0

6 goli i 4 asysty, to nie jest bardzo słaby wynik biorąc pod uwagę w jakiej drużynie gra.
nie jest to wynik powalający ale na pewno też nie bardzo słaby

0

Dali 400 żeby działać w dwie strony :D

Niby odstrasza, ale jakby ktoś zaoferował, to ciężko byłoby odrzucić :D
Oczywiście żart- wszyscy wiemy, że Lio zostanie z nami do końca :)

1

Kante to drugi Makelele. Seri gra bardziej do przodu

3

już na prawdę nikogo nie śmieszysz...

0

wierzę* :)

1

Dość Fify na dzis :)

1

+ Deulofeu i Prawy Obrońca i Marlon i pasuje :)

12

Mamy nowego Bramkarza- podobno wielki talent :)

https://www.transfermarkt.pl/lazar-carevic/profil/spieler/344457

0

Pamiętasz Valdesa? Też miał słabsze dni, a został legendą :)

3

I spoko :) niech zainteresują się Sidibe zanim City wyłoży funty na stół- tak jak za Silve i Mendyego.

0

Czytałeś artykuł? Przecież jest Laporta mówi, że wie, że Bartomeu nie ustąpi...

0

znowu? :P

0

Rzuca się w oczy to słowo i za każdym razem patrzę LesRambles, LesRambles ... hehe :D

0

Chyba spodobało CI się to słowo? :D
Od kilku dni tylko Estremadurczyk i Estremadurczyk... :D

7

z "ciapkami" jak ich nazywasz nie grali nawet Marlon i Alena w tym sezonie, więc wątpię że Mboula dostanie szansę.
Mam nadzieję, że Valverde zmieni podejście do wychowanków

0

jakież to "Barcelońskie"... :/

przedłużyć kurczę kontrakt, wypożyczyć do słabego klubu z La Ligi i już...

25

ot mądrego to i przyjemnie posłuchać...

0

nigdzie nie napisałem, że real nas upokorzył więc nie wiem o co Ci chodzi.
Chodzi o to, że losy mistrzostwa mieliśmy we własnych rękach/ nogach i nie potrafiliśmy z tego skorzystać.
Wiem, że mecze tez się przegrywa i je przegraliśmy, a real nie i stąd mistrza zdobędzie real, a nie my

7

co Ty chrzanisz... Przegraliśmy mecze z Alaves, Depor, Malagą. Gdybyśmy to wygrali, żaden real ani żaden sędzia by nam nie przeszkodził.

Prawdą jest, że przegraliśmy mecze które powinniśmy wygrać, a real wygrywał te które mógł przegrać...

0

Byłem niesamowicie wkurzony na Celtę wczoraj... Cisnęli, strzelali. Dwie głupie straty, dwie kontry i dwa gole i po meczu było...

No ale nie ma co narzekać na Celtę, sami sobie przegraliśmy to mistrzostwo

1

Aha.

0

biorąc pod uwagę to co się dzieje z La Masią, to pewnie masz rację :(

81

Zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby kiedyś Rijkaard pomyślał sobie: eee, ten Argentyńczyk jest za mały i za słaby... Oddać go na wypożyczenie, albo sprzedać...

:D

5

"Na dole dowiemy się, że w barażach w walce o awans do Primera División Barça zmierzy się z Cultural Leónesa"

nie Primera, tylko Segunda i nie Barca tylko Barca B :)

1

Jeśli Ney tak powiedział, to do widzenia! Nie potrzeba tu fochowatych gwiazdeczek!

Zakładam jednak, że 95% tego co piszą gazety to brednie :)

0

Widać, że pod koniec sezonu coś zaczynało iskrzyć, no ale...

nie wiem czy to typ pomocnika którego potrzebujemy, więc jeśli odzyskalibyśmy te 35 baniek i zatrzymamy Rafinhę, to chyba mimo wszystko bym go oddał

0

Jest Bailly, nie ma Umtitiego...

30

Cały czas powtarzam...

Komplety domowe powinny być jak najbardziej klasyczne- równe bordowo granatowe PIONOWE pasy.
Nike niech sobie eksperymentuje z wyjazdowymi

4

nie strzeli :)

0

Mandzukić, Khedira, Barzagli, Alves, Evra...

długo by wymieniać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?