by było :)
0
to zależy. Jak mieszkasz na jakimś blokowisku, to pewnie macie zbiorową ofertę od jakiejś kablówki.
Ja np mam w Gdyni: jakieś 130 kanałów (oglądam z 5) + Polsaty Sport, obydwa Eurosporty, TVP Sport, obydwa kanały Eleven, dodałem C+ Prestige no i neta 60 mb/s- 99 zł :)
aha, są tez jakieś inne sportowe typu SportKlub- ale raczej nie oglądam
Od Multimedii. Póki co jestem bardzo zadowolony
0
Czyli lewonożny :D
0
Bo Transfermarkt tak mówi?
0
Dembele jest lewonożny. Radzi sobie z prawą, ale zdecydowanie lepszą ma lewą nogę
0
Niby odrzucam to od siebie ale... :D
Gdyby Neymar rzeczywiście odszedł, kogo widzielibyście na Lewym skrzydle (nie wyobrażam sobie innego rozwiązania niż prawonożny zawodnik)?
Hazard? Carrasco?
0
A ja o Pulp Fiction :)
1
Skazani na Shawshank, Milczenie Owiec, Lot nad Kukułczym Gnizadem, Ojciec Chrzestny- trylogia, Whiplash
0
Odegaard też był wielkim talentem i zniknął. Vinicius póki co nic nie pokazał, żeby się nim zachwycać.
0
to powiedz, mi proszę do czego odnosi się Twój komentarz?
0
to pytanie?
1
Wyłożył szejk kasę na media, żeby zrobiły gówno-burzę wokół Neya :D Zemsta za Verrattiego i nic więcej :)
...ale :D Jeśli jest w tym odrobina prawdy, to proszę bardzo :) Żaden piłkarz nie jest wart 222 milionów :) za tę kasę uzupełnimy odpowiednio skład :)
0
no jakoś nie pchają się drzwiami i oknami :)
0
On nie rozumie, że nawet z obywatelstwem UE nie znajdzie klubu? Chyba, że u nas w ekstraklasie... :D
0
mam to samo z tym:
0
Maxwell niewypałem?
6
Gdyby chodziło o sponsorów kupiliby młodego, w miarę utalentowanego Chińczyka...
0
aa, jak wyłącznie, to nie ma wyjscia... :D
dzięki!
0
Zakładam, że Eleven nie odpuści meczów Barcy. Jeśli jednak tak będzie to nie ma wyjścia- obejrzę w TVP
0
Zostanę przy Eleven- dzięki! :)
0
Orientuje się ktoś czy ktoś będzie transmitował International Champions Cup 2017?
0
"Barcelona mogłaby sprzedać Ardę za ok. 40 milionów euro..."
Szkoda, że nie za 400 :D