6 goli i 4 asysty, to nie jest bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę w jakiej drużynie gra.
nie jest to wynik powalający ale na pewno też nie bardzo słaby
z "ciapkami" jak ich nazywasz nie grali nawet Marlon i Alena w tym sezonie, więc wątpię że Mboula dostanie szansę.
Mam nadzieję, że Valverde zmieni podejście do wychowanków
nigdzie nie napisałem, że real nas upokorzył więc nie wiem o co Ci chodzi.
Chodzi o to, że losy mistrzostwa mieliśmy we własnych rękach/ nogach i nie potrafiliśmy z tego skorzystać.
Wiem, że mecze tez się przegrywa i je przegraliśmy, a real nie i stąd mistrza zdobędzie real, a nie my
Zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby kiedyś Rijkaard pomyślał sobie: eee, ten Argentyńczyk jest za mały i za słaby... Oddać go na wypożyczenie, albo sprzedać...
0
6 goli i 4 asysty, to nie jest bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę w jakiej drużynie gra.
nie jest to wynik powalający ale na pewno też nie bardzo słaby
0
Dali 400 żeby działać w dwie strony :D
Niby odstrasza, ale jakby ktoś zaoferował, to ciężko byłoby odrzucić :D
Oczywiście żart- wszyscy wiemy, że Lio zostanie z nami do końca :)
1
Kante to drugi Makelele. Seri gra bardziej do przodu
3
już na prawdę nikogo nie śmieszysz...
0
wierzę* :)
1
Dość Fify na dzis :)
1
+ Deulofeu i Prawy Obrońca i Marlon i pasuje :)
12
Mamy nowego Bramkarza- podobno wielki talent :)
https://www.transfermarkt.pl/lazar-carevic/profil/spieler/344457
0
Pamiętasz Valdesa? Też miał słabsze dni, a został legendą :)
3
I spoko :) niech zainteresują się Sidibe zanim City wyłoży funty na stół- tak jak za Silve i Mendyego.
0
Czytałeś artykuł? Przecież jest Laporta mówi, że wie, że Bartomeu nie ustąpi...
0
znowu? :P
0
Rzuca się w oczy to słowo i za każdym razem patrzę LesRambles, LesRambles ... hehe :D
0
Chyba spodobało CI się to słowo? :D
Od kilku dni tylko Estremadurczyk i Estremadurczyk... :D
7
z "ciapkami" jak ich nazywasz nie grali nawet Marlon i Alena w tym sezonie, więc wątpię że Mboula dostanie szansę.
Mam nadzieję, że Valverde zmieni podejście do wychowanków
0
jakież to "Barcelońskie"... :/
przedłużyć kurczę kontrakt, wypożyczyć do słabego klubu z La Ligi i już...
25
ot mądrego to i przyjemnie posłuchać...
0
nigdzie nie napisałem, że real nas upokorzył więc nie wiem o co Ci chodzi.
Chodzi o to, że losy mistrzostwa mieliśmy we własnych rękach/ nogach i nie potrafiliśmy z tego skorzystać.
Wiem, że mecze tez się przegrywa i je przegraliśmy, a real nie i stąd mistrza zdobędzie real, a nie my
7
co Ty chrzanisz... Przegraliśmy mecze z Alaves, Depor, Malagą. Gdybyśmy to wygrali, żaden real ani żaden sędzia by nam nie przeszkodził.
Prawdą jest, że przegraliśmy mecze które powinniśmy wygrać, a real wygrywał te które mógł przegrać...
0
Byłem niesamowicie wkurzony na Celtę wczoraj... Cisnęli, strzelali. Dwie głupie straty, dwie kontry i dwa gole i po meczu było...
No ale nie ma co narzekać na Celtę, sami sobie przegraliśmy to mistrzostwo
1
Aha.
0
biorąc pod uwagę to co się dzieje z La Masią, to pewnie masz rację :(
81
Zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby kiedyś Rijkaard pomyślał sobie: eee, ten Argentyńczyk jest za mały i za słaby... Oddać go na wypożyczenie, albo sprzedać...
:D
5
"Na dole dowiemy się, że w barażach w walce o awans do Primera División Barça zmierzy się z Cultural Leónesa"
nie Primera, tylko Segunda i nie Barca tylko Barca B :)
1
Jeśli Ney tak powiedział, to do widzenia! Nie potrzeba tu fochowatych gwiazdeczek!
Zakładam jednak, że 95% tego co piszą gazety to brednie :)
0
Widać, że pod koniec sezonu coś zaczynało iskrzyć, no ale...
nie wiem czy to typ pomocnika którego potrzebujemy, więc jeśli odzyskalibyśmy te 35 baniek i zatrzymamy Rafinhę, to chyba mimo wszystko bym go oddał
0
Jest Bailly, nie ma Umtitiego...
30
Cały czas powtarzam...
Komplety domowe powinny być jak najbardziej klasyczne- równe bordowo granatowe PIONOWE pasy.
Nike niech sobie eksperymentuje z wyjazdowymi
4
nie strzeli :)
0
Mandzukić, Khedira, Barzagli, Alves, Evra...
długo by wymieniać :)