14 sierpnia 2017, 08:09
0
Bo mają zmienników równorzędnych z pierwszym składem :)
14 sierpnia 2017, 08:07
Spoko- dostaniesz Paulinho. Żenada!
14 sierpnia 2017, 00:03
1
To, ze Pique odda wszystko za Barce nie zmienia faktu ze.zagral bardzo zle
11 sierpnia 2017, 18:29
15
Jedyne co trzeba wiedzieć o FFP to to, że bez problemu można je obejść :)
10 sierpnia 2017, 14:11
narodowość jednak robi swoje :D
10 sierpnia 2017, 11:54
4
TO czy jest lepszy pokazał na MME w Polsce :) No i nie jest. Oprócz meczu z Macedonią gdzie strzelił 3 bramki, nie pokazał w sumie nic...
9 sierpnia 2017, 14:05
Kovacić w formie więc jakoś mnie to nie uspokaja...
9 sierpnia 2017, 14:04
44
Trochę szkoda trenera. Ledwo przyszedł- ney odszedł do PSG, a nasz 'wybitny' zarząd nie sprowadził nikogo. Pewnie przy podpisaniu umowy były obiecanki o wzmocnieniu składu, a tu d*pa...
9 sierpnia 2017, 11:01
Ja nie ufam do końca Deulofeu, a raczej pewnym jest że nie ściągną i Cou i Dembele.
9 sierpnia 2017, 10:57
Niech już lepiej skupią się na Dembele...
9 sierpnia 2017, 09:59
Neymar to jest chyba piłkarzem jakiegoś sports investsment coś tam coś tam ? :D
9 sierpnia 2017, 09:34
za co? :D Oni kupili dopiero jednego piłkarza- Yuriego Berchiche :D Alves przyszedł za darmo :)
8 sierpnia 2017, 13:33
Sory, ale chyba nie rozumiesz... A Twoja odpowiedź jest (piiip)- bo znów dostanę bana :D
8 sierpnia 2017, 12:55
Telewizja- Multimedia. Ze 100 kanałów + polsat sport+ eurosport+canal plus prestige + eleveny 3 kanały + internet 60 mb/s - 99 zł
8 sierpnia 2017, 09:21
podobno nie ma obronionych karnych, tylko źle strzelone. nie oszukujmy się- ten był strzelony źle :)
8 sierpnia 2017, 09:16
LOL? :D To już lepiej, S- uarez D- embele M- essi
8 sierpnia 2017, 09:14
znam ten ból. Na szczęście od grudnia cieszę się już pakietem full sport :) z Canalem Plus i innymi Elevenami, Eurosportami i Polsatami Sport :)
8 sierpnia 2017, 09:13
nie chcą go :)
8 sierpnia 2017, 08:48
ta :)
8 sierpnia 2017, 08:03
3
Pedro w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Wyjaśnisz? :D
7 sierpnia 2017, 12:21
Coutinho nie gra bo kontuzja, Gomes nie gra bo kontuzja. Przypadek? :D
7 sierpnia 2017, 09:00
Z tym Dembele to żart? :D
3 sierpnia 2017, 21:00
Gaspart mówi mądrze... hmmm :)
3 sierpnia 2017, 20:59
:)
3 sierpnia 2017, 19:26
Do nieZOBACZENIA!
3 sierpnia 2017, 12:23
2
"Trenerowi Barçy zależy na sprowadzeniu lewonożnego stopera..."
3 sierpnia 2017, 12:02
http://fanatik.ogicom.pl/wp-content/uploads/2017/06/dreamstime.jpg
3 sierpnia 2017, 12:01
dokładnie. Skończył karierę, ale w myślach pewnie już liczy kasę za rewanż z Joshuą :)
3 sierpnia 2017, 12:00
Wczoraj udało mi się go sprzedać- do realu co prawda, ale kupiłem Hazarda i nie żałuję :D
3 sierpnia 2017, 11:58
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bo mają zmienników równorzędnych z pierwszym składem :)
0
Spoko- dostaniesz Paulinho.
Żenada!
1
To, ze Pique odda wszystko za Barce nie zmienia faktu ze.zagral bardzo zle
15
Jedyne co trzeba wiedzieć o FFP to to, że bez problemu można je obejść :)
0
narodowość jednak robi swoje :D
4
TO czy jest lepszy pokazał na MME w Polsce :) No i nie jest. Oprócz meczu z Macedonią gdzie strzelił 3 bramki, nie pokazał w sumie nic...
1
Kovacić w formie więc jakoś mnie to nie uspokaja...
44
Trochę szkoda trenera. Ledwo przyszedł- ney odszedł do PSG, a nasz 'wybitny' zarząd nie sprowadził nikogo. Pewnie przy podpisaniu umowy były obiecanki o wzmocnieniu składu, a tu d*pa...
0
Ja nie ufam do końca Deulofeu, a raczej pewnym jest że nie ściągną i Cou i Dembele.
0
Niech już lepiej skupią się na Dembele...
0
Neymar to jest chyba piłkarzem jakiegoś sports investsment coś tam coś tam ? :D
0
za co? :D Oni kupili dopiero jednego piłkarza- Yuriego Berchiche :D
Alves przyszedł za darmo :)
0
Sory, ale chyba nie rozumiesz... A Twoja odpowiedź jest (piiip)- bo znów dostanę bana :D
0
Telewizja- Multimedia.
Ze 100 kanałów + polsat sport+ eurosport+canal plus prestige + eleveny 3 kanały + internet 60 mb/s - 99 zł
1
podobno nie ma obronionych karnych, tylko źle strzelone.
nie oszukujmy się- ten był strzelony źle :)
0
LOL? :D
To już lepiej,
S- uarez
D- embele
M- essi
0
znam ten ból. Na szczęście od grudnia cieszę się już pakietem full sport :) z Canalem Plus i innymi Elevenami, Eurosportami i Polsatami Sport :)
0
nie chcą go :)
0
ta :)
3
Pedro w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
Wyjaśnisz? :D
0
Coutinho nie gra bo kontuzja, Gomes nie gra bo kontuzja. Przypadek? :D
0
Z tym Dembele to żart? :D
0
Gaspart mówi mądrze... hmmm :)
0
:)
0
Do nieZOBACZENIA!
2
"Trenerowi Barçy zależy na sprowadzeniu lewonożnego stopera..."
1
http://fanatik.ogicom.pl/wp-content/uploads/2017/06/dreamstime.jpg
0
dokładnie. Skończył karierę, ale w myślach pewnie już liczy kasę za rewanż z Joshuą :)
0
Wczoraj udało mi się go sprzedać- do realu co prawda, ale kupiłem Hazarda i nie żałuję :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.